رفتن به مطلب

مشکل ویژوال کامپوزر

پست های پیشنهاد شده

با سلام

پس از بروز رسانی وردپرس به ویرایش 5.2.1 ویژوال کامپوزر دیگر صفحات و مطالب قبلی را ساپورت نمی کند. حتی مطالب جدید پس از انتشار دیگر قابل ویرایش با ویژوال کامپوزر نمی باشد. ویژال کامپوزر ویرایش جدید هم نصب کردم تغییری نکرد. ویرایشگر کلاسیک را غیر فعال کردم ،  افزونه disable gutenberg را نصب کردم باز مشکل حل نشد. لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

دو دلیل میتونه باعث چنین مشکلی بشه:

1. عدم سازگاری ویژوال کامپوزر با نسخه ی جدید وردپرس (یا باگ خود افزونه ویژوال کامپوزر)
  2. ناسازگاری ویژوال کامپوزر با قالبتون (امکان اینکه توابع قالبتون بعد از آپدیت شدن وردپرس، باعث ایجاد مشکلات در بخش مدیریت شده باشه هم هست. پیشنهاد می کنم یکبار به قالب پیش فرض تغییر بدید و چک کنید که آیا مشکل حل میشه یا خیر)

برای مورد اول که باید همیشه آخرین نسخه های موجود از افزونه رو نصب و استفاده کنید. که می تونید همیشه اخرین نسخه ها رو در این لینک دریافت کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

و برای مورد دوم هم همونطور که قبلا اشاره کردم، بهتره به یک قالب دیگه تغییر بدید و چک کنید که آیا مشکل حل میشه یا خیر. اگه مشکل با تغییر قالب حل شد، قالبتون از توابعی استفاده می کنه که نیازمند بروزرسانی هست. اگر قالبتون هم از قالب های نال شده هست، دنبال نسخه های جدیدترش باشید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام ممکنه این مشکلی که برای شما پیش آمده بخاطر widget ها باشه، لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مطمئن بشید که در صفحه اصلی از ابزارک استفاده نشده باشه.

ویرایش شده توسط saramoghadam
لینک به دیدگاه

• 4 ماه پیش ...

سلام من یه مشکل بزرگتر با این پلاگین دارم

تا وقتی تنها کاپوزر فعال باشه مشکلی نیست ولی به محض اینکه پلاگین ultimate add on این افزونه فعال میشه دیگه امکان ویرایش صفحات وجود نداره 

لینک به دیدگاه

در در 28 مهر 1398 در 21:10، danielortega185 گفته است :

سلام من یه مشکل بزرگتر با این پلاگین دارم

تا وقتی تنها کاپوزر فعال باشه مشکلی نیست ولی به محض اینکه پلاگین ultimate add on این افزونه فعال میشه دیگه امکان ویرایش صفحات وجود نداره 

درود.

مشکل شما واضحه که بخاطر تداخل توابع و جاوا اسکریپت این دو افزونه با قالبتون هست. هر دو افزونه رو همزمان فعال کنید و قالب رو روی یک قالب پیش فرض قرار بدید و تست کنید. اگر سالم بود، مشکل تداخل جاوا اسکریپت افزونه و قالب هست که باید یک کدنویس مشکلتون رو حل کنه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...