رفتن به مطلب

نحوه فعال سازی Keep-Alive

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقت بخیر Enable Keep-Alive چطوری فعال میشه ؟

تو هاست من (سرور پارس) اجازه فعال سازی نمیده میگه باید 60 هزار بدی هاست پرترافیک بخری ؟ مگه این گزینه چیه که اینقدر مهمه ؟

تو GTmetrix قرمزه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ویرایش شده توسط irmacfa
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت کل سایت

سلام این قابلیت برای تعداد درخواست ها از سرور برای لود فایل ها و داده های سایت می باشد که با فعال سازی تعداد درخواست ها کمتر میشه و در نتیجه سرعت لود سایت بالاتر میره

این کد در فایل htaccess بخش اصلی وردپرس وارد و ذخیره کنید

<IfModule mod_headers.c>
Header set Connection keep-alive
</IfModule>

تا فعال شود

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، M.J Saberyan گفته است :

سلام این قابلیت برای تعداد درخواست ها از سرور برای لود فایل ها و داده های سایت می باشد که با فعال سازی تعداد درخواست ها کمتر میشه و در نتیجه سرعت لود سایت بالاتر میره

این کد در فایل htaccess بخش اصلی وردپرس وارد و ذخیره کنید

<IfModule mod_headers.c>
Header set Connection keep-alive
</IfModule>

تا فعال شود

سرور اجازه فعال سازی نمیده

بعد اینکه در بخش اصلی وردپرس وجود نداره همچنین فایلی میشه خودم ایجاد کنم ؟

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
در 3 ساعت قبل، irmacfa گفته است :

سرور اجازه فعال سازی نمیده

بعد اینکه در بخش اصلی وردپرس وجود نداره همچنین فایلی میشه خودم ایجاد کنم ؟

قطعا وجود داره ولی به صورت مخفی هست

در بخش filemanager در سمت راست صفحه گزینه settings کلیک کنید تا صفحه زیر نمایش داده شه

وگزینه مشخص شده را انتخاب کنید تا فایل های مخفی نمایش داده شوند

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، M.J Saberyan گفته است :

قطعا وجود داره ولی به صورت مخفی هست

در بخش filemanager در سمت راست صفحه گزینه settings کلیک کنید تا صفحه زیر نمایش داده شه

وگزینه مشخص شده را انتخاب کنید تا فایل های مخفی نمایش داده شوند

واردش کردم ولی تو سایت GT تیکش برداشته نمیشه

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

از هاستینگ بخواهید براتون فعالش کنه.

میگه باید 60 هزار بدی چون این ماژول مال هاست های پر ترافیک هست برای کاربر معمولی فعال سازی نمیکنیم.

اون هزینه هم که بدیم ماهانه هست :|

تاحالا همچنین شرکتی ندیدم شما دیدین

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، irmacfa گفته است :

میگه باید 60 هزار بدی چون این ماژول مال هاست های پر ترافیک هست برای کاربر معمولی فعال سازی نمیکنیم.

اون هزینه هم که بدیم ماهانه هست :|

تاحالا همچنین شرکتی ندیدم شما دیدین

سلام

این خیلی غیر منطقیه که برای keep alive باید هزینه اضافه پرداخت کرد.

زمانی که keep alive فعال باشه، مرورگر تنها با یک اتصال tcp چند درخواست به سرور ارسال می کنه و وقتی که این گزینه غیر فعال باشه، برای هر درخواست که از طرف مرورگر به سرور ارسال میشه یک کانکشن tcp بین مرورگر و سرور برقرار میشه که مسلما زمان بیشتری برای لود محتوا نیاز داره.

این مورد هم فقط از سمت سرور قابل فعالسازی هستش.

موفق باشید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، tpark گفته است :

سلام

این خیلی غیر منطقیه که برای keep alive باید هزینه اضافه پرداخت کرد.

زمانی که keep alive فعال باشه، مرورگر تنها با یک اتصال tcp چند درخواست به سرور ارسال می کنه و وقتی که این گزینه غیر فعال باشه، برای هر درخواست که از طرف مرورگر به سرور ارسال میشه یک کانکشن tcp بین مرورگر و سرور برقرار میشه که مسلما زمان بیشتری برای لود محتوا نیاز داره.

این مورد هم فقط از سمت سرور قابل فعالسازی هستش.

موفق باشید.

متن پیام شرکت هاستینگ 

ویرایش شده توسط irmacfa
لینک به دیدگاه

در در 19 تیر 1398 در 22:27، irmacfa گفته است :

سرور پارس

والا تا اونجا که من اطلاع دارم و طبق تجربه ی من، برای مشتریان و کاربران این انجمن، هر هاستینگی که انتخاب کردن، این قابلیت بطور پیش فرض فعال بوده.

کمی بی انصافیه این قیمت ولی اگه می بینید پشتیبانی هاستینگ و کیفیتش ضعیفه، پیشنهاد می کنم یکبار هاستینگ رو عوض کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Masih گفته است :

والا تا اونجا که من اطلاع دارم و طبق تجربه ی من، برای مشتریان و کاربران این انجمن، هر هاستینگی که انتخاب کردن، این قابلیت بطور پیش فرض فعال بوده.

کمی بی انصافیه این قیمت ولی اگه می بینید پشتیبانی هاستینگ و کیفیتش ضعیفه، پیشنهاد می کنم یکبار هاستینگ رو عوض کنید.

نزدیک به 2 گیگ ایمیل روی سرور دارم فک کنم بشه انتقالش داد میشه یعنی ؟ O.o

چون یه بار خواستم ریست کلی هاست کنم و عنوان کردم که ایمیل ها رو پشتیبان بگیرین میگفتن هیچ تضمینی برای بازگشتش وجود نداره. -_-

همچنین درخواست فول بک آپ دارم همیشه اصلا تو هاست نمیریزنش مستقیم لینک دانلود شده رو بهم میدن که فقط و فقط 24 ساعت مهلت داره بهشون میگم چرا میگن اگه نگهداریش کنیم اختلال در سرویس دیگر کاربرا اینجاد میکنه. :S

خیلی شرکت عجیب غربیه خدایی بخاطر یه کیپ الاین ماهی 60 هزار بدی چرا چون مال هاست های پُر ترافیکه :|

من ریسک ایمیل ها رو دارم وگرنه عوض کردنش کار نیم صدم ثانیس :ph34r:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...
در در 23 تیر 1398 در 09:06، irmacfa گفته است :

نزدیک به 2 گیگ ایمیل روی سرور دارم فک کنم بشه انتقالش داد میشه یعنی ؟ O.o

چون یه بار خواستم ریست کلی هاست کنم و عنوان کردم که ایمیل ها رو پشتیبان بگیرین میگفتن هیچ تضمینی برای بازگشتش وجود نداره. -_-

همچنین درخواست فول بک آپ دارم همیشه اصلا تو هاست نمیریزنش مستقیم لینک دانلود شده رو بهم میدن که فقط و فقط 24 ساعت مهلت داره بهشون میگم چرا میگن اگه نگهداریش کنیم اختلال در سرویس دیگر کاربرا اینجاد میکنه. :S

خیلی شرکت عجیب غربیه خدایی بخاطر یه کیپ الاین ماهی 60 هزار بدی چرا چون مال هاست های پُر ترافیکه :|

من ریسک ایمیل ها رو دارم وگرنه عوض کردنش کار نیم صدم ثانیس :ph34r:

بله، در صورتی که فول بک آپ تهیه کنید، ایمیل ها هم با محتوای داخلشون برای شما بک آپ گرفته میشه و به راحتی قابل انتقال هستش.

هرچند اگر ایمیل ها به صورت imap به outlook اضافه شده باشند، حتی در صورت بک آپ نگرفتن از سرور، بعد از انتقال ایمیل سرور، ایمیل ها رو از روی outlook با سرور sync میکنه و در واقع این هم یک راه بک آپ گرفتن از ایمیل ها هستش.

میتونید قبل از انتقال بک آپ رو روی یک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  آزمایشی ریستور کنید تا ببینید ایمیل ها هم منتقل شدند یا خیر.

موفق باشید

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، tpark گفته است :

بله، در صورتی که فول بک آپ تهیه کنید، ایمیل ها هم با محتوای داخلشون برای شما بک آپ گرفته میشه و به راحتی قابل انتقال هستش.

هرچند اگر ایمیل ها به صورت imap به outlook اضافه شده باشند، حتی در صورت بک آپ نگرفتن از سرور، بعد از انتقال ایمیل سرور، ایمیل ها رو از روی outlook با سرور sync میکنه و در واقع این هم یک راه بک آپ گرفتن از ایمیل ها هستش.

میتونید قبل از انتقال بک آپ رو روی یک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  آزمایشی ریستور کنید تا ببینید ایمیل ها هم منتقل شدند یا خیر.

موفق باشید

خود شرکت که میگفت ۵۰ ۵۰ست ممکنه بیاد ممکنه نیاد مسولیتشو قبول نمیکرد

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

خود شرکت که میگفت ۵۰ ۵۰ست ممکنه بیاد ممکنه نیاد مسولیتشو قبول نمیکرد

کنترل پنل هاست چیه؟

سی پنل، پلسک، دایرکت ادمین و 90% سایر کنترل پنل ها مشکلی ندارند و ایمیل ها رو به راحتی بک آپ میگیرند.

مگر اینکه پیکربندی سرور مشکل داشته باشه و یا تنظیمات خیلی سفارشی روی سرور انجام داده باشند.

حتی اگر بک آپ رو از سی پنل به دایرکت ادمین و یا بلعکس هم انتقال بدید ایمیل ها منتقل میشن.

موفق باشید

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، tpark گفته است :

کنترل پنل هاست چیه؟

سی پنل، پلسک، دایرکت ادمین و 90% سایر کنترل پنل ها مشکلی ندارند و ایمیل ها رو به راحتی بک آپ میگیرند.

مگر اینکه پیکربندی سرور مشکل داشته باشه و یا تنظیمات خیلی سفارشی روی سرور انجام داده باشند.

حتی اگر بک آپ رو از سی پنل به دایرکت ادمین و یا بلعکس هم انتقال بدید ایمیل ها منتقل میشن.

موفق باشید

Cpanel هست. خلاصه وحشتانک اذیت کنندس این هاستینگ ! واسه یه تیک ۶۰ هزار بگیرن :|

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...