رفتن به مطلب

احراز هویت استک پست ربات اینستاگرام

arshia98

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتتون بخیر، من سایتم با استک پست راه اندازی کردم اما یک مشکلی خیلی بنده رو اذیت میکنه

زمان احراز هویت کد بعضی از اکانت ها رو به شماره تلفن میفرسته و بعضی رو ایمیل، زمانه که به شماره تلفن میفرسته کد برای کاربر میره اما زمانه که میگه به ایمیل فرستاده شد ، چیزی به ایمیل طرف نمیفرسته

رو اکانت خودم امتحان کردم هم ایمیل ثبت شده و تایید شده است، هم شماره تماس .. حتی ایمیل هم حذف کردم باز مینوشت کد به ایمیل شما فرستاده شد.

برای ثبت نام تو سایتم ایمیل فعال یعنی برای فردی که ثبت نام میکنه یا خرید میکنه از سایتم ایمیل هم میره و مشکلی نداره

فقط موقع احراز هویت اینطوریه ، حتی گزینه ارسال کد احراز هویت خاموش کردم از تنظیمات که تو خود پیج احراز هویت تایید کنیم ( همون تایید که تو خود پیج اینستاگرام میاد) ولی باز هم برای همون اکانتهایی که میگه کد به ایمیل فرستاده شد اصلا احراز هویتی تو پیجشون نمیاد حتی با رفرش.. ممنون میشم کمک کنید

استک پست من ورژن 3 4شم دارم ولی همین مشکل داره.. ما بقی قسمت ها عالی کار میکنه ، البته فقط سرعتش یکم مشکل داره که از مقداری که برای فالور میزاری 4 نفر بیشتر ادد میکنه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

این مساله از طرف خود اینستاگرام هست. ربطی به اسکریپت نداره. گاهی اوقات ایمیل ها از طرف اینستاگرام ارسال نمیشن، یا دیر ارسال میشن یا در پوشه ی اسپم قرار میگیرن. 

در 9 ساعت قبل، arshia98 گفته است :

برای همون اکانتهایی که میگه کد به ایمیل فرستاده شد اصلا احراز هویتی تو پیجشون نمیاد حتی با رفرش

اگه اهراز هویت رو روی تأیید از اپلیکیشن یا سایت اصلی اینستا قرار داده باشید که دیگه ایمیل ارسال نمی کنه. فقط باید برید داخل اینستاگرام و روی کلید This was me کلیک کنید.

اما همون کد پیامک رو داشته باشید هم کافیه.

ممکنه مشکل در آینده حل بشه. اما اگر نشد، با پروکسی تست کنید یا اگر هاست دیگه ای دارید، روی اون یکی هاست هم نصب کنید شاید مشکل مربوط به آی پی سرورتون هم باشه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...