رفتن به مطلب

انواع دستگاه دوغ ساز و ویژگی آن ها


پست های پیشنهاد شده

3-1-600x600.jpgدستگاه دوغ ساز اضافه بر اینکه موجب ساخت دوغی کف دار با طعم بی نظیر می شود، یک روشی تازه که باعث ایجاد تبلیغ درکسب و کار شده، این دستگاه مفید که دارای کیفیت عالی و سرعت زیاد است که این ویژگی ها موجب جلب رضایت همه ی مصرف کنندگانش شده.
دستگاه دوغ ساز 10 لیتر
دستگاه دوغ ساز 10 لیتر می تواند دوغ را به شکلی که روی آن کف ایجاد شود در بیاورد و ان را خنک نگه میدارند. شکل ظاهری دستگاه دوغ ساز جلوه ای زیبا به فضای کار می دهد.

درباره دستگاه دوغ ساز
ایران دارای بزرگترین شرکت هایی که در زمینه ساخت انواع دستگاه دوغ ساز فعال هستند، است . در این شرکت ها انواع دوغ ساز با گنجایش های گوناگون به طور مثال جزوفعالیت های این شرکت ها می باشد.

دستگاه دوغ ساز چیست ؟؟
دوغ ساز دستگاهی است که به منظور تولید دوغ به شکل سنتی و خاص و معطر که دارای کف می باشد. این دوغی که از این دستگاه حاصل شده بسیار خنک و لذیذ است و طعم ویژه ای دارد.

کارایی دستگاه دوغ ساز
دستگاه دوغ ساز شامل یک سیستم کمپرسور و یک سیستم کندانسور به منظور خنک کردن دوغ است و همچنین برای ایجاد کف در دوغ از سیستم آبشاری استفاده می کند که این سیستم دارای دو عدد شیر خروجی است که باعث ایجاد کف روی دوغ می شوند.

توجیه اقتصادی دستگاه دوغ ساز
این مدل از دستگاه ها که به گونه ی پرتابل ساخته شده اند و
دستگاه دوغ ساز این امکان را به شما می دهد که دوغی لذیذ و خنک و دارای کف را در رستوران ها ، لبنیاتی ها و مغازه ها به مردم ارائه دهید به این مورد توجه کنید:
که قیمت هر 100 سی سی دوغ ( یک لیوان) به این شکل 1500 تومان است به همین خاطر در اولین ماه هزینه خرید دستگاه دوغ سازرا بدست می آورید و در ماه های بعدی درآمد زیادی از این دستگاه دوغ ساز بدست می آورید.

در حال حاضر در بخش جنوبی کشورمان اکثر مکان هایی که لبنیات عرضه می کنند مثل مغازه های لبنیاتی، ماست بندی ها و همین طور فروشندگان خیابانی برای فروش دوغ از این دستگاه ها استفاده می کنند.

سطح بهداشت دستگاه دوغ ساز
تمام دستگاه دوغ ساز استیل شده است و مدل استیل آن 304 بهداشتی می باشد و در جهت ایجاد دوغ دارای کف از 2 تا شیر استیل شده بهره گرفته شده است .

همین طور مدل پمپ مصرفی به منظور ایجاد گردش دوغ در درون محفظه ی دستگاه استیل می باشد.

مدل های مختلف دستگاه دوغ ساز
دستگاه دوغ ساز به شکل های مختلفی وجود دارد و حتی می توانید مدل دلخواهتان را سفارش دهید. مدل چوبی یا استیل یا موزیکال یا نورافشانی و... می تواند باشد که بستگی به دیزاین شما دارد. دوغ ساز 10 لیتر
ویژگی*های دستگاه دوغ ساز
مطلوب ترین دستگاه برای ایجاد دوغ کف دار است و در همه ی مکان ها کاربرد دارد حتی می تواند شغل جدید ایجاد کند.
این دستگاه دوغ ساز چون ظاهری جالب دارد باعث می شود محیط کارتان را زیباترکند.
دستگاهی متفاوت که دارای بالاترین کیفیت است و چون طراحی ای مدرن دارد نظر همه را به خود جلب می کند.
این دستگاه دارای سرعت زیاد است و کار را برای شما راحت تر می کند.
بخاطر به کار گیری قطعات ژاپنی در این دستگاه کیفیت آن بالاتر شده و می توان در جنوب کشور به راحتی از ان استفاده کرد و همچنین از مدل استیل آن می توان در شمال کشور بدون زنگ زدگی استفاده کرد.
این دستگاه حجم کمی دارد و به راحتی می توان آن را حمل کرد.
سیستم های خنک کننده ی آن می توانند حجم زیادی از دوغ را در داخل خود نگه دارند.
از لحاظ بهداشتی این دستگاه تایید شده ی وزارت بهداشت است و کاملا تمیز است.
این دستگاه صرفه جویی در اقتصاد دارد زیرا که کم مصرف است و تنها 800 وات مصرف می کند.
پمپی که برای به گردش درآوردن دوغ در داخل دستگاه مصرف شده است به طور کامل استیل است.
این دستگاه در همه ی مکان ها کاربرد دارد مثل رستوران ها، مغازه ها و حتی هتل ها و ....
جمع بندی مطالب
به طور کلی بهرگیری از دستگاه دوغ ساز در همه ی شغل هایی که با صنعت لبنیات مربوط می شود از سوپر مارکت گرفته تا فراوره های لبنی از جمله لبنیاتی ها یک روشی ی جدید در راستای پیشترفت هدف های بلند مدت و جذب رضایت مشتریان می باشد.منبع: 
دستگاه دوغ ساز تهران تجهیز
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...