رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام سایت 20 اسکریپت قالب هاش رو از کجا دانلود میکنه؟

من میخاستم قالب toroPlay رو دانلود کنم اما داخل سایت نیست

ممنون میشم منبع معتبر برای دانلود معرفی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

منبع ثابتی نیست. اسکریپت ها، افزونه ها و قالب هایی که نال میشن توسط سایت ها و افراد مختلف در سایت های خارجی منتشر میشن. بیست اسکریپت این فایل ها رو از لحاظ امنیتی و صحت کارایی بررسی میکنه بعد در سایت منتشر می کنه برای شما دوستان عزیز.

بعضی از این فایل ها هم بطور اختصاصی فارسی و راستچین میشن که می تونید از داخل سایت اصلی دریافت کنید.

فایل هایی هم که پیدا نمیشن داخل سایت رو می تونید در انجمن درخواست بدید تا بعد از بررسی قرار بدیم ، یا اگر زیاد عجله دارید داخل گوگل جستجو کنید، فقط در این حالت باید مراقب امنیت فایل دانلود شده باشید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

منبع ثابتی نیست. اسکریپت ها، افزونه ها و قالب هایی که نال میشن توسط سایت ها و افراد مختلف در سایت های خارجی منتشر میشن. بیست اسکریپت این فایل ها رو از لحاظ امنیتی و صحت کارایی بررسی میکنه بعد در سایت منتشر می کنه برای شما دوستان عزیز.

بعضی از این فایل ها هم بطور اختصاصی فارسی و راستچین میشن که می تونید از داخل سایت اصلی دریافت کنید.

فایل هایی هم که پیدا نمیشن داخل سایت رو می تونید در انجمن درخواست بدید تا بعد از بررسی قرار بدیم ، یا اگر زیاد عجله دارید داخل گوگل جستجو کنید، فقط در این حالت باید مراقب امنیت فایل دانلود شده باشید.

خیلی ممنون که جواب دادید . امکانش هست این قالب toroPlay رو هم  داخل 20 اسکریپت اپ کنید ؟

لینک به دیدگاه

@M.J Saberyan

قالب درخواستی رو در همین پاسخ قرار میدم براتون. بعد از بررسی های لازم داخل سایت هم درج خواهد شد.

دریافت آخرین نسخه ی نال موجود از قالب (نسخه 3.1) :

• دانلود:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • نتیجه اسکن قالب :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

افزونه TR Grabber نسخه ی 1.1 مخصوص دریافت اطلاعات برای این قالب:

• دانلود:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • نتیجه اسکن انلاین افزونه:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 3
لینک به دیدگاه

ممنون 

من نمیدونستم میشه توی پست لینک گذاشت از جای دیگه 

اگر اوکی هستید ما هم شروع کنیم فارسی سازی این قالب تا نسخه فارسی هم منتشر بشه.

ویرایش شده توسط mazen.ir
  • Like 1
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، mazen.ir گفته است :

ممنون 

من نمیدونستم میشه توی پست لینک گذاشت از جای دیگه 

اگر اوکی هستید ما هم شروع کنیم فارسی سازی این قالب تا نسخه فارسی هم منتشر بشه.

لینک هایی که جنبه ی تبلیغاتی نداشته باشند و به صفحاتی منتقل نشن که یک محصول درحال فروش باشه، مشکلی نداره. اگر لینکی که قرار میدید جنبه ی تبلیغاتی داشته باشه، هم اون پاسخ حذف میشه هم اخطار دریافت می کنید (طبق قوانین)

بله چرا که نه. فارسی کنید و بطور رایگان در انجمن منتشر کنید. در این صورت ذکر منبع که سایت خودتون باشه مشکلی نخواهد داشت.

موفق باشید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

• 9 ماه پیش ...

سلام و خسته نباشید

افزونه TR Grabber تصاویر را روی سایت PERCIA آپلود می کند.

اگه کسی می تونه کمک کند برای تغییر هاست افزونه و روی سایت دیگه ای آپلود کنه مثل پیکو فایل ().

اگر هم امکان آپلود روی پیکوفایل نیست روی هاست دانلوم خودم تنظیمش کنه.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...