رفتن به مطلب

درخواست افزونه WPBakery Page Builder نسخه سالم

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ببخشید درخواست نسخه سالم از افزونه WPBakery Page Builder رو داشتم نسخه قبلیش خیلی بهتر بود نسخه جدید که از بیست اسکریپ گرفتم قاطی شده کل سایت رو بهم ریخته !

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود، آخرین نسخه در حال حاضر 6.0.3 هست که می تونید از این لینک دانلود کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

مشکلی که شما دارید به دلیل مشکلات CSS هست. ولی طبق توضیحات ارائه شده از نسخه ی 5.7 به بعد، پشتیبانی از RTL کامل شده. اگر مشکلی داشتید، یا از نسخه های فارسی رایگان در اینترنت استفاده کنید یا راستچین کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Masih گفته است :

مشکلی که شما دارید به دلیل مشکلات CSS هست. ولی طبق توضیحات ارائه شده از نسخه ی 5.7 به بعد، پشتیبانی از RTL کامل شده. اگر مشکلی داشتید، یا از نسخه های فارسی رایگان در اینترنت استفاده کنید یا راستچین کنید.

متاسفانه با نصب آخرین ورژن هم همچنان مشکل پا برجاست آیا راحلی هست از ریشه بصورت کامل برنامه پاکسازی کرد اعم از بانک اطلاعاتی

لینک به دیدگاه

در در 2 تیر 1398 در 17:32، irmacfa گفته است :

متاسفانه با نصب آخرین ورژن هم همچنان مشکل پا برجاست آیا راحلی هست از ریشه بصورت کامل برنامه پاکسازی کرد اعم از بانک اطلاعاتی

1. افزونه رو غیرفعال و حذف کنید
  2. تمامی برگه های ساخته شده با ویژوال کامپوزر رو حذف کنید (چون محتویات برگه ها توسط ویژوال کامپوزر، در جدول post و postmeta ذخیره میشه به صورت یک برگه ی عادی که بلوک ها و المان هایی که ساخته میشه در بخش The_content ذخیره میشن.

تا جایی که اطلاع دارم جدول اضافه ای توسط این افزونه صفحه ساز در دیتابیس ساخته نمیشه.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Masih گفته است :
  1. افزونه رو غیرفعال و حذف کنید
  2. تمامی برگه های ساخته شده با ویژوال کامپوزر رو حذف کنید (چون محتویات برگه ها توسط ویژوال کامپوزر، در جدول post و postmeta ذخیره میشه به صورت یک برگه ی عادی که بلوک ها و المان هایی که ساخته میشه در بخش The_content ذخیره میشن.

تا جایی که اطلاع دارم جدول اضافه ای توسط این افزونه صفحه ساز در دیتابیس ساخته نمیشه.

این کارو کردم تاثیری متاسفانه نداشت نمیدونم چرا اینجوری شده فقط هم روی این قالب اینجوری نیستش روی چندین قالب تست کردم همه قالب هایی که به این افزونه شدیدا احتیاج دارم هم تست کردم اما نشد که نشد. کاش وردپرس یه جارو برقی کامل میداشت برای پاکسازی کامل یه افزونه از ریشه

لینک به دیدگاه

دوستان تو آپدیت جدید این نسخه Wpbakery Page Builder ، گزینه های منسوخ شده رو چطوری جایگزین میکنند ؟

الان من میخوام وبلاگ نوشته رو در صفحه اصلی بیارم اما تو آپدیت جدید گزینه ای نداره

لینک به دیدگاه

در در 2 تیر 1398 در 14:03، Masih گفته است :

مسیح جان این مشکل فقط با 6.0.3 هست الان نسخه 5.0 رو من تست کردم اون بخش در تصویر فوق رفع شد ایا ممکنه نسخه داخل 20 اسکریپ مشکل مشکل داشته باشد

لینک به دیدگاه

در در 16 تیر 1398 در 17:37، irmacfa گفته است :

مسیح جان این مشکل فقط با 6.0.3 هست الان نسخه 5.0 رو من تست کردم اون بخش در تصویر فوق رفع شد ایا ممکنه نسخه داخل 20 اسکریپ مشکل مشکل داشته باشد

درود مجدد عزیز،

نسخه ای که منتشر شده دستکاری نشده و همون چیزی هست که در بقیه جاها هم هست! مشکل از خود نسخه هست و احتمالا در نسخه های آینده باگ/مشکل برطرف میشه.

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...