رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

مرجع دانلود بهترین آهنگ ها به همراه متن فارسی

متن آهنگ عکسای آخر گرشا رضایی :

درده وقتی که هیشکی درد قلبتو ندونه

درده وقتی که میره اون که باید بمونه

وقتی که حالت شبیه آسمون بی قراره

خوبه که چشمات بباره آی بباره آی بباره

زندگیمو پای تو دادم نگو که نمیدونی

از نفس واسه تو افتادم نگو که نمیدونی میدونی

حالت چشمات داره میگه تو دیگه نمیمونی

خستم از این زندگی دیگه تو که اینو میدونی میدونی

تو که نیستی نبودنت یه درده و عکسات هزار درد

تو نباشی با عکسای آخر تو باید چیکار کرد

زندگیمو پای تو دادم نگو که نمیدونی

از نفس واسه تو افتاد لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نگو که نمیدونی میدونی

حالت چشمات داره میگه تو دیگه نمیمونی

خستم از این زندگی دیگه تو که اینو میدونی میدونی

برای دانلود جدیدترین آهنگ ها از طریق گوگل وارد سایت شوید با سرچ کلمه : ریتم موزیک

ritm-music.ir

ویرایش شده توسط mohammadrezav
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 1 مرداد 1398 در 17:47، mohammadrezav گفته است :

با سلام و احترام

مرجع دانلود بهترین آهنگ ها به همراه متن فارسی

متن آهنگ عکسای آخر گرشا رضایی :

برای دانلود جدیدترین آهنگ ها از طریق گوگل وارد سایت شوید با سرچ کلمه : ریتم موزیک

ritm-music.ir

سلام دوست عزیز

طبق تجربه شخصی...سال 1393 اولین کار خودم رو با سایت موزیک شروع کردم اون موقع تازه گروه های تلگرام مد شده بود گروهی داشتیم 900 نفر عضو و دانلود کننده از لینک موزیک ها....و حالا مشکلاتی که پیش اومد و سایت کنسل شد...واسه یادگیری خوب پیش رفتی سایت خوبی راه انداختی اما کافی نیست..اون زمان من واسه ویرایش و اپلود سریع موزیک ها از اسکریپت ویرایش تگ mp3 استفاده می کردم....الان هم شما سعی کن کانال تلگرامی+نسخه وب یو (یا اگه میتونی قالبی 100% ریسپانسیو با پخش کننده چسبنده موزیک) ایجاد کن ..موزیک هایی که پیج های بزرگ موزیک اینستا مثل رادیو جوان پخش میکنن رو به سرعت قرار بده تو سایت ....وبسایت رو به عنوان مرجع کار حفظ کن اما گسترش موبایلی رو فراموش نکن...متن موزیک هم نقطه قوت خوبیه واسه موزیک های رپ و خوش ریتم های خارجی که یهو فراگیر میشن...

ویرایش شده توسط hajjsadegh
  • Like 1
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، hajjsadegh گفته است :

سلام دوست عزیز

طبق تجربه شخصی...سال 1393 اولین کار خودم رو با سایت موزیک شروع کردم اون موقع تازه گروه های تلگرام مد شده بود گروهی داشتیم 900 نفر عضو و دانلود کننده از لینک موزیک ها....و حالا مشکلاتی که پیش اومد و سایت کنسل شد...واسه یادگیری خوب پیش رفتی سایت خوبی راه انداختی اما کافی نیست..اون زمان من واسه ویرایش و اپلود سریع موزیک ها از اسکریپت ویرایش تگ mp3 استفاده می کردم....الان هم شما سعی کن کانال تلگرامی+نسخه وب یو (یا اگه میتونی قالبی 100% ریسپانسیو با پخش کننده چسبنده موزیک) ایجاد کن ..موزیک هایی که پیج های بزرگ موزیک اینستا مثل رادیو جوان پخش میکنن رو به سرعت قرار بده تو سایت ....وبسایت رو به عنوان مرجع کار حفظ کن اما گسترش موبایلی رو فراموش نکن...متن موزیک هم نقطه قوت خوبیه واسه موزیک های رپ و خوش ریتم های خارجی که یهو فراگیر میشن...

سلام ممنون از شما دوست عزیزم

برای ویرایش و آپلود سریع موزیک ما هم از تگ ادیتور اختصاصی استفاده می کنیم

اما بنظر شخصی خودم هر کسی بخواد یه موزیک رو دانلود کنه حالا جز اون دسته ای که آهنگ جدید میاد سریع میرن تو گروه و کانالاشون سرچ میکنن

اول میره تو گوگل سرچ میکنه حالا یا اسم اهنگ یا قسمتی از متن آهنگ..

در مورد قالب هم باید بگم این قالب رو خیلی از سایت های شاید استفاده میکنن !!

اما فقط تعداد محدودی هستن که روی سرورهای ارزون قیمت همچین قالبی رو با این سرعت بتونن لود کنن :)

نسخه موبایلش هم فک نکنم فعلا ایراد خاصی داشته باشه اما ما به همه این موارد داریم توجه می کنیم و بخاطر اینکه سایت مدت محدودی اپدیت نبود سعی می کنیم

اول ایراد های جزئی که تاثیر زیادی هم دارن تو جذب مخاطب رو برطرف کنیم و کم کم بریم سراغ ایرادهای بزرگتر سایت :)

بازم ممنون از کامنتت :)

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...