رفتن به مطلب

سوال مهم راجب هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان میخوام یه سایت شرکتی بسازم ممنون میشم به چند سوالم پاسخ بدین و راهنمایی بفرمایید:

1.سایتم چند زبانه هست یعنی به 4 تا زبان دنیا ترجمه میشم به نظر شما چقدر حجم میگیره یعنی چقدر فضای هاست بگیریم؟؟

2. نزدیک به 150 تا نمونه داررم میخوام بزارم فکر کنم 200 تا عکس میشه برای 150 تا نمونه (هر نمونه ای چند تا عکس داره) به چقدر فضا نیاز دارم؟؟

3. میخوام از سون هاست ، هاست بخرم نظر شما چیه؟؟

ممنون میشم پاسخ بدین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 15 ساعت قبل، sahin گفته است :

سلام دوستان میخوام یه سایت شرکتی بسازم ممنون میشم به چند سوالم پاسخ بدین و راهنمایی بفرمایید:

1.سایتم چند زبانه هست یعنی به 4 تا زبان دنیا ترجمه میشم به نظر شما چقدر حجم میگیره یعنی چقدر فضای هاست بگیریم؟؟

2. نزدیک به 150 تا نمونه داررم میخوام بزارم فکر کنم 200 تا عکس میشه برای 150 تا نمونه (هر نمونه ای چند تا عکس داره) به چقدر فضا نیاز دارم؟؟

ممنون میشم پاسخ بدین

سلام 4 گیگ بسه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...
در در 20 تیر 1398 در 12:02، M E Y S A M گفته است :

سلام 4 گیگ بسه

آیا بعد از تکمیل سایت شرکتیمون با توجه به اینکه چند زبانه هست آیا باید براش بک لینک خریداری کنم؟؟ آیا هنوز بک لینک هم تاثیری داره؟

لینک به دیدگاه

سلام عکس ها رو سعی کن با فتوشاپ یا ابزار آنلاین مثل  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
کم حجم و فشرده کنی 
اگه کل عکسات زیر 500 مگ میشه و قالبت هم سبک هست ( اکثر شرکتی ها سبک هستن بر عکس فروشگاهی ) 1 گیگ هم زیاده !
و هاستینگ نت افزار و میهن وب هاست به نظرم بهتر هستن ( اگه بازدیدات زیر 5 هزار نفر باشن )

لینک به دیدگاه

در در 29 تیر 1398 در 12:08، sahin گفته است :

آیا بعد از تکمیل سایت شرکتیمون با توجه به اینکه چند زبانه هست آیا باید براش بک لینک خریداری کنم؟؟ آیا هنوز بک لینک هم تاثیری داره؟

اون دیگه مقوله ی سئو هست که با مشاور سئو یا همون سئوکار گفت و گو کنید بهتون اطلاعات کامل تری بهتون میده. اما بله هنوزم تأثیر داره ولی دیگه مثل قدیما صرفا تولید بک لینک جوابگو نیست. باید روی الگوریتم و قاعده خاص خودش انجام بشه وگرنه خرید بک لینک فقط یک هزینه براتون خواهد بود بدون هیچ بازدهی خاصی

لینک به دیدگاه

شما ابتدا باید تولید محتوا کنید و سپس بحث تکنیکال را رعایت کنید وقتی سئوی onsite شما اوکی شد میتونید شروع به لینکسازی به نسبت محتواتون کنید و هر لینکی هم مفید نیست و میتونه شمارو نزد موتور جستجو اسپم معرفی کنه

ویرایش شده توسط vahyar
لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

سلام وقت بخیر من یه سایت دارم در زمینه لوازم یدکی کمپرسور هست وصنعتی حساب میشه. با توجه به نوع فعالیت باید هاست انتخاب کرد یا ربطی نداره؟

ویرایش شده توسط laruz
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ایران پمپ گفته است :

سلام وقت بخیر من یه سایت دارم در زمینه لوازم یدکی کمپرسور هست وصنعتی حساب میشه. با توجه به نوع فعالیت باید هاست انتخاب کرد یا ربطی نداره؟

خیر مرتبط نیس. بستگی داره چه نوع کد نویسی صورت گرفته باشه و چقد کاربر سایتتونو مشاهده کنن.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در در 19 تیر 1398 در 20:40، sahin گفته است :

ممنون میشم پاسخ بدین

سلام خدمت شما بصورت موردی سوالاتتون رو جواب میدم تا راحت تر متوجه بشید

1- نوع ترجمه شما در حجم سایتتون تاثیر گذار هست برای مثال اگر از افزونه استفاده بکنید که صرفا متن رو ترجمه میکنه حجم زیادی از هاست شما اشغال نمیشه

ولی اگر میخواید سایت مجزا برای هر زبان اپلود و راه اندازی کنید خب مطمئنن هر زبان برابر با یکبار دیگه از سایت کاملتون حجم نیاز داره

2- درخصوص تعداد نمونه کار ها و حجم اونها میفرمایید 150 تا نمونه میانگین هر کدوم 2 تصویر بگیریم بعد از بدون اپیتمایز شدن هر تصویر 1 مگ میشه 300 مگابایت تصاویرتون

البته حجمی که گفتم تخمینی هست ممکنه کمتر یا بیشتر بشه پس بهتره اول حجم نمونه کارهاتون رو هم چک کنید

3- انتخاب هاستینگ یک مقوله شخصی هست البته کیفیت سرویس درحال ارائه و پایداری مسئله اصلی برای انتخاب یک هاستینگ خوب هست البته بعضی مواقع هم بودجه در این مسئله دخیل هست

در آخر

شما برای شروع میتونید یک هاست 1 گیگابایت تهیه کنید

هر زمان حجمتون پر شد نسبت به ارتقا به حجم های بالاتر اقدام بکنید ( حالا 1 گیگ یا 2 گیگ ) و هیچ هاستینگی نیست که امکان ارتقا نداشته باشه و هزینه ارتقا ما به تفاوت قیمت دو پکیج براساس روزهای باقی مانده هست توی 99/9% هاستینگ ها

اگر هم دوست داشتید میتونیم میزبان شما باشیم B| ( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. )

(با نقل قول جواب بدید تا متوجه پاسخ شما به گفتگو خودم بشم)

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...