رفتن به مطلب

حذف لایسنس قالب پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک قالب پرستاشاپ  خریدم بمبلغ 200

الان میخام رو یه دامنه دیگه نصب کنم و  نمیشه 

نمی تونم هم  200 تومن دوباره بدم برای  یه  دامنه جدید

چگونه میتونم  نالش کنم که بشه استفاده  کرد؟

ویرایش شده توسط dvd2org
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، dvd2org گفته است :

سلام

از فروشندش تقاضا کنین واسه دامنه قبلی غیرفعال کنه

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، laruz گفته است :

از فروشندش تقاضا کنین واسه دامنه قبلی غیرفعال کنه

خوب  برادر  من اگه  این کارو می کرد که من اینجا تاپیک نمیزدم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...
در در 9 فروردین 1398 در 18:04، dvd2org گفته است :

سلام

این مشکل منم هست ... و خیلی هم عجیبه!! اهل فنی اگه بلده دریغ نکنه ... مرسی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، general گفته است :

درود.

شخصا قادر به انجامش هستم اما انجام نمیدم! چون می خوایم به حقوق طراحان ایرانی احترام بگذاریم. معمولا دوستانی که چنین درخواستی میدن، خودشون قالب رو از یجا خریداری می کنند و کپی رایتشو تغییر میدن و داخل سایت خودشو میفروشن!!

اگر واقعا بخواهید دامنه ی دیگه ای استفاده کنید، بهتره از خود طراحش کمک بگیرید تا راهنماییتون کنه. یا شرایط استفاده در دامین دیگه رو براتون فراهم می کنه، یا خیر. ولی نال کردنش رو اینجا مطرح نکنید.

لینک به دیدگاه

اگر قالب خارجی هست پیام بدید من براتون فقط برای یه دامنه با هزینه کم نصب میکنم! (بعد از برسی اگر  امکان پذیر بود موارد زیر لازمه)
دسترسی وردپرس و هاست  به سایت اول و دسترسی هاست به سایت دوم نیازه 

لینک به دیدگاه

در در 27 فروردین 1398 در 20:20، Masih گفته است :

درود.

شخصا قادر به انجامش هستم اما انجام نمیدم! چون می خوایم به حقوق طراحان ایرانی احترام بگذاریم. معمولا دوستانی که چنین درخواستی میدن، خودشون قالب رو از یجا خریداری می کنند و کپی رایتشو تغییر میدن و داخل سایت خودشو میفروشن!!

اگر واقعا بخواهید دامنه ی دیگه ای استفاده کنید، بهتره از خود طراحش کمک بگیرید تا راهنماییتون کنه. یا شرایط استفاده در دامین دیگه رو براتون فراهم می کنه، یا خیر. ولی نال کردنش رو اینجا مطرح نکنید.

مهندس جان قالب های خارجی که فقط نال و فارسی میشن خودشون توهین به حقوق طراح اه!  اینکه ما چیزی رو خودمون تولید نکنیم و به عنوان دزد دریایی عمل کنیم. بعد بیاریم بفروشیم و لایسنس بزاریم کار درستی نیست.
در یکی از سایت های مطرف فروش کشورمون از همین  20script دانلود میکنن و اسم افزونه و طراح و... و عوض میکنن میفروشن و جالب بود که لایسنس هم گذاشتن و اسرار داره نال شده نیست ولی رسید خرید نداره اسم محصول رو نمیگم که تخریب نشه 
مرسی از وقتی که گذاشتید

• Like 1
لینک به دیدگاه

در در 27 فروردین 1398 در 18:35، general گفته است :

اگر قالب خارجی هست پیام بدید من براتون فقط برای یه دامنه با هزینه کم نصب میکنم! (بعد از برسی اگر  امکان پذیر بود موارد زیر لازمه)

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، dcivil گفته است :

اگر قالب خارجی هست پیام بدید من براتون فقط برای یه دامنه با هزینه کم نصب میکنم! (بعد از برسی اگر  امکان پذیر بود موارد زیر لازمه)

پرستاشاپ هست نه وردپرس

• Like 2
لینک به دیدگاه

در در 27 فروردین 1398 در 20:20، Masih گفته است :

درود.

سلام

این قالب خارجی هست و فقط این قالب رو ترجمه و بومی سازی کردند ؛ من خودم به قانون کپی رایت و زحمات دوستان احترام میزارم ولی بعضا مثل این موارد پیش میاد که هیچ ارزش واعتباری برای مشتری هاشون قائل نمیشن و میگن فقط روی یه دامنه لایسنس میشه و با هماهنگی خودشون و توی همون هاست! هم دامنه رو عوض نمیکنن!!

خب من الان دارم تستی کار میکنم تا بعد دامنه رو عوض کنم و با این مشکل باید چکار کنم؟؟ وقتی خودشون هم حاضر به همکاری نیستند!

لینک به دیدگاه

در در 29 فروردین 1398 در 14:13، dcivil گفته است :

اگر قالب خارجی هست پیام بدید من براتون فقط برای یه دامنه با هزینه کم نصب میکنم! (بعد از برسی اگر  امکان پذیر بود موارد زیر لازمه)

بله خارجی هست  ... فقط ترجمه کردند که اون رو هم مطمئن نیستم کار خودشون باشه ... اگه قالب رو خودشون طراحی کرده بودند و من خودم درخواست میدادم حتما دامنه رو عوض میکردند! مثل اکثر طراحان درجه یک ایرانی خودمون!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...