رفتن به مطلب

درخواست افزونه چت آنلاین وردپرس فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه چت انلاین وردپرس فارسی میخوام که قبل از شروع چت اطلاعات مخاطب مخصوصا شماره موبایلش رو دریافت کنم.

مثلا

WP Live Chat Support

ظاهر خیلی خوبی داره. اما فارسیش کامل نیست و اطلاعات مخاطب رو نمیشه تو اظافه کرد

لطفا یه افزونه خوب بهم معرفی کنید

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

اکثر افزونه های چت و پشتیبانی آنلاین که در بیست اسکریپت هست، کاملا راستچین و فارسی نیستند و طبیعتا برای استفاده بهینه باید کمی روی ظاهر و راستچین و فارسی سازیش هم کار کنید.

اگر افزونه ی WP live chat support فقط مشکل زبان فارسی داره که افزونه ی Loco translate رو نصب کنید و بخش هایی که فارسی نیست رو فارسی کنید.

و همچنین چند افزونه و اسکریپت چت آنلاین هم که امکانات مناسبی دارند رو معرفی می کنم:

• استفاده از این افزونه رو هم پیشنهاد می کنم که فارسی هست و ظاهر خوبی داره:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 2
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

اکثر افزونه های چت و پشتیبانی آنلاین که در بیست اسکریپت هست، کاملا راستچین و فارسی نیستند و طبیعتا برای استفاده بهینه باید کمی روی ظاهر و راستچین و فارسی سازیش هم کار کنید.

اگر افزونه ی WP live chat support فقط مشکل زبان فارسی داره که افزونه ی Loco translate رو نصب کنید و بخش هایی که فارسی نیست رو فارسی کنید.

و همچنین چند افزونه و اسکریپت چت آنلاین هم که امکانات مناسبی دارند رو معرفی می کنم:

• استفاده از این افزونه رو هم پیشنهاد می کنم که فارسی هست و ظاهر خوبی داره:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

مهم ترین قسمتی که برام مهمه که ریسپانسیو باشه

پنجره برنامه قاطی نکنه

و قبل از شروع به چت اطلاعات مربوط مثل شماره موبایل یا شغل یا ... رو وارد کنه بعد شروع به چت کردن کنه

این دریافت اطلاعات خیلی مهمه که wp live chat نداشت.

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...