رفتن به مطلب

درخواست آنالیز KN7.iR

mahdi2lone

پست های پیشنهاد شده

باسلام و احترام،

ما در جایی سایتمون رو قرار دادیم بصورت پست که دوستان خبر دادن سایتمون (اسکریپت) ویروسیه!

دوستانی که تخصص دارند میتونند آنالیز کنند؟ نسخه اسکریپت 5.2

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ما با چندین سایت و آنتی ویروس اسکن کردیم چیزی پیدا نکردیم ولی! فقط در ویروس توتال یه قسمت داره به اسم Relations که در اون بخش نسخه های قدیمی تر چیزی که آپلود کردیم یا نسخه های دیگه رو نشون میده به عنوان ویروس!

باتشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

سایتتون ویروسی نیست. امکان داره برای اون دوستی که گفتید، نسخه های قبل تر سایت که احتمالا حاوی ویروس یا کد مخرب بوده، در نتایج اسکنر اومده. اگه ویروس توتال استفاده می کنید، همیشه باید از گزینه reanalyze استفاده کنید تا کش قبلی رو پاک کنه و مجددا سایت رو اسکن کنه.

فعلا که سایتتون چه با ویروس توتال و چه با کسپراسکای و هم از نظر Malware Block گوگل کاملا پاک هست.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

سایتتون ویروسی نیست. امکان داره برای اون دوستی که گفتید، نسخه های قبل تر سایت که احتمالا حاوی ویروس یا کد مخرب بوده، در نتایج اسکنر اومده. اگه ویروس توتال استفاده می کنید، همیشه باید از گزینه reanalyze استفاده کنید تا کش قبلی رو پاک کنه و مجددا سایت رو اسکن کنه.

فعلا که سایتتون چه با ویروس توتال و چه با کسپراسکای و هم از نظر Malware Block گوگل کاملا پاک هست.

سلام

والا در فروم سافت98 حالا یا مدیریت سایت و برخی مدیرانشون خیلی سعی دارند که سایت ما ویروسیه خخ برای مایی که برای سایتشون حداقل یه کار مفید انجام دادیم نمیدونم ! من حتی با چندین سایت و همچنین به آزمایشگاه کسپرسکی هم فرستادم ویروسی نبود حالا پیام فرستادن ک ویروسیه به کنار جنبه تبلغیاتی داره! کوتاه کننده لینک چه درامدی برای ما داره من نمیدونم!

حقا که ایرانی هستیم :D بیشتر نگیم بهتره

ببخشید که اسم انجمن اوردم اگر صلاح نمیدونید ویرایش کنید

باتشکر از پیگیری شما دوست عزیزم

لینک به دیدگاه

اون دیگه مشکل از ویندوز یا مرورگر اون عزیز بوده. اما در کل سایتتون حاوی کدمخرب یا ویروس نیست. چه با آنتی ویروس آنلاین و چه با آنتی ویروس شخصی خودم (کسپراسکای) چک کردم به همراه چندین افزونه مرورگر، سایتتون مشکلی نداشت. یکبار هم سورس سایتتون رو بطور دستی بررسی کردم، کد غیرمرتبطی یافت نشد.

شاید منظورشون از جنبه تبلیغاتی داره یعنی اینکه تبلیغ سایتتون در اون انجمن ممنوع هست. داخل انجمنشون نبودم و نمیدونم سیاست های کاریشون به چه صورت هست. 

اما اگه منظورشون کسب درآمدی بودن سایتتون هست که بله میشه توی صفحه ی انتقال به لینک کوتاه شده، تبلیغات بگذارید. پس قابلیت کسب درآمد دارید.

به هر حال مشکلتون به همون انجمن ربط داره و من دقیق نمیدونم مشکل چی هست و زیاد اظهار نظر نمی کنم در این باره.

در 6 ساعت قبل، mahdi2lone گفته است :

ببخشید که اسم انجمن اوردم اگر صلاح نمیدونید ویرایش کنید

نه بر خلاف انجمن های دیگه ما با این مساله مشکلی نداریم! 

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Masih گفته است :

اون دیگه مشکل از ویندوز یا مرورگر اون عزیز بوده. اما در کل سایتتون حاوی کدمخرب یا ویروس نیست. چه با آنتی ویروس آنلاین و چه با آنتی ویروس شخصی خودم (کسپراسکای) چک کردم به همراه چندین افزونه مرورگر، سایتتون مشکلی نداشت. یکبار هم سورس سایتتون رو بطور دستی بررسی کردم، کد غیرمرتبطی یافت نشد.

شاید منظورشون از جنبه تبلیغاتی داره یعنی اینکه تبلیغ سایتتون در اون انجمن ممنوع هست. داخل انجمنشون نبودم و نمیدونم سیاست های کاریشون به چه صورت هست. 

اما اگه منظورشون کسب درآمدی بودن سایتتون هست که بله میشه توی صفحه ی انتقال به لینک کوتاه شده، تبلیغات بگذارید. پس قابلیت کسب درآمد دارید.

به هر حال مشکلتون به همون انجمن ربط داره و من دقیق نمیدونم مشکل چی هست و زیاد اظهار نظر نمی کنم در این باره.

نه بر خلاف انجمن های دیگه ما با این مساله مشکلی نداریم! 

موفق باشید.

باسلام

وقتی خودشون میزنن معرفی سایت های کاربردی و.. وقتی کاربری مثل بنده که حداقل از 500/600 پست / 10 تا تاپیک درست درمون داره که دیگران ازش استفاده می کنند نباید اینطوری میگفتن که حالا بگذریم.

کاربری تازه وارد میاد در انجمن پست میزنه تازه تجاری رو پاک نمیکنن حالا این چه بحث تجاری برای ما داره نمیدونم. در خصوص کسب درامد خیر همچین قصدی نداریم و نخواهیم داشت.

من فقط میخواستم مطئمن شوم که این اسکریپت حاوی کد مخربی چیزی هست یا نه. چون ما اصلا قصد خرید این اسکریپت رو داشتیم که مشکلی داشت حل کردیم برای همین فعلا نیازی به خرید نیست.

متشکرم از شما

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...