رفتن به مطلب

win7gadget مرجعی برای دانلود گجت های ویندوز ۷

پست های پیشنهاد شده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

سلام، امروز هم دوباره اومدم با یک سایت خوب و مفید و جامع در زمینه گجت ها. با استفاده از این سایت شما می تونید به راحتی به اون گجت هائی که میخواید دسترسی پیدا کنید و از اونها استفاده کنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

خب، وقتی که وارد سایت می شوید، آخرین گجت ها رو می بینید و از همونجا هم می تونید با استفاده از کلید Install Gadget وارد محیط دانلود و نصب اون بشید.

در سمت چپ سایت، دسته بندی گجت ها رو می بینید، که مهم ترین هاشون عبارتند از گجت هائی برای آب و هوا، وضعیت سیستم، تقویم، تلویزیون، آراس اس و خبرخوان.

وارد هر دسته که بشید، گجت های مربوط به اون رو مشاهده می کنید. الان برای نمونه من وارد دسته بندی مربوط به سرگرمی و بازی ( Fun & Games ) میشم.

بالای صفحه در سمت چپ توضیحاتی در مورد این نوع گجت ها می دهد:

” یک مجموعه بزرگ از بازیهائی برای سرگرم کردن شما در اینجا فعال هستند. انواع گوناگونی از این بازیها را اجرا کنید و خاطرات کودکی تان را به یادآورید، قطارتان را برانید و … “

و در همین صفحه ای که من باز کردم و در مورد سرگرمی و بازی است، موارد گوناگونی رو می بینم. یکی از اونها رو به دلخواه خودتون باز کنید و پس از لود شدن صفحه، در بالای صفحه و سمت راست، منوی gadget information رو خواهید دید که همانطور که می دونید، اطلاعاتی در مورد گجت انتخابی شما میدهد:

به ترتیب از بالا:

دسته بندی: همان دسته ای که انتخاب کردید.

تاریخ اضافه شدن به سایت: که مشخصه.

منتشر کننده: که اسم شخص حقیقی یا حقوقی هستش.

وضعیت لایسنس و حق استفاده: که یا رایگانه و یا پولی هستش که بیشتر اونها رایگان هستند.

زبان: زبان اون گجت هستش.

در وسط صفحه اطلاعاتی در مورد اون گجت درج شده که شمارو برای انتخاب اون راهنمائی می کنه. کمی پائین تر چند اسکرین شات و تصویر از اون گجت برای شما قرار داده شده و پائین تر، گزینه دانلود اون وجود داره.

اگر از اون گجت خوشتون اومده، روی کلید Download and Install کلیک کنید. فایل رَر(فشرده شده)ی کم حجمی حاوی اون گجت مورد نظر شما برای دانلود شما روی پنجره دانلود ظاهر می شود. به دلیل کم حجم بودن گجت ها (در حد چند ده کلیوبایت) پس از چند ثانیه دانلود با پایان می رسد و شما با استفاده از نرم افزارهای معروف فشرده سازی (مانند۷Zip , WinRar) اون رو از حالت فشرده خارج کنید و با یک دابل کلیک، گجتتون رو نصب کنید.

:126:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...