رفتن به مطلب

پخش خودکار در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام 

چطوری میشه ویدئو هایی که بصورت embed ميزاريم بصورت خودکار پخش بشن

اینم ی نمونه کد

<div style="position:relative;display:block;height:0;padding:0;padding-bottom:56.25%;"><iframe src="https://www.namasha.com/embed/W6EB9bhj" style="position:absolute;top:0;bottom:0;left:0;width:100%;height:100%;border:0;" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true"></iframe></div>

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

عموما سرویس های ویدیو که کدهاش رو می خواهید استفاده کنید باید چنین امکانی رو فراهم کنند. برای مثال در یوتیوب شما می تونید با اضافه کردن یک پارامتر پخش خودکار داخل کد Embed امکان پخش خودکار رو فعال سازی کنید.

برای سایر سرویس ها، اگر تنظیماتی داخل همون سایت بهتون داده نشده باشه، نهایت تلاشی که می تونید بکنید اینه که از پارامتر عمومی iframe استفاده کنید و بررسی کنید که آیا این تغییر می تونه باعث دستکاری در تنظیمات پخش خودکار سایت اشتراک گذاری ویدیو بشه یا خیر.

برای مثال کدی که دادید رو به این صورت قرار بدید و بررسی کنید که آیا پخش خودکار فعال میشه یا خیر:

<div style="position:relative;display:block;height:0;padding:0;padding-bottom:56.25%;"><iframe src="https://www.namasha.com/embed/W6EB9bhj" style="position:absolute;top:0;bottom:0;left:0;width:100%;height:100%;border:0;" allow="autoplay *; fullscreen *" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true"></iframe></div>

لینک به دیدگاه

سلام با نظر مسیح جان موافقم یک روش دیگ اینکه انتهای لینک دریافتی ?autoplay=1  رو قرار بدید و تست کنید که پاسخ میده یا خیر .

نمونه کد :

<div style="position:relative;display:block;height:0;padding:0;padding-bottom:56.25%;"><iframe src="https://www.namasha.com/embed/W6EB9bhj?autoplay=1" style="position:absolute;top:0;bottom:0;left:0;width:100%;height:100%;border:0;" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true"></iframe></div> 

• Like 2
لینک به دیدگاه

• 3 ماه پیش ...

و اینکه وقتی ویدیو نماشا رو بصورت embed میزاری یک نوشته ای میاد ( اسم ویدیو داخل نماشا ) این رو میشه حذف کرد ؟
لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...
در 2 ساعت قبل، vahid66 گفته است :

ویدیوهای آپارات رو هم میشه حالت پخش خودکار قرار داد؟

•  

درود.

API یا پارامتری نداره برای اینکار. با پارامترهای معمول هم تست کردم امکان پذیر نیست

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

API یا پارامتری نداره برای اینکار. با پارامترهای معمول هم تست کردم امکان پذیر نیست

ممنون که جواب دادید 
من خودم ی بررسی کردم دیدم این سایت تونسته  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
الان توی دسکتاپ ویدیو اتوپلی نیست اما با موبایل بصورت خودکار پخش میشه !

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...