رفتن به مطلب

مشکلات اسکریپت stackpost یا grameasy

ho3einms

پست های پیشنهاد شده

دوستان چند هفته ای هست که در حال تست نسخه های نال شده این اسکریپت ها هستم

مشکلاتی که تونستم حل کنم رو برای دوستان میزارم و خودم تنها یک مشکل دارم که اگر کسی میتونه کمک کنه اینجا پاسخ بده خیلی ممنونم

----------------------------------------------------------------

مشکل لود شدن طولانی حین ادد کردن اکانت: تعویض هاست

مشکل ادد نشدن اکانت: خرید (تاکید میکنم حتما خرید) پروکسی جهت سهولت کار

---------------------------------------------------------------

مشکلی که الان من دارم اینه که بعد ادد اکانت و تنظیم کراون جاب روی هاست سی پنل و تنظیم ربات بسیار کند فعالیت میکنه و بعد مثلا 2 لایک و 3 فالو و 1کامنت اکشن بلاک میشه

سوال کردم دوستان گفتن چون این اسکریپت ها از api غیر مستقیم استفاده میکنن و اگر برنامه توسعه داده بشه و از api مستقیم استفاده بشه مشکل رفع میشه ... (صحت این موضوع رو اطلاع ندارم)

از سایت github فایل های php مربوط به اینستاگرام رو جایگزین کردم اما نتیجه خاصی نداشت حتی تو ادد کردن اکانت هم مشکل پیدا کرد

برای رفع این مشکل همه اقداماتی که میشه انجام داد رو لطف کنید بگین دوستانی که اطلاع دارن فکر میکنم مشکل خیلی ها باشه

سپاسگذارم :x

ویرایش شده توسط ho3einms
  • Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته پیش...
در در 9 مرداد 1398 در 02:31، s.khawari گفته است :

سلام 

دوست عزیز از چه هاستی استفاده میکنی که مشکل لود شدن صفحه حل شد؟

بنده سون هاست و های دیتا رو تست کردم جواب دادن

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...
در 7 ساعت قبل، milad-m گفته است :

سلام

دوستان هاست اشتراکی هست که ربات بطور کامل روش اجرا بشه ؟
مثلا ffmpeg و ffprobe هم فعال باشه

خیر باید حتما سرور اختصاصی یا مجازی باشه

لینک به دیدگاه

• 3 ماه پیش ...

من نسخه 7.1 رو دارم ولی بعد از چند ساعت فعالیت، ربات دیگه کار نمیکنه چنتا اکانت رو تست کردم و حتی پروکسی هم استفاده کردم ولی مشکل سرجاشه.
آیا درسته که اینستاگرام دسترسی API به لایک و فالو و آنفالو بسته؟

لینک به دیدگاه

در در 9 بهمن 1398 در 12:48، aiitaran گفته است :

من نسخه 7.1 رو دارم ولی بعد از چند ساعت فعالیت، ربات دیگه کار نمیکنه چنتا اکانت رو تست کردم و حتی پروکسی هم استفاده کردم ولی مشکل سرجاشه.
آیا درسته که اینستاگرام دسترسی API به لایک و فالو و آنفالو بسته؟

استکپست در حال انتشار یک آپدیت هست که بزودی منتشر میشه ، گویا توی این آپدیت تغییرات بسیاری داشته که باعث بهبود سیستم هست ، پیش نمایش این آپدیت رو میتونید از طریق لینک زیر مشاهده کنید :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته پیش...
در در 11 بهمن 1398 در 15:45، ZomatIran گفته است :

استکپست در حال انتشار یک آپدیت هست که بزودی منتشر میشه ، گویا توی این آپدیت تغییرات بسیاری داشته که باعث بهبود سیستم هست ، پیش نمایش این آپدیت رو میتونید از طریق لینک زیر مشاهده کنید :

این پیش نمایش ماله نسخه 7 هست من نسخه 7.1 رو دارم

لینک به دیدگاه

در در 5 اسفند 1398 در 17:01، aiitaran گفته است :

این پیش نمایش ماله نسخه 7 هست من نسخه 7.1 رو دارم

نه دوست عزیز ، اشتباه متوجه شدید ، چون شما اسکریپت ایزی گرام رو دارید که نسخه 7.1 است و درسته.

اما آخرین نسخه استکپست (ایزی گرام زیر شاخه استکپست است) 6.5 می باشد.

این پیش نمایش نسخه 7.0 اسکریپت استکپست است که احتمالا برای گرام ایزی به نسخه 7.5 یا 8.0 منتشر خواهد شد.

لینک به دیدگاه

تو سایتش دیدم ولی خیلی وقته هنوز خبری نشده. موندم با این api اینستاگرام چطوری میخواد آپدیت بده

لینک به دیدگاه

در در 7 اسفند 1398 در 13:51، ZomatIran گفته است :

نه دوست عزیز ، اشتباه متوجه شدید ، چون شما اسکریپت ایزی گرام رو دارید که نسخه 7.1 است و درسته.

اما آخرین نسخه استکپست (ایزی گرام زیر شاخه استکپست است) 6.5 می باشد.

این پیش نمایش نسخه 7.0 اسکریپت استکپست است که احتمالا برای گرام ایزی به نسخه 7.5 یا 8.0 منتشر خواهد شد.

تو سایتش دیدم ولی خیلی وقته هنوز خبری نشده. موندم با این api اینستاگرام چطوری میخواد آپدیت بده

لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...

سلام دوستان!

ما در شرکت دیجی تیز  در تلاش هستیم که خدماتی را در عرصه ی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به شما ارائه دهیم.

همانطور که می دانید برای  طراحی سایت،  بسیاری از نکات را باید در نظر بگیرید. اگر بخواهید برا موتور های جستجو کننده گوگل بهینه شوید باید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را انجام دهید و قطعا برای سئو سایت نیاز به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دارید.

از دیگر خدمات در عرصه طراحی سایت  می توانیم به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ی سایت اشاره کنیم.  و اگر شما عزیزان می خواهید در کنار سایت در شبکه های اجتماعی دیده شوید نیاز به مدیر لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دارید.

تمام خدمات بالا به اضافه آن که خدماتی همانند تولید مقاله و پشتیبانی سایت و غیره...  خدمات در این زمینه تیم ما انجام می دهد. برای معطل شدن از نکاتی درباره طراحی سایت دنبال آن ها می گردید به سایت ما مراجعه کنید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...