رفتن به مطلب

مشکل افزونه Easy Digital Downloads در قسمت حالا بخر

پست های پیشنهاد شده

سلام

افزونه Easy Digital Downloads در قسمت تنظیمات دانلود رفتار دکمه خرید غیر فعال شده - خودش میگه استفاده از یک درگاه پرداخت فعال وغیر فعال کردن مالیات باید انجام بشه -من این کارا رو کردم بازم درست نمیشه

zkhd_capture.jpg

قالب تغییر دادم-نسخه php تغییر دادم- نسخه جدید افزونه را هم دان کردم ولی بازم کار نمیکنه- درگاه پرداخت زرین پال و پی هم تست کردم درست نشد

ظاهرا فقط روی درگاه پرداخت ایران اینجوریه

خواهشا کمک کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

الان دقیقا مشکل کجاست. چون رفتار دکمه دانلود و درگاه پرداخت ربطی به هم ندارند و حتی ربطی به نسخه ی PHP هم نداره. دقیقا بگید توی چه قسمتی از قالب مشکل دارید.

درگاه زرین پال به خوبی و بدون هیچ گونه مشکلی با EDD سازگاری داره و کار میکنه.

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود.

الان دقیقا مشکل کجاست. چون رفتار دکمه دانلود و درگاه پرداخت ربطی به هم ندارند و حتی ربطی به نسخه ی PHP هم نداره. دقیقا بگید توی چه قسمتی از قالب مشکل دارید.

درگاه زرین پال به خوبی و بدون هیچ گونه مشکلی با EDD سازگاری داره و کار میکنه.

الان رفتار دکمه خرید غیرفعال است و نمیشه تغییرش داد (من میخوام بزارم روی الان بخرید)در این حالت مستقیم ميره به درگاه پرداخت بانک!

روی علامت سوال یا راهنمایی اون گذینه کنارش اگه کلیک کنی خودش میگه برای فعال کردنش دو شرط لازمه1استفاده از یک درگاه پراخت۲غیر فعال کردن مالیات

با این شرایط بازم اون گذینه با انتخاب درگاه پرداخت مثلا زرین پال فعال نمیشه

ولی

اگر مثلا توی پیکره بنده افزونه درگاه پرداخت بزارم روی پی پال استاندارد اون گذینه رفتار دکمه خرید فعال میشه!!

لینک به دیدگاه

فکر کنم مطالعه این مطلب بهتر منظورم را برسونه ک مشکل چیه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

آها بله متوجه شدم، احتمالا مشکل از ناسازگاری افزونه زرین پال با EDD هست. توابع بکار رفته در کلید حالا بخرید رو احتمالا در درگاه پرداخت زرین پال کدنویسی نکردن و EDD نمی تونه شناسایی کنه.

درگاه پرداخت های واسط زیادی فعالیت می کنند، می تونید بعنوان تست چندی از افزونه های این درگاه رو امتحان کنید ممکنه روی یکیش نتیجه بگیرید. چون مشکل مربوط میشه به عدم استاندارد بودن افزونه درگاه پرداخت واسط ایرانی.

موفق باشید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...