رفتن به مطلب

حذف خودکار کاربران در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

در این پست اموزشی گذاشتید مبنی بر این که بعد از مدت زمان معین، حساب کاربر از سایت حذف بشه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

به کدی که در این پست وجود داره، میشه چیزی اضافه کرد تا مثلا 3 روز مونده به حذف حساب کاربر، بهش اتومات ایمیل ارسال بشه و بگه که قراره حسابش حذف شه؟

ویرایش شده توسط boshiant
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود،

خب کار راحتیه. اول بجای 30 روز، عدد 27 روز رو وارد می کنید. بعد بجای اینکه داخل کد بیاییم دستور حذف کردن کاربر رو تعریف کنیم، دستورات ارسال ایمیل با متنی ثابت رو تعریف می کنیم.

فقط توجه داشته باشید اگه می خواهید کد حذف کردن هم کار کنه، اون کد رو حذف نکنید. کد زیر رو بعد از اون کد قرار بدید. کد رو از این لینک دریافت کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در در 13 تیر 1398 در 09:42، Masih گفته است :

درود،

خب کار راحتیه. اول بجای 30 روز، عدد 27 روز رو وارد می کنید. بعد بجای اینکه داخل کد بیاییم دستور حذف کردن کاربر رو تعریف کنیم، دستورات ارسال ایمیل با متنی ثابت رو تعریف می کنیم.

فقط توجه داشته باشید اگه می خواهید کد حذف کردن هم کار کنه، اون کد رو حذف نکنید. کد زیر رو بعد از اون کد قرار بدید. کد رو از این لینک دریافت کنید:

خیلی مچرم دوست خوبم

من یه مقداری اطلاعاتک ضعیفه، میتونید کد نهایی رو (حذف سر 30 روز و ارسال ایمیل سر 27 روز) همینجا برام بفرستید که من فقط کپی پیست کنمش؟

و این که متن ایمیل رو از کجا میشه درست کرد؟

بازم تشکر فراوان بزرگوار

لینک به دیدگاه

• 4 ماه پیش ...
در در 15 تیر 1398 در 10:18، Masih گفته است :

کد موجود در این لینک رو استفاده کنید:

سپاس واقعا

متن ایمیل رو هم میتونید بگید از کدوم قسمت باید درست کنم؟

لینک به دیدگاه

• 4 هفته پیش...
در در 15 تیر 1398 در 10:18، Masih گفته است :

کد موجود در این لینک رو استفاده کنید:

سلام

من مدتهاست از این کد شما دارم استفاده میکنم و راضیم فقط دو تا مشکل دارم

اول این که

سوالی که دارم اینه که چطور میتونم در بخشی که متن ایمیل رو گذاشتید، از یه کد html استفاده کنم تا ایمیلم سرحال تر و جذاب تر باشه؟

منظورم اینه که متن html رو چطوری با متنی که گذاشتید جایگزین کنم؟

و دو این که در صورتی که بخوام کاربر بعد از سی روز حذف بشه اما ایمیل اخطار بعد از سی و یک روز (یعنی یک روز بعد از حذف شدن اکانت کاربر) براش ارسال بشه و درخواست ثبت نام مجدد کنه، باید چکار کرد؟ کد اول بدون دستکاری بمونه (روی عدد سی) و عدد سی در کد دوم رو بکنم 31؟

راهنمایی میکنید

سپاس

ویرایش شده توسط boshiant
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...