رفتن به مطلب

تا حالا از کدوم شرکت ها هاست خریدید؟

پست های پیشنهاد شده

سلام به نظرتون میشه از شرکت های خارجی هاست خرید ؟! به قالب های نال شده ما گیر نمیدن؟! این هاستینگ های ایرانی که پدر مارو درآوردن
یک سایت با 10-12 هزار آی پی واقعی رو کدوم شرکت ایرانی میتونه ساپورت کنه و هی درخواست پول اضافه نکنه ؟!

20 اسکریپت از کدوم شرکت هاست خریده؟

لطفا تجربه تون + قیمت هاستی که خریداری کردید رو بگید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من خودم از آذر آنلاین خریدم ماهی دوبار درحد 10 ساعت قطع شده و هفته ای 8-9 بار هم درحد 3-4 دقیقه داون میشه ولی چون ارزون بود و منم آدم تنبلیم و اینکه اینقدر هاست عوض کردم و ناراضی بودم که دیگه برام طبیعی شده . ولی میخوام ی هاست بگیرم که 12 هزار تا رو ساپورت کنه و هی درخواست افزایش وجه رو نکنه و آپتایمش هم در حد 95 باشه 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، vahid66 گفته است :

سلام به نظرتون میشه از شرکت های خارجی هاست خرید ؟! به قالب های نال شده ما گیر نمیدن؟! این هاستینگ های ایرانی که پدر مارو درآوردن
یک سایت با 10-12 هزار آی پی واقعی رو کدوم شرکت ایرانی میتونه ساپورت کنه و هی درخواست پول اضافه نکنه ؟!

من میهن وب هاست رو پیشنهاد میکنم

هاست ایران هم خوبه ولی هزینه اش بیشتره.

ممنون

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، vahid66 گفته است :

من مدیریت چندتا سایت رو دارم ( از طراحی تا پشتیبانیش )

برای تمامی سایت هایی که خودم طراحی کردم اگه کارفرما هزینه براش مهم نبود ( در حد 1 میلیون الی 2 میلیون ) از ایران سرور خرید میکنم ( هاست های ابریش فوق العادن که 15 گیگ هم فضا دارند ) ولی اگر کارفرما هزینه هاست براش مهم بود از نت افراز میخریدم ( سرویس های الماسش حرف ندارند )

این تجربه 3ساله من بود که بهتریناشو بالا بهتون اعلام کردم

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، vahid66 گفته است :

تو تلگرام پیام بدین. سرویسای خوبیو بهتون معرفی کنم‌. البته برا خودمونه.

farhangq

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 2 ماه پیش ...

هاست پربازدید میهن وب هاست عالیه هم ظرفیت مناسبی داره هم تا حالا نشده تیکت رو کامل پیگیری نکنن

نسبت به سایرین هم هزینه کمتری میگیره

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزيز خيلي ها مشهد هاست رو پيشنهاد ميكنن اما اصلا از اين شركت سرويسي تهيه نكنيد من خودم از اين شركت تهيه كردم يه روز ديدم همه سايت رو پاك كرده بعدش فقط عذرخواهي كردن اصلا هم پاسخگو نبودن

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...