رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی در خصوص gTmetrix

پست های پیشنهاد شده

دوستان من سایتمو تو gTmetrix زدم اما قرمز نشون میده نمیشه فهمید جریان چیه ؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

نمره ی F که به سایت داده شده بر اساس میزان بهینه بودن اجزای سایتتون هست. مواردی که در بخش Recommendation لیست شده براتون رو به درجه ی A برسونید مشکلتون حل میشه.

برای مثال بهینه بودن تصاویر سایتتون رو بررسی کنید. اگر وردپرس هستید، از افزونه های بهینه سازی تصاویر استفاده کنید و اگر HTML هستید توسط فتوشاپ کیفیت تصاویر رو کم کنید. بهینه سازی تصاویر علاوه بر رتبه ی PageSpeed روی سرعت سایتتون تأثیر مثبتی خواهد داشت.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود.

نمره ی F که به سایت داده شده بر اساس میزان بهینه بودن اجزای سایتتون هست. مواردی که در بخش Recommendation لیست شده براتون رو به درجه ی A برسونید مشکلتون حل میشه.

برای مثال بهینه بودن تصاویر سایتتون رو بررسی کنید. اگر وردپرس هستید، از افزونه های بهینه سازی تصاویر استفاده کنید و اگر HTML هستید توسط فتوشاپ کیفیت تصاویر رو کم کنید. بهینه سازی تصاویر علاوه بر رتبه ی PageSpeed روی سرعت سایتتون تأثیر مثبتی خواهد داشت.

الان بهتر شد از 45 اومد بالاتر ولی باز ارور بهنیه سازی تصویر سر جاش هست با وصف اینک 54 تا عکس بیشتر ندارم و کلا تغییر کرد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، irmacfa گفته است :

الان بهتر شد از 45 اومد بالاتر ولی باز ارور بهنیه سازی تصویر سر جاش هست

به این دلیل که کیفیت تصاویر جدید رو بالاتر از 85 تنظیم کردید. در بخش تنظیمات افزونه ی بهینه سازی تصاویرتون، کیفیت جدید رو روی 85 یا 80 تنظیم کنید و مجددا بهینه سازی کنید. یا در صورت تمایل می تونید در همون صفحه ی GTmetrix ، نسخه ی بهینه شده ی تصاویری که خوده سایت gtmetrix بهتون میده رو دانلود کنید و جایگزین تصاویرتون کنید. به این ترتیب اگه همه ی تصاویر پیشنهادی رو جایگزین کنید، بخش بهینه سازی تصاویرتون رتبه ی A رو میگیره.

و برای مورد دوم، یعنی Keep-Alive هم خط زیر رو به فایل httpd.conf اضافه کنید و اگر به این فایل دسترسی ندارید، به هاستینگ بگید براتون انجامش بده:

نقل قول

KeepAlive On

و همچنین خط زیر رو به فایل htaccess واقع در روت سایتتون اضافه کنید:

نقل قول

Header set Connection keep-alive

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Masih گفته است :

به این دلیل که کیفیت تصاویر جدید رو بالاتر از 85 تنظیم کردید. در بخش تنظیمات افزونه ی بهینه سازی تصاویرتون، کیفیت جدید رو روی 85 یا 80 تنظیم کنید و مجددا بهینه سازی کنید. یا در صورت تمایل می تونید در همون صفحه ی GTmetrix ، نسخه ی بهینه شده ی تصاویری که خوده سایت gtmetrix بهتون میده رو دانلود کنید و جایگزین تصاویرتون کنید. به این ترتیب اگه همه ی تصاویر پیشنهادی رو جایگزین کنید، بخش بهینه سازی تصاویرتون رتبه ی A رو میگیره.

و برای مورد دوم، یعنی Keep-Alive هم خط زیر رو به فایل httpd.conf اضافه کنید و اگر به این فایل دسترسی ندارید، به هاستینگ بگید براتون انجامش بده:

و همچنین خط زیر رو به فایل htaccess واقع در روت سایتتون اضافه کنید:

1. مسیح جان ، این بخش تنظیمات افزونه کدوم قسمتش رو میشه تنظیم کرد ؟! من فقط همون پیش فرض زدم بهینه !
  2. اون نسخه بهینه سازی که توسط خودش میده رو دانلود و آپلود کردم با رفرش صفحه GTmetrix باز هم ایراد میگیره از همون فایل !
  3. به شرکت هاستینگ تیکت زدم که فعال کنید این متن رو نوشته:

"با سلام
همانطور که مطلع هستید، قابلیت Keep Alive یعنی بعد از درخواست یک صفحه توسط مرورگر از سرور ، تا مدت زمان از قبل تعین شده ای به اتصال اینترنتی خاتمه نخواهد داد و به درخواست های بعدی گوش خواهد داد.این قابلیت بر روی وبسایت های بزرگی که تعداد کلیک های بسیار بالایی دارند باعث افزایش سرعت می شود، باید در نظر داشته باشید که این سرویس به دلیل اینکه فشار زیادی به سرور مبدا خواهد آورد، صرفا بر روی هاست های پر ترافیک و حرفه ای عرضه می شود و متاسفانه امکان ارائه ی این سرویس بر روی هاست های اشتراکی به دلیل فشار مضاعف به سرور،مقدور نیست. 
شما میتوانید برای استفاده از این قابلیت از سرویس های حرفه ای و یا پر ترافیک استفاده نمایید."

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

این بخش تنظیمات افزونه کدوم قسمتش رو میشه تنظیم کرد ؟!

داخل صفحه ی افزونه در پیشخوان، گزینه ای به نام Settings هست که داخل اونجا می تونید کیفیت تصاویر جدید رو تعیین کنید.

در 40 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

اون نسخه بهینه سازی که توسط خودش میده رو دانلود و آپلود کردم با رفرش صفحه GTmetrix باز هم ایراد میگیره از همون فایل !

به این دلیل که فایل های بهینه شده ی پیشنهاد شده، با نام متفاوتی در اختیارتون قرار میگیره. شما باید فایل های بهینه شده ی gtmetrix رو داخل کامپیوترتون ذخیره کنید، اسم فایل رو دقیقا مشابه اسم فایل قبلی تغییر بدید، و بعد در فایل منیجر، دقیقا در همون مسیری که فایل های قبلی بودن، جایگزین کنید. در نهایت کش مرورگر رو هم پاک کنید تا بتونید نتیجه رو مشاهده کنید. البته برای بررسی نتیجه توسط GTmetrix نیازی به پاک کردن کش مرورگر خودتون نیست.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Masih گفته است :

داخل صفحه ی افزونه در پیشخوان، گزینه ای به نام Settings هست که داخل اونجا می تونید کیفیت تصاویر جدید رو تعیین کنید.

به این دلیل که فایل های بهینه شده ی پیشنهاد شده، با نام متفاوتی در اختیارتون قرار میگیره. شما باید فایل های بهینه شده ی gtmetrix رو داخل کامپیوترتون ذخیره کنید، اسم فایل رو دقیقا مشابه اسم فایل قبلی تغییر بدید، و بعد در فایل منیجر، دقیقا در همون مسیری که فایل های قبلی بودن، جایگزین کنید. در نهایت کش مرورگر رو هم پاک کنید تا بتونید نتیجه رو مشاهده کنید. البته برای بررسی نتیجه توسط GTmetrix نیازی به پاک کردن کش مرورگر خودتون نیست.

لینک به دیدگاه

مورد عکس رو رفع کردم با تمامی عکس های بهنیه سازی خود gtmetrix

هاست من سرور پارس هست اجازه فعال کردن  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  رو بهمون نمیده میگه باید هاست پر ترافیک بخری در صورتی که من هاست نامحدودشون رو خریدم 245 هزار 

دومین مورد رو متوجه نشدم جریانش چیه  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  دقیقا باید فایل هاش رو چیکار کنم که نمره بهتری بهم بده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  (429.1KiB)

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  (8.3KiB of inline JavaScript)

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  (2.4KiB)

لینک به دیدگاه

افزونه

در 4 ساعت قبل، irmacfa گفته است :

مورد عکس رو رفع کردم با تمامی عکس های بهنیه سازی خود gtmetrix

هاست من سرور پارس هست اجازه فعال کردن  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  رو بهمون نمیده میگه باید هاست پر ترافیک بخری در صورتی که من هاست نامحدودشون رو خریدم 245 هزار 

دومین مورد رو متوجه نشدم جریانش چیه  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  دقیقا باید فایل هاش رو چیکار کنم که نمره بهتری بهم بده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  (429.1KiB)

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  (8.3KiB of inline JavaScript)

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  (2.4KiB)

wp rocket بیشتر مشکلات را رفع خواهد کرد

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، vahyar گفته است :

افزونه

wp rocket بیشتر مشکلات را رفع خواهد کرد

نسخه نال شدس هست ؟

لینک به دیدگاه

فقط افزونه های جانبی که در این پست فعال کردین را غیرفعال کنین و wp rocket  را نصب کنین 

• Like 1
لینک به دیدگاه

دوستان این Gtmetrix واقعا دقیق و مهمه ؟

چون الان من همه چیزشو رفع کردم سرعت لود رو از 7 ثانیه کرد 9 ثانیه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...