رفتن به مطلب

افزونه yoast seo تغییرات در Title سایت بعد از نصب افزونه Yoast Seo

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقتی این افزونه Yoast Seo نصب می کنیم 

میاد تو Title سایت دستکاری میکنه مثلا پارس نیکان که اصلی بود نام برگه صفحه هم نمایش میده

حالا دو سال دارم اگه ما حذفش کنم کلمه "صفحه اصلی" رو مشکل توی سئو بجو میاره ؟ مثلا همون "پارس نیکان" خالی بمانه.

و اینک چطوری حذفش کنم ؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

و سوال بعدی اینک چرا با گذشت این همه مدت و داشتن رتبه 18 هزار باز نقشه گوگل درست نشده که در جستجو زیر مجموعه ای نمایش بده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

در صفحه ی تنظیمات افزونه ی YOAST در زیرمجموعه "ظاهر جستجو" در قسمت عنوان صفحه اصلی می تونید عنوان صفحه رو دستکاری کنید. هیچ مشکلی هم برای سئو پیش نمیاد.

در 6 ساعت قبل، irmacfa گفته است :

و سوال بعدی اینک چرا با گذشت این همه مدت و داشتن رتبه 18 هزار باز نقشه گوگل درست نشده که در جستجو زیر مجموعه ای نمایش بده

این قسمت سوالتون هم نامفهوم بود. داخل تصویری که دادید یک آیتم نقشه هم دیده میشه برای پارس نیکان.

مشکل دیگه ای هست با تصویر توضیح بدید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، irmacfa گفته است :

سلام دوستان وقتی این افزونه Yoast Seo نصب می کنیم 

میاد تو Title سایت دستکاری میکنه مثلا پارس نیکان که اصلی بود نام برگه صفحه هم نمایش میده

حالا دو سال دارم اگه ما حذفش کنم کلمه "صفحه اصلی" رو مشکل توی سئو بجو میاره ؟ مثلا همون "پارس نیکان" خالی بمانه.

و اینک چطوری حذفش کنم ؟

درود اگر میخواهید نقشه به نام  شماره و سایت خودتون ثبت کنید اول  باید برید مکانتو را در گوگل مپس ثبت کنید

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

در صفحه ی تنظیمات افزونه ی YOAST در زیرمجموعه "ظاهر جستجو" در قسمت عنوان صفحه اصلی می تونید عنوان صفحه رو دستکاری کنید. هیچ مشکلی هم برای سئو پیش نمیاد.

آره میدونم اینجا رو مسیح جان ، منظورم این هستش که کلا کلمه "صفحه اصلی" از عنوان حذف کنم.

چون الان عنوان برگه نوشته صفحه اصلی / تو تنظیمات وردپرس هم بخش نوشتن هم نوشته پارس نیکان

الان وقتی کسی سایت ما رو میبینه این شکلیه ( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. )

نقل قول

این قسمت سوالتون هم نامفهوم بود. داخل تصویری که دادید یک آیتم نقشه هم دیده میشه برای پارس نیکان.

مشکل دیگه ای هست با تصویر توضیح بدید.

منظورم ساختار درختی نتایج گوگل هست.

ویرایش شده توسط irmacfa
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، sahin گفته است :

درود اگر میخواهید نقشه به نام  شماره و سایت خودتون ثبت کنید اول  باید برید مکانتو را در گوگل مپس ثبت کنید

این کار ثبت شده ولی چون یه سایت دیگ ای به نام ما وجود داره یکم سخت شده

این شرکت هم ثبت شده : در حال حاضر این در جستجو بالاتر از ماست در حالی که الکسای ما بالاتره

ویرایش شده توسط irmacfa
لینک به دیدگاه

آره  منم دقیقا دوتا مشکل ایشون رو  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   دارم   دوتا سایت دارم اولیش ساختار درختیش درسته و کلمه صفحه اصلی نداره     اما سایت دومم جفت مشکل رو داره  و هرچی تنظیمات یواستشون رو دست کاری کردم درست نشد          به نظرم کلمه کلیدی اصلی سایت باشه  و با همون کلمه سرچ بشه درست میشه

لینک به دیدگاه

در در 23 تیر 1398 در 09:16، irmacfa گفته است :

آره میدونم اینجا رو مسیح جان ، منظورم این هستش که کلا کلمه "صفحه اصلی" از عنوان حذف کنم.

از همونجا که گفتم، بجای استفاده از توابع در بخش عنوان صفحه اصلی، یک عنوان ثابت رو به دلخواه وارد کنید تا کلمه ی "صفحه اصلی" از عنوان سایتتون حذف بشه. در مابقی صفحات هم فکر نکنم مشکلی باشه چون این "صفحه اصلی" در واقع همون عنوان برگه ای هست که در بخش"برگه ها" ساختید برای صفحه اصلی. توابعی که در بخش تنظیمات افزونه سئو استفاده شده، عنوان برگه رو در سایتتون نمایش میده.

که یا باید نام برگه رو کلا تغییر بدید، یا تنظیمات ظاهر جستجویی که گفتم خدمتتون.

در در 23 تیر 1398 در 09:16، irmacfa گفته است :

منظورم ساختار درختی نتایج گوگل هست.

برای این نوع ساختار هم باید سئوی داخلی سایتتون رو قوی کنید تا گوگل بتونه در نتایج جستجو لینک های مفیدی که خودش فکر می کنه متناسب با نتیجه جستجوی کاربر هست، بهش پیشنهاد بده. اسمش هم Sitelinks هست که می تونید یه سری اطلاعات دربارش در این لینک ها بخونید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...