رفتن به مطلب

سوال در مورد ثبت سایت در ساماندهی

پست های پیشنهاد شده

سلام من حدود یکسالی از وبمستری دور بودم و الان ک دوباره سایت زدم میخواستم برم تو ساماندهی ثبتش کنم ک دیدم جدیدا تو ساماندهی برا ثبت سایت قبلش باید مجوز فعالیت بگیری

سوالم اینکه این مجوزه رو نمیشه دور زد؟یعنی یه جوری سایتو ثبت کنیم ک مجوز نخواد چون مجوز گرفتن دنگ و فنگ داره و زمان بره

دومین سوالم اینکه اگه مجبوریم مجوز فعالیت بگیریم باید از طریق سایت saramad.ir مجوز بگیریم؟روند اداریش چطوریه؟لطفا توضیح بدین

لطفا کسی که با این شرایط سایتشو ثبت کرده بیاد جواب بده و کسایی که احتمال میدن یا شک دارن لطفا جواب ندن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به فرض شما قصد فروش گوشی هوشمند دارین یا باید گواهی شرکتتونو ارسال کنین یا پروانه کسبی. چیزی که معلوم باشه اون کسب و کار یه جایی ثبت شده که رسمیه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، laruz گفته است :

به فرض شما قصد فروش گوشی هوشمند دارین یا باید گواهی شرکتتونو ارسال کنین یا پروانه کسبی. چیزی که معلوم باشه اون کسب و کار یه جایی ثبت شده که رسمیه

نه من سایتم در مورد دانلود فیلم و سریاله

در مورد فروش وسیله ای نیس

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، alifbi گفته است :

نه من سایتم در مورد دانلود فیلم و سریاله

در مورد فروش وسیله ای نیس

شما کل سایتتون مشکل قانونی داره😂

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، laruz گفته است :

شما کل سایتتون مشکل قانونی داره😂

نه اتفاقا دفعه اولم نیست که سایت فیلم میزنم

دفعات قبلی سایت میزدم و به راحتی هم تو ساماندهی ثبتش میکردم چون مجوز فعالیت نمیخواست

چندوقت یه بار هم به یه فیلم گیر میدادن و ایمیل میفرستادن که اصلاحش کن

منم اصلاح میکردم و مشکلی پیش نمیومد

لینک به دیدگاه

درود.

برای دریافت مجوز، وارد سایت  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  بشید. اگه اکانت ندارید یکی بسازید. بعد از ساختن اکانت وارد پنل کاربری بشید و در منوی سمت راست، در بخش "تکمیل اطلاعات"، تمامی اطلاعات خواسته شده و اسکن مدارک و کارت شناسایی رو ارسال کنید.

بعد از همون فهرست سمت راست، گزینه ی کسب و کار > افزودن دامنه رو کلیک کنید. اطلاعات سایتتون رو وارد کنید. مثال:

b850-16530710797484.png

b850-16720404194259.png

بعد سایت رو ثبت کنید. بعد از ثبت، وارد گزینه ی "کسب و کار > مدیریت کسب و کار" بشید. در این صفحه روی کلید "احراز اطلاعات کسب و کار" کلیک کنید و چند تا از موارد خواسته شده رو تأیید کنید. مثل تلفن ثابت و موبایل و کد پستی و ...

بعد دوباره توی صفحه لیست کسب و کارها برید و کد پرونده و مابقی موارد رو بردارید و سایتتون رو توی ساماندهی ثبت کنید!

اگرم خواستید توی گزینه ی "لیست خدمات و مجوزها" هم چیزی اضافه کنید، می تونید یه همچین چیزی رو اضافه کنید و نیازی به ارسال مدارک و اسکن هم نیست:

2e9b-17661018646164.png

• Like 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

برای دریافت مجوز، وارد سایت  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  بشید. اگه اکانت ندارید یکی بسازید. بعد از ساختن اکانت وارد پنل کاربری بشید و در منوی سمت راست، در بخش "تکمیل اطلاعات"، تمامی اطلاعات خواسته شده و اسکن مدارک و کارت شناسایی رو ارسال کنید.

بعد از همون فهرست سمت راست، گزینه ی کسب و کار > افزودن دامنه رو کلیک کنید. اطلاعات سایتتون رو وارد کنید. مثال:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

بعد سایت رو ثبت کنید. بعد از ثبت، وارد گزینه ی "کسب و کار > مدیریت کسب و کار" بشید. در این صفحه روی کلید "احراز اطلاعات کسب و کار" کلیک کنید و چند تا از موارد خواسته شده رو تأیید کنید. مثل تلفن ثابت و موبایل و کد پستی و ...

بعد دوباره توی صفحه لیست کسب و کارها برید و کد پرونده و مابقی موارد رو بردارید و سایتتون رو توی ساماندهی ثبت کنید!

اگرم خواستید توی گزینه ی "لیست خدمات و مجوزها" هم چیزی اضافه کنید، می تونید یه همچین چیزی رو اضافه کنید و نیازی به ارسال مدارک و اسکن هم نیست:

مرسی آقا مسیح خیلی کامل توضیح دادی

حالا یه مشکلی هست

من ثبت نام کردم تو سایت و احراز اطلاعاتم انجام دادم

سایت رو هم ثبت کردم و محرز شد

ولی الان خود سایت ای نماد هم ازم مجوز میخواد

مجوز هم بهم نداده هنوز,فقط یه شماره پرونده داده

از طرفی ساماندهی هم برا ثبت سایت اطلاعات مجوز میخواد

من الان موندم و دوتا مجوز ک نمیدونم از کجا تهیه کنم بدم به اینا

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، alifbi گفته است :

ولی الان خود سایت ای نماد هم ازم مجوز میخواد

مجوز هم بهم نداده هنوز,فقط یه شماره پرونده داده

اگه سایتتون به خوبی توی ساماندهی ثبت شده، نیازی به انجام کار دیگه ای نیست. نیازی به ارائه ی مجوز به هیچ کدوم از سایت ها هم نیست. و داخل ساماندهی هم شماره پرونده و اطلاعات مربوط اینماد رو وارد کنید.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Masih گفته است :

اگه سایتتون به خوبی توی ساماندهی ثبت شده، نیازی به انجام کار دیگه ای نیست. نیازی به ارائه ی مجوز به هیچ کدوم از سایت ها هم نیست. و داخل ساماندهی هم شماره پرونده و اطلاعات مربوط اینماد رو وارد کنید.

نه سایتم که تو ساماندهی ثبت نشده چون برا ثبت اطلاعات مجوز لازمه

ای نماد هم بهم مجوز نداده و خودش تازه مجوز میخواد

فقط یه شماره پرونده بهم داده که نمیدونم چیکارش کنم

لینک به دیدگاه

در در 25 فروردین 1398 در 17:51، alifbi گفته است :

نه سایتم که تو ساماندهی ثبت نشده چون برا ثبت اطلاعات مجوز لازمه

ای نماد هم بهم مجوز نداده و خودش تازه مجوز میخواد

فقط یه شماره پرونده بهم داده که نمیدونم چیکارش کنم

سلام. دوستان. شما داری تو حوزه دیجیتال ارایه خدمت میکنی واسه همین اول ساماندهی کامل مدارکو میگیره پاس میده به اینماد و از اینمادم کامل مدارکو میگیره و حالا باید از اینماد بری تو سایت سرآمد به عنوان ناشر ثبت نام کنی. منم سایت داشتم واسه فروش فایل های ویدئویی گفتن باید فایلا رو بفرستی بررسی کنیم. گفتم حجمش بالاست گفت با هارد بفرست. واسه گرفتن مجوز اگه تولید داخل باشه فیلم ها که باید از ناشر اصلی مجوز داشته باشی اگرم مث من دانلودیه باید بررسی بشه. من که دیدم هزینه ثبت و گرفتن هولوگرام واسه فایلا زیاده کلا تعطیل کردم و برنامه ریزی کردم واسه ارایه بصورت سایت ویدیویی. البته من روی دی وی دی  فروش داشتم. حالا شما ممکنه هولوگرام رو بیخیال شن ولی واسه محتواتون باید بررسی انجام بشه.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، amiria83 گفته است :

سلام. دوستان. شما داری تو حوزه دیجیتال ارایه خدمت میکنی واسه همین اول ساماندهی کامل مدارکو میگیره پاس میده به اینماد و از اینمادم کامل مدارکو میگیره و حالا باید از اینماد بری تو سایت سرآمد به عنوان ناشر ثبت نام کنی. منم سایت داشتم واسه فروش فایل های ویدئویی گفتن باید فایلا رو بفرستی بررسی کنیم. گفتم حجمش بالاست گفت با هارد بفرست. واسه گرفتن مجوز اگه تولید داخل باشه فیلم ها که باید از ناشر اصلی مجوز داشته باشی اگرم مث من دانلودیه باید بررسی بشه. من که دیدم هزینه ثبت و گرفتن هولوگرام واسه فایلا زیاده کلا تعطیل کردم و برنامه ریزی کردم واسه ارایه بصورت سایت ویدیویی. البته من روی دی وی دی  فروش داشتم. حالا شما ممکنه هولوگرام رو بیخیال شن ولی واسه محتواتون باید بررسی انجام بشه.

سلام لطفا اگر ممکنه آی دی تلگرامتونو بدین باهاتون صحبت کنم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...