رفتن به مطلب

اضافه کردن عنوان سایت به منوی بالای سایت

longman

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخواستم در سایتم عنوان سایت در منوی بالای سایت (topbar menu) در ابتدای منو نمایش داده بشه و وقتی روش کلیک بشه وارد صفحه خانگی بشی. مثل این لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. . البته فقط در کامپیوترهای دسکتاپ. در موبایل و تبلت مشکلی نیست.

ممنون میشم اگه کسی روش این کار را بلد است، کد css آن را در اختیار من بگذارد.

آدرس سایت:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 39 دقیقه قبل، djkasra70 گفته است :

خب الان که هست

اسم ساییتون هست مشکل چیه؟

اونو خودم به عنوان لینک اضافه کردم.

من میخوام bold نمایش داده بشه و رنگش هم همیشه سفید روشن باشه و مثل بقیه منو کمرنگ نباشه. میخوام استایلش مثل حالت تبلت و موبایل باشه.

البته حرف شما درست است و فکر میکنم این شکلی هم بشه که با css فقط لینک اول منو را Bold کرد و بهش استایل داد.

به طور کلی فکر میکنم دو راه داشته باشه. یکی اینکه با css عنوان سایت با استایل دلخواه به منو اضافه بشه. یکی دیگه هم اینکه همون لینکی که من اضافه کردم بهش استایل دلخواه داده بشه.

من خودم css زیاد بلد نیستم. در حد ابتدایی فقط بلدم.

لینک به دیدگاه

درود.

چیزی که شما اسکرین شات دادید، مربوط میشه به قسمت Logo یا Text Logo که از طریق بخش "Customize / شخصی سازی" داخلی وردپرس یا پنل تنظیمات قالب باید در اختیارتون باشه.

اگر نبود، همون لینک اول فهرست رو با کد زیر Bold کنید. این کد رو در یک فایل CSS یا در بخش سفارشی سازی در قسمت CSS های سفارشی قرار بدید:

.menu-item-49 {font-weight: 700;font-size: 20px;}

یک در بخش ویرایش فهرست، یک Class اختصاصی و دلخواه به این لینک در بخش "فهرست ها" بدید و کلس اون رو بجای menu-item-49 وارد کنید. این کلس یک کلس پیش فرض وردپرس هست که بطور اتوماتیک به هر لینک از فهرست با یک عدد متفاوت داده میشه. اگه این کد CSS رو استفاده کردید و نتیجه نگرفتید، احتمالا کلس قبلی رو پاک کردید. یک سورس از سایتتون و این لینک بگیرید مشکلتون حل خواهد شد.

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود.

چیزی که شما اسکرین شات دادید، مربوط میشه به قسمت Logo یا Text Logo که از طریق بخش "Customize / شخصی سازی" داخلی وردپرس یا پنل تنظیمات قالب باید در اختیارتون باشه.

اگر نبود، همون لینک اول فهرست رو با کد زیر Bold کنید. این کد رو در یک فایل CSS یا در بخش سفارشی سازی در قسمت CSS های سفارشی قرار بدید:

.menu-item-49 {font-weight: 700;font-size: 20px;}

یک در بخش ویرایش فهرست، یک Class اختصاصی و دلخواه به این لینک در بخش "فهرست ها" بدید و کلس اون رو بجای menu-item-49 وارد کنید. این کلس یک کلس پیش فرض وردپرس هست که بطور اتوماتیک به هر لینک از فهرست با یک عدد متفاوت داده میشه. اگه این کد CSS رو استفاده کردید و نتیجه نگرفتید، احتمالا کلس قبلی رو پاک کردید. یک سورس از سایتتون و این لینک بگیرید مشکلتون حل خواهد شد.

این کد رو اضافه کردم و در نسخه دسکتاپ درست شد.

اما به این نکته دقت نکرده بودم که در نسخه موبایل و تبلت باعث میشه عنوان سایت دوبار نمایش داده بشه. مثل اینکه قالبش هم در فهرست موبایل یک باگ داره و فهرستی که اول ساختی رو دیگه نمیتونی تغییر بدی.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را مشاهده کنید. همانطور که می‌بینید عنوان در نسخه موبایل دوبار نشان داده میشه و به علت مشکل قالب نمیشه لینک را در فهرست موبایل پاک کرد. مشکل قالب اینه که من باید لینک فهرست منوی اصلی را پاک کنم تا لینک نسخه موبایل هم پاک بشه و این مشکل قالب است و اگه لینک فهرست اصلی را پاک کنم اصلا عنوان سایت هم در دسکتاپ و موبایل پاک خواهد شد.

حالا میخواستم بدونم راهی هست که با css بشه اصلا عنوان سایت را در نسخه دسکتاپ به منو اضافه کرد با همون استایل دلخواه ، بدون نیاز به اضافه کردن لینک در فهرست منوی وردپرس.

در ضمن این قالب برای منوی بالای صفحه گزینه‌ای برای نمایش لوگو یا عنوان سایت نداره. (البته در پس زمینه هدر داره که من کلا هدر را با css پنهان کردم.)

لینک به دیدگاه

بله با CSS میشه فهرست دلخواه رو در موبایل مخفی کرد. این کد رو زیر همون کد قبلی قرار بدید:

@media only screen and (max-width: 719px) {
.menu-item-49 {display:none}
}

نیازی نیست چیزی از فهرست حذف کنید. با استفاده از این کد، لینکی که در دسکتاپ بصورت Bold شده نمایش داده میشه، در صفحات موبایل و تبلت مخفی میشه.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...