رفتن به مطلب

مشکل در افزونه Yoast SEO Premium

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یه مشکلی در افزونه Yoast SEO Premium دارم اونم اینه که در گوگل اسم سایتمو عنوان قبلیم میزنه اما وقتی افزونه را غیر فعال میکنم اسمش در گوگل همون جدیه میشه چرا؟؟

کسی میتونه کمکم کنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

افزونه YOAST SEO در بخش تنظیماتش امکان شخصی سازی عنوان صفحات رو داره. اگر تنظیمات رو دستکاری نکرده باشید، عنوان صفحه اصلی سایتتون همون شعار سایت + عنوان سایت هست که در بخش تنظیمات همگانی تنظیم کردید.

بهتره در بخش "ظاهر جستجو" یا بخش عناوین صفحات افزونه ی YOAST ، عنوان صفحات و بخش های مختلف رو کنترل و مدیریت کنید تتا مشکلی نباشه. چون در حالت پیش فرض، عنوان صفحات ممکنه شامل شعار سایت و موارد اضافه ای بشه که بهش نیاز نداشته باشید و باعث طولانی شدن عنوان صفحاتتون بشه. پس یکبار تمامی فیلدهای بخشی که گفتم رو چک کنید و در صورت نیاز ویرایش کنید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

افزونه YOAST SEO در بخش تنظیماتش امکان شخصی سازی عنوان صفحات رو داره. اگر تنظیمات رو دستکاری نکرده باشید، عنوان صفحه اصلی سایتتون همون شعار سایت + عنوان سایت هست که در بخش تنظیمات همگانی تنظیم کردید.

بهتره در بخش "ظاهر جستجو" یا بخش عناوین صفحات افزونه ی YOAST ، عنوان صفحات و بخش های مختلف رو کنترل و مدیریت کنید تتا مشکلی نباشه. چون در حالت پیش فرض، عنوان صفحات ممکنه شامل شعار سایت و موارد اضافه ای بشه که بهش نیاز نداشته باشید و باعث طولانی شدن عنوان صفحاتتون بشه. پس یکبار تمامی فیلدهای بخشی که گفتم رو چک کنید و در صورت نیاز ویرایش کنید.

تمام بخش ها را چک کردم تازه اینطور شده هفته پیش اینطوری نبود

لینک به دیدگاه

سلام خداروشکر مشکل حل شد

یه سوال دیگه چطوری یه سایت در کلمات کلیدی دیگه میتونه بیاد صفحه اول گوگل سایتم در  کلمات کلیدی دیگر صفحه سومه گوگل هست بعضی ها هستند در صفحه دوم گوگل در اون کلمه کلیدی یهو میاد صفحه اول چطوریه؟

لینک به دیدگاه

سایتتون باید اون کلمه کلیدی رو داخل خودش استفاده کرده باشه. فاکتورهای زیادی برای تعیین کلمه کلیدی مشخص برای یک سایت هست که توی گوگل جستجو کنید مقالات زیادی هستند که میتونه مفید باشه.

ولی در کل، محتوای سایت، عنوان، لینک ها و تعداد بکار گرفتن کلمه کلیدی در محتوای سایت می تونه باعث تقویت یک کلمه کلیدی در سایتتون بشه. ضمن اینکه رقابت با سایت های دیگه یکی از دلایل محکمی هست که بعضا سایت ها با کلمات کلیدی دلخواهشون نمی تونن رشد کنند.

لینک به دیدگاه

در در 8 خرداد 1398 در 00:40، Masih گفته است :

سایتتون باید اون کلمه کلیدی رو داخل خودش استفاده کرده باشه. فاکتورهای زیادی برای تعیین کلمه کلیدی مشخص برای یک سایت هست که توی گوگل جستجو کنید مقالات زیادی هستند که میتونه مفید باشه.

ولی در کل، محتوای سایت، عنوان، لینک ها و تعداد بکار گرفتن کلمه کلیدی در محتوای سایت می تونه باعث تقویت یک کلمه کلیدی در سایتتون بشه. ضمن اینکه رقابت با سایت های دیگه یکی از دلایل محکمی هست که بعضا سایت ها با کلمات کلیدی دلخواهشون نمی تونن رشد کنند.

الان اون سایت هایی که مثل  تبلیغات کلیکی و تبلیغات جستجوی گوگل مثل صباویژن آیا تاثیری بر بالا اومدن سایت در صفحه اول گوگل داره؟

لینک به دیدگاه

سلام
لطفا نسخه های جدید افزونه های جانبی YOAST SEO  را هم در 20 اسکریپت قرار بدید  یه سایت خارجی هست که قرار داده ولی چون مطمئن نیستم دان نکردم 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saman700 گفته است :

سلام
لطفا نسخه های جدید افزونه های جانبی YOAST SEO  را هم در 20 اسکریپت قرار بدید  یه سایت خارجی هست که قرار داده ولی چون مطمئن نیستم دان نکردم 

آدرسش؟

لینک به دیدگاه

در در 9 خرداد 1398 در 21:37، Masih گفته است :

خیر اونها تأثیری روی نتایج جستجوی سایتتون ندارند.

یه سوال دیگه چرا در بخش slug برگه میخوام کلمه فارسی بنویسم این بخش هم میخوره و به صورت %d8%b3%d9%88%d8%a6%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%db%8c%d8%b2%d8%af میشه چکار کنم؟

لینک به دیدگاه

در در 11 خرداد 1398 در 11:32، sahin گفته است :

یه سوال دیگه چرا در بخش slug برگه میخوام کلمه فارسی بنویسم این بخش هم میخوره و به صورت %d8%b3%d9%88%d8%a6%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%db%8c%d8%b2%d8%af میشه چکار کنم؟

از وردپرس قدیمی استفاده کن 

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

سلام

من الان آخرین ورژنش رو از سایت دانلود کردم

زده بود یاست سئو پرمیوم فارسی

از کجا فارسیش کنم؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، sahin گفته است :

برو بخش بروز رسانی های وردپرس ترجمه ها را بروز رسانی کن خوب میشه

ممنون درست شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...