رفتن به مطلب

زمینه های دلخواه مشکل استفاده از زمینه های دلخوا

Senator

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من قالب منو تو مووی رو از سایت همین انجمن دانلود کردم خواستم که از بخش باکس دانلود و زمینه های دلخواه استفاده کنم نتونستم اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه ممنون میشم🙁🙁

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

آموزش نحوه استفاده از زمینه های دلخواه در وردپرس رو از این لینک مطالعه کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

زمینه های دلخواه برای قالب منوتو مووی این ها هستند:

• نام فیلم
  • نوع فرمت و کیفیت
  • ساخت کشور و زبان
  • ژانر
  • حجم فایل
  • خلاصه داستان

طبق آموزشی که لینکشو دادم، در قسمت "نام" مثلا می نویسید "نام فیلم" و در قسمت "مقدار" هم نام فیلم رو می نویسید. مثلا "The Shrek 2"

و برای مابقی زمینه های دلخواه هم به همین صورت. در قسمت نام، زمینه دلخواه و در قسمت مقدار، اطلاعات مربوط به اون فیلم رو وارد می کنید.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

آموزش نحوه استفاده از زمینه های دلخواه در وردپرس رو از این لینک مطالعه کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

زمینه های دلخواه برای قالب منوتو مووی این ها هستند:

• نام فیلم
  • نوع فرمت و کیفیت
  • ساخت کشور و زبان
  • ژانر
  • حجم فایل
  • خلاصه داستان

طبق آموزشی که لینکشو دادم، در قسمت "نام" مثلا می نویسید "نام فیلم" و در قسمت "مقدار" هم نام فیلم رو می نویسید. مثلا "The Shrek 2"

و برای مابقی زمینه های دلخواه هم به همین صورت. در قسمت نام، زمینه دلخواه و در قسمت مقدار، اطلاعات مربوط به اون فیلم رو وارد می کنید.

خب من یه مشکل دارم و اینم اینکه وقتی میرم نوشته ی جدید اون بخش جعبه ها و و زمینه های دلخواه نیست

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Senator گفته است :

خب من یه مشکل دارم و اینم اینکه وقتی میرم نوشته ی جدید اون بخش جعبه ها و و زمینه های دلخواه نیست

در همون صفحه افزودن نوشته جدید، بالای صفحه، سمت چپ، روی کلید "تنظیمات صفحه" کلیک کنید. فهرستی براتون باز میشه که باید از داخل اون فهرست، مربع "زمینه های دلخواه" رو تیک بزنید تا بخش زمینه های دلخواه براتون فعال بشه.

اگه افزونه ی ACF یا همون Advanced Custom Fields رو نصب کرده باشید، این گزینه مخفی خواهد بود.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Masih گفته است :

در همون صفحه افزودن نوشته جدید، بالای صفحه، سمت چپ، روی کلید "تنظیمات صفحه" کلیک کنید. فهرستی براتون باز میشه که باید از داخل اون فهرست، مربع "زمینه های دلخواه" رو تیک بزنید تا بخش زمینه های دلخواه براتون فعال بشه.

اگه افزونه ی ACF یا همون Advanced Custom Fields رو نصب کرده باشید، این گزینه مخفی خواهد بود.

اینجا عکسا پیوست نشدن لطفا توی تلگرام اگه میشه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...