رفتن به مطلب

اجباری کردن عضویت در ربات تلگرام

sajadszm

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز؛ دوستان کسی به متد های تلگرام وارد هست؟ به چه نحوی میشه یک سورس ربات رو به نحوی تنظیم کرد که کاربر تا در کانال خاصی عضو نشده نتونه از خدمات ربات استفاده کنه؟مثل ربات ملوبات! پیشاپیش ممنون از پاسختون.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اول باید ربات رو توی کانال ادمین کنید تا به لیست اعضا دسترسی داشته باشه. بعدش برای هر پیام باید چک کنید که کاربر توی کانال نقش (کاربر،مدیر،سازنده) داره یا نه.

این کد رو من با c# نوشتم که اگه کاربر توی کانال عضو بود یه متغیر رو true میکنه و اگه این متغیر true باشه میتونه ادامه بده وگرنه بهش میگه که اول باید عضو بشی

var id = item.Message.Chat.Id;
var checkUser = new GetChatMember("channelname", id);
var isUser = await bot.MakeRequestAsync(checkUser);

var isBotLock = false;
var isUserHasAccess = false;

if (db.setting.IsLock == true)
{
  isBotLock = true;
  if (isUser.Status == "administrator" || isUser.Status == "member" || isUser.Status == "creator")
  {
    isUserHasAccess = true;
  }
}

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، lrrtm12 گفته است :

اول باید ربات رو توی کانال ادمین کنید تا به لیست اعضا دسترسی داشته باشه. بعدش برای هر پیام باید چک کنید که کاربر توی کانال نقش (کاربر،مدیر،سازنده) داره یا نه.

این کد رو من با c# نوشتم که اگه کاربر توی کانال عضو بود یه متغیر رو true میکنه و اگه این متغیر true باشه میتونه ادامه بده وگرنه بهش میگه که اول باید عضو بشی

var id = item.Message.Chat.Id;
var checkUser = new GetChatMember("channelname", id);
var isUser = await bot.MakeRequestAsync(checkUser);

var isBotLock = false;
var isUserHasAccess = false;

if (db.setting.IsLock == true)
{
  isBotLock = true;
  if (isUser.Status == "administrator" || isUser.Status == "member" || isUser.Status == "creator")
  {
    isUserHasAccess = true;
  }
}

سلام خیلی ممنون از شما.من راستش به زبان php نیاز دارم شما تسلط ندارید؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...