رفتن به مطلب

اسکریپت ایجاد لینک دانلود فایل از گوگل درایو GDrive Downloader

پست های پیشنهاد شده

سلام   کسی این اسکریپت 

اسکریپت ایجاد لینک دانلود فایل از گوگل درایو GDrive Downloader

رو فعال کرده؟  پیش نمایش سازندش که برام بالا نمیومد میگفت دی ان اس رو عوض کن   خلاصه نتونستم ببینم   ولی فایل اصلی و فایل که ترجمه کردم رو تو هاست گذاشتم   ولی وقتی لینک رو میزارم   لینک دانلود رو تحویل نمیده   اینتر میزنم  این طرف صفحه کلیک میکنم  خلاصه لینک رو نداد  با فایرفاکس هم امتحان کردم نشد      نمیدونم چیکار کنم فعال بشه   آدرس فایلش تو بیست اسکریپت اینه: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

کسی می دونه مشکل چیه؟  راستی به کدش نگاه بندازید میشه فرمت دیگه رو هم لینک دانلود کنه؟  من اکانت پولی گوگل درایو دارم  و بهم تیم درایوم هم فعاله  اعضای تیم که فایل میزارن   می خوام به لینک تبدیلش کنم/کنن         میدونم تبدیل کردنش به لینک دانلود خیلی آسونه ولی می خوام با این اسکریپت شسته رفته انجام بشه.

لینک عادی اشتراک بین اعضای مشخص شده:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینکی که تیم درایو میده:

این اسکریپت می تونه فرمت دوم رو هم به لینک دانلود تبدیل کنه؟ اگه نمی تونه لطفا راهش رو بگید(کدش رو اگه گذاشتید که چه بهتر)  ممنون از همه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

daneshdl. ir/g

daneshdl .ir/gLink/

لینک هاشون که تو هاستم هستن رو بالا گذاشتم (خراب گذاشتم که بک لینک محسوب نشه)

فایل اسکریپت هم آدرسش رو قرار دادم بالا  میره به صفحش تو بیست اسکریپت

مشکل اول:

لینک رو میزارم  هر کار میکنم لینک مستقیم رو نمیده (با فایرفاکس و کروم نشد   نسخه اصلی و نسخه ترجمه شدشم نشد)

مشکل دوم:

می تونه فرمت دیگه ای مثل لینکی که تیم درایو میده رو لینک مستقیمش رو بده؟ اگه نمیشه چطور کاری کنم که این فرمت تیم درایو رو هم لینک مستقیمش رو بده.

ویرایش شده توسط b27a625745
لینک به دیدگاه

این اسکریپت هم  موقع نصب ارور:

لطفا دسترسی این مسیر را 0777 کنید: /zipmarket/core/data/logs/

که اصلا تو اون مسیر چیزی به اسم logs نیست

لینک به دیدگاه

در در 29 تیر 1398 در 09:39، mahdisabz گفته است :

لطفا دسترسی این مسیر را 0777 کنید: /zipmarket/core/data/logs/

که اصلا تو اون مسیر چیزی به اسم logs نیست

درود،

اگر چنین پوشه ای نیست، کافیه مثل همین آدرسی که داده، پوشه ها رو ایجاد کنید. دستورات PHP اینطوری تعریف شده که سطح دسترسی اون مسیر رو چک کنه و دستور شرطی براش تعریف نشده که اگه پوشه نبود مراحل نصب ادامه داده بشه. بطور دستی ایجاد کنید و سطح دسترسی رو 777 قرار بدید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...