رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید
من داخل سایتم وقتی با گوشی با اینترنت سیمکارت واردش میشم میر تو سایت های خارجی
بعد با وای فای سایت باز میشه
فک کنم سایتم ویروس گرفته چجوری پاکشون کنم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

سایتتون رو با آنتی ویروس های آنلاین و ابزارهای اختصاصی Malware اسکن کردم و همچنین خودم هم تست کردم مشکلی نبود.

امکان داره موبایلتون مشکل داشته باشه و آلوده به بدافزار شده باشه (قبلا هم چنین مواردی رو دیدم). با چند موبایل دیگه تست کنید، اگه باز هم مشکل وجود داشت، یکبار قالبتون رو تغییر بدید و تمامی افزونه هاتون رو غیرفعال کنید، سایت رو مجددا چک کنید با گوشی. اگه مشکل رفع شده بود، قالب یا افزونه هاتون آلوده هستند.

• Like 1
لینک به دیدگاه

با همه انتی ویروسا چک کردم چیزی پیدا نمیکنه با گوشیای دیگم رفتم بازم میریه تو سایت های دیگه

لینک به دیدگاه

فایل های مشکوک که زیاد دارید پیش نهاد می کنم یک بار تمامی پلاگین غییر فعال کنید ببنید مشکل حل میشه یا نه

اگر نه ایندفعه قالب سایت تغییر بدید ببنید باز این مشکل وجود داره یا نه 

لینک به دیدگاه

هاست دهیم میگه چند تا از فایل های سایتم الوده شده گفتن با یه برنامه نویس صحبت کن برات حلش کنه

شما کسی رو میشناسید این کارو انجام بده قیمتش چنده

لینک به دیدگاه

سلام اگر خواستید من می توانم براتون پاک سازی کنم ، در اصل کل هاست شما ویروسی شده و ویروس ها داخل فایلهای مختلف مخفی شدن ، کار این ویروس ها اینه وقتی کلمه ای را در گوگل سرچ می کنید و کلیک می کنید روی سایتتان ، وارد سایت شما نمیشه وارد یکسری سایت خارجی یا از این ترجمه اتوماتیک ها به فارسی میشه . البته همیشه هرچی سرچ کنید نیست برخی اوقات هست ولی کم کم زیاد میشه و کم کم انتی ویذوس ها هم به سایتتون گیر میدهند و بلاکش می کنند و ورودی گوگلتون هم صفر میشه . کار تخصصی هست و چند ساعت طول میکشه دسترسی به هاست نیاز هست قبلش باید حتما کامل بک اپ بگیرید چون کار خطرناکی هست .هزینه ام هم مناسبه ، اگر خواستید اطلاع بدید قبلا یکی از سایتای خودم همین بلا سرش امده بود الان چند ماه هست امن شده . بعد از پاک سازی هم نیازه کارهای ارتقا امنیت انجام بشه .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...