رفتن به مطلب

راه حل برای ایمیل مارکتینگ ؟!

le__o

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

باگرونی دلار خیلیا مثل من پلن های میلرلایت و .. رو نتونستن آپگرید کنن و پنل 300 تومنی شده 1.5 میلیون و ... 

کسی هست که راه حلی داشته باشه که بتونیم لیست مشتریامونو ببریم توی اون ؟

mailster رو خریدم ولی نتونستم راش بندازم چون سرور برای ارسال میخواست جیمیلم جوابگو نیس

یسری میگن هاست ایمیل مارکتینگ هست ولی من جایی پیدا نمیکنم ک قوی باشه

سایتایی مثل ژاکت - بامیلو دیجی کالا و .. که روزانه کلی ایمیل هم تبلیغی م سیستمی میفرستن واقعا از چی استفاده میکنن اسپمم نمیشن

جایی رو سراغ دارید ما هم بخریم و استفاده کنیم نه آپدیت میتونیم بفرستیم نه تبلیغ

ایمیل مارکتینگ ایرانی هم یه میل چی پیدا کردم که امکاناتش زیر خط فقره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود،

پاسخی که داخل تلگرام به همین پرسشتون دادم رو اینجا هم میگم تا بلکه یه راهنمایی کوچیکی هم باشه برای دوستان دیگری که کنجکاو هستند.

ببینید دوستان، درحال حاضر هاست های معمولی و اشتراکی، تعداد ارسال ایمیل محدودی دارند. بعضی از هاستینگ ها پلن هایی تحت عناوینی چون پلن ایمیل یا ایمیل مارکیتنگ عرضه می کنند که باز در تعداد ارسال روزانه یا کل و برخی موارد محدودیت هایی دارند.

شما اگر قصد دارید در تعداد بسیار بالا ایمیل ارسال کنید، دو راه دارید:

1. سرور مجازی با منابع بالا خریداری کنید و حتما کانفیگ ها و متدهایی رو به کار بگیرید که مانع از اسپم شدن ایمیل هاتون بشه. چون زمانی که توی اسپم لیست عمومی قرار بگیرید، خروجی گرفتن از ایمیل هاتون کم میشه و تعداد اسپم هاتون به شدت اضافه می شه که برای یک سایت ایمیل مارکتینگ طبیعتا بسیار مرگبار هست.
  2. می تونید هاست مخصوص اشتراکی برای ایمیل هم تهیه کنید.

در هر دو حالت، قبل از هرگونه خرید و پرداختی باید محاسبه و برنامه ریزی کنید که قصد دارید در روز چه تعداد ایمیل ارسال کنید، بعد از اون می تونید قبل از خرید سرور یا هاست، در قسمت تیکت از چند هاستینگ بپرسید که آیا می تونند چنین سرویسی به شما ارائه کنند که بتونه این تعداد ایمیل در روز که می خواهید ارسال کنید رو پشتیبانی کنه یا خیر. بعد از اون می تونید از بین باکیفیت ترین ها و از نظر قیمت و هزینه و بودجه و ... ، یکی از اونها رو انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

ماهی سیصد تومن میتونی یک سرور عالی بگیری و بیشتر ازون چیزی که قبلا میفرستادی ایمیل بفرستی

خوشبختانه الان اسکریپت های خیلی خوبی هست مستقیم به اینباکس میفرستن و کاربرد ساده دارند و حتی میتونی به بقیه سرویس بفروشی

@rezagorozan برای راهنمایی خواستید تماس بگیرید

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، mohammadshahabi گفته است :

ماهی سیصد تومن میتونی یک سرور عالی بگیری و بیشتر ازون چیزی که قبلا میفرستادی ایمیل بفرستی

خوشبختانه الان اسکریپت های خیلی خوبی هست مستقیم به اینباکس میفرستن و کاربرد ساده دارند و حتی میتونی به بقیه سرویس بفروشی

@rezagorozan برای راهنمایی خواستید تماس بگیرید

ماهی 300 که میشه سالی 3.600

پلن های میلرلایت از این ارزونتر در میاد

برای ایمیل مارکتینگ میخوام به لیست مشتریای خودم بفرستم در این حد نیاز ندارم فعلا 3300 تا مشتری دارم

فقط بحث اینه از کجا بخریم !! چه اسکریپتی کدوم هاستینگ

لینک به دیدگاه

اسکریپت Interspire Email Marketing Ultimate روی هاست نصب کن و پروکسی لیست بهش بده خیلی خوب برات ارسال میکنه

هاست یا وی پی اس خواستی من ارائه میدم

یک راه دیگه یک نرم افزار ایمیل مارکتینگ و پروکسی لیست و وی پی اس ویندوز لازم داری سریع ارسال میشن

لینک به دیدگاه

البته تعدادی که شما نیاز دارید اگر بصورت روزانه این تعداد ارسال میکنید یک هاست پربازدید میتونه جوابگو باشه در تلگرام پیام بدید بیشتر صحبت کنیم

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، mohammadshahabi گفته است :

اسکریپت Interspire Email Marketing Ultimate روی هاست نصب کن و پروکسی لیست بهش بده خیلی خوب برات ارسال میکنه

هاست یا وی پی اس خواستی من ارائه میدم

یک راه دیگه یک نرم افزار ایمیل مارکتینگ و پروکسی لیست و وی پی اس ویندوز لازم داری سریع ارسال میشن

مشکل اینه نمیدونم پروکسی لیست از کجا تهیه کنم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، le__o گفته است :

مشکل اینه نمیدونم پروکسی لیست از کجا تهیه کنم

پروکسی گرابر دانلود کن + پروکسی چکر

پروکسی هایی که ای پی معتبر ندارن هم جداکن خود پروکسی چکر ها قابلیت اینکار دارن ای پی هایی که در بلک لیست هستن جدا کنه و فقط سالم در اختیارت بزاره

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...