رفتن به مطلب

خریدار سایت افزایش بازدید

پست های پیشنهاد شده

سلام. دوستان کسی هست که یک سایت افزایش بازدید براساس بازدید بصورت پاپ آپ و افزایش ورودی گوگل مثه سیستم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. داشته باشه و بخاد لایسنسشو بفروشه؟؟؟

من خریدارم

حتی معاوضه میکنم با لایسنس اسکریپ درگاه پرداخت واسط

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته پیش...

سلام دوست من ، اگر مایل باشی من میتونم سیستم ایجاد بازدید با توانایی انتخاب ورودی مورد نظرت رو برات پیاده سازی کنم . با یک کامپیوتر آنلاین سیستمی ایجاد میکنم که تا ۱۰-۵۰ هزار بازدید روزانه روی سایتت ارسال بشه از هر کشور یا کشورهایی که شما بخوای و از هر منبع ورودی مثل گوگل ، بینگ و ... با هر کلید جستجو که تو بگی !! 

با آی پی های استاندارد و واقعی و دستگاه های مختلف بازدید ها ایجاد بشه و در صورت نیاز حتی میشه تنظیم کرد درصدی از بازدیدکنندگان روی تبلیغات سایت هم کلیک کنند . 

سیستم مذکور رو شخصا امتحان کردم و نتیجه گرفتم ، هم به لحاظ سئو و هم برای کسب درآمد حاصله از تبلیغات

۰۹۳۰۶۵۹۰۰۶۵ تماس بعد تعطیلات از ۱۷ فروردین به بعد

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...
در در 14 فروردین 1398 در 05:56، Learn-music.ir گفته است :

سلام دوست من ، اگر مایل باشی من میتونم سیستم ایجاد بازدید با توانایی انتخاب ورودی مورد نظرت رو برات پیاده سازی کنم . با یک کامپیوتر آنلاین سیستمی ایجاد میکنم که تا ۱۰-۵۰ هزار بازدید روزانه روی سایتت ارسال بشه از هر کشور یا کشورهایی که شما بخوای و از هر منبع ورودی مثل گوگل ، بینگ و ... با هر کلید جستجو که تو بگی !! 

با آی پی های استاندارد و واقعی و دستگاه های مختلف بازدید ها ایجاد بشه و در صورت نیاز حتی میشه تنظیم کرد درصدی از بازدیدکنندگان روی تبلیغات سایت هم کلیک کنند . 

سیستم مذکور رو شخصا امتحان کردم و نتیجه گرفتم ، هم به لحاظ سئو و هم برای کسب درآمد حاصله از تبلیغات

۰۹۳۰۶۵۹۰۰۶۵ تماس بعد تعطیلات از ۱۷ فروردین به بعد

لطفا نمونه کارتون رو بذارید 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...