رفتن به مطلب

درخواست افزونه فیدخوان (مثل سافت98)

پست های پیشنهاد شده

ادرود

دوستان میخوام روی سایت (وردپرسی) یه خبرخوان مثل سایت سافت98 درست کنم (یعنی بشه روی لینک های خروجی یه فریم گذاشت، دقیقا مثل خود سافت98 بشه) با چه افزونه ای میشه این کار رو انجام داد؟
ترجیحا افزونه رایگان که تو مخزن وردپرس هم موجود باشه

باتشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

یک مدل اسکریپت مجزا برای اینکار وجود داره به نام "لینکدونی" که می تونید استفاده کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

حالت بعدی اینه که اسکریپت انتقال دهنده لینک رو روی سایتتون راه اندازی کنید، بعد توسط کدهای دریافت RSS وردپرس، خوراک ها رو داخل سایتتون به نمایش دربیارید، اما با این تفاوت که داخل کد دریافت RSS ، قبل از لینک اصلی پست ها، آدرس انتقال دهنده لینک خودتون رو وارد کنید تا تمامی لینک ها از طریق "انتقال دهنده" باز بشن. یک نمونه اسکریپت انتقال دهنده:

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

یک مدل اسکریپت مجزا برای اینکار وجود داره به نام "لینکدونی" که می تونید استفاده کنید:

حالت بعدی اینه که اسکریپت انتقال دهنده لینک رو روی سایتتون راه اندازی کنید، بعد توسط کدهای دریافت RSS وردپرس، خوراک ها رو داخل سایتتون به نمایش دربیارید، اما با این تفاوت که داخل کد دریافت RSS ، قبل از لینک اصلی پست ها، آدرس انتقال دهنده لینک خودتون رو وارد کنید تا تمامی لینک ها از طریق "انتقال دهنده" باز بشن. یک نمونه اسکریپت انتقال دهنده:

بادرود

تشکر از شما :x

ظاهرا سایت سافت98 از اسکریپت استفاده  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. میکنه که در سایت 20اسکریپت هم معرفی شده. چون از اونجایی که این یک اسکریپت هستش باید یک ساب دامین درست کنیم و روش نصب کنیم درسته؟

فقط برای نمایش در خود وردپرس راهنمایی میکنید؟

ممنونم

لینک به دیدگاه

در در 8 تیر 1398 در 17:42، mahdi2lone گفته است :

بادرود

تشکر از شما :x

ظاهرا سایت سافت98 از اسکریپت استفاده  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. میکنه که در سایت 20اسکریپت هم معرفی شده. چون از اونجایی که این یک اسکریپت هستش باید یک ساب دامین درست کنیم و روش نصب کنیم درسته؟

فقط برای نمایش در خود وردپرس راهنمایی میکنید؟

ممنونم

درود،

بله یک سابدامین ایجاد کنید و روی نصبش کنید.

بعد از نصب بهتون کدها رو میده، اگه کد نداد، لینک RSS همین اسکریپت رو توسط افزونه های نمایش RSS در وردپرس استفاده کنید تا آخرین لینک ها نمایش داده بشه.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود،

بله یک سابدامین ایجاد کنید و روی نصبش کنید.

بعد از نصب بهتون کدها رو میده، اگه کد نداد، لینک RSS همین اسکریپت رو توسط افزونه های نمایش RSS در وردپرس استفاده کنید تا آخرین لینک ها نمایش داده بشه.

سلام

وقتتون بخیر

والا همین رو من حدود یکی دو سال بود بعضی جاها مطرح کرده بودم کسی معرفیش نکرده بود باز فهمیدم اوپن سورس و از همه مهمتر ایرانیه!

ظاهرا قرار بوده نسخه 3 ارائه بشه ولی نشده

و من اخرین نسخه یعنی 2.2 رو نصب کردم در بازخورد ها دیدم رباتش کار نمکینه که خبر هارو بخونه و با PHP 7 هم سازگار نیست. من اون رو روی 5.6 تغییر دادم اما باز هم خبر ها رو نمیخونه

میشه راهنمایی بفرمایید؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mahdi2lone گفته است :

سلام

وقتتون بخیر

والا همین رو من حدود یکی دو سال بود بعضی جاها مطرح کرده بودم کسی معرفیش نکرده بود باز فهمیدم اوپن سورس و از همه مهمتر ایرانیه!

ظاهرا قرار بوده نسخه 3 ارائه بشه ولی نشده

و من اخرین نسخه یعنی 2.2 رو نصب کردم در بازخورد ها دیدم رباتش کار نمکینه که خبر هارو بخونه و با PHP 7 هم سازگار نیست. من اون رو روی 5.6 تغییر دادم اما باز هم خبر ها رو نمیخونه

میشه راهنمایی بفرمایید؟

طبیعتا چون اسکریپت قدیمی هست ممکنه کار نکنه!

ولی می تونید از این اسکریپت هم استفاده کنید:

و نمونه قدیمی ترش:

کمی باید باهاش کار کنید و وقت بزارید تا بتونید راه اندازیش کنید. اسکریپت ها قدیمی هستند. سعی کنید در نسخه ی 5.6 PHP راه اندازیشون کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Masih گفته است :

طبیعتا چون اسکریپت قدیمی هست ممکنه کار نکنه!

ولی می تونید از این اسکریپت هم استفاده کنید:

و نمونه قدیمی ترش:

کمی باید باهاش کار کنید و وقت بزارید تا بتونید راه اندازیش کنید. اسکریپت ها قدیمی هستند. سعی کنید در نسخه ی 5.6 PHP راه اندازیشون کنید.

ممنونم از پاسخگوییتون

فقط اگر از نسخه های پایینتر php استفاده بشه مشکل امنیتی پیش نمیاد احیانا ؟

اسکریپت خارجی که مشابه همین باشه و بروز باشه هم هست؟ میشه معرفی کنید

مرسی

ویرایش شده توسط mahdi2lone
لینک به دیدگاه

در در 13 تیر 1398 در 13:29، mahdi2lone گفته است :

فقط اگر از نسخه های پایینتر php استفاده بشه مشکل امنیتی پیش نمیاد احیانا ؟

اسکریپتی که استفاده می کنید باید ایمن باشه. ولی خب طبیعتا نسخه های جدیدتر PHP از نظر امنیتی قوی تر از نسخه های قبلی خودشون هستند.

در در 13 تیر 1398 در 13:29، mahdi2lone گفته است :

اسکریپت خارجی که مشابه همین باشه و بروز باشه هم هست؟ میشه معرفی کنید

هستند ولی در سبک خبرخوان هستند. یعنی خبرها رو از طریق RSS دریافت می کنند و خلاصه ای از خبر رو بصورت ادامه مطلب نمایش میدن و یک لینک هم به ادامه مطلب میدن. ولی اگه کمی کدنویسی بلدباشید، می تونید صفحه ادامه مطلب رو کدهاش رو تغییر بدید و بجای ادامه مطلب، یک آی فریم تنظیم کنید، و لینک منبع اصلی خبر رو بعنوان لینک آیفریم داخل کد تعریف کنید تا اون چیزی بشه که خودتون می خواهید.

نمونه هاشم می تونید از این لینک مشاهده کنید:

یکی از بهترین نمونه هاشم اینه:

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Masih گفته است :

اسکریپتی که استفاده می کنید باید ایمن باشه. ولی خب طبیعتا نسخه های جدیدتر PHP از نظر امنیتی قوی تر از نسخه های قبلی خودشون هستند.

هستند ولی در سبک خبرخوان هستند. یعنی خبرها رو از طریق RSS دریافت می کنند و خلاصه ای از خبر رو بصورت ادامه مطلب نمایش میدن و یک لینک هم به ادامه مطلب میدن. ولی اگه کمی کدنویسی بلدباشید، می تونید صفحه ادامه مطلب رو کدهاش رو تغییر بدید و بجای ادامه مطلب، یک آی فریم تنظیم کنید، و لینک منبع اصلی خبر رو بعنوان لینک آیفریم داخل کد تعریف کنید تا اون چیزی بشه که خودتون می خواهید.

نمونه هاشم می تونید از این لینک مشاهده کنید:

یکی از بهترین نمونه هاشم اینه:

ممنونم

البته من دو اسکریپت در گیت هاب پیدا کردم که رایگان و اوپن سورس هم هستند

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

حالا نمیدونم کدومش به چیزی که میخوام نزدیک تره

مرسی بازم

ویرایش شده توسط mahdi2lone
لینک به دیدگاه

اسکریپت FreshRSS برای دریافت مطلب از RSS و نمایش اون در سایت خودتون هست و به صورت آیفریم نیست.

بازم می تونید بگردید و چیزی که بیشتر به کارتون میاد رو انتخاب و استفاده کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...