رفتن به مطلب

درخواست افزونه بروزرسانی تاریخ پست ها

le__o

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید من دنبال یه افزونه میگردم که وقتی یکی از پست های سایت رو بروز میکنم تایخ انتشار رو بروز کنه یا پست رو بیاره به اولین پست چون یسری پست دارم که بروز میشن لینک دانلودشون و ... و نیازه که وقتی بروز میکنم بیاد اول و مشخص بشه

چنین چیزی هستش ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

افزونه رو نمیدونم ولی با کدنویسی می تونید اینکارو انجام بدید. کد زیر رو داخل فایل functions.php قالبتون قرار بدید و برای نمونه یکی از پست های قدیمی تر رو یک آپدیت بکنید. نیازی هم نیست همه چیزش عوض بشه! یک تغییر کوچک هم کافیه تا تاریخ رو به تاریخ همون لحظه آپدیت کنه.

البته از لحاظ تئوری کد رو اینطور نوشتم و باید کار کنه ولی تست نکردم. پس لطفا محبت کنید تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید تا اگر کار نکرد، بتونم راه دیگه ای براتون پیدا کنم.

function masih_update_post_date($data,$postarr) {
  $data['post_date'] = $data['post_modified'];
  $data['post_date_gmt'] = $data['post_modified_gmt'];
  return $data;
}
add_filter('wp_insert_post_data','masih_update_post_date',99,2);

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود.

افزونه رو نمیدونم ولی با کدنویسی می تونید اینکارو انجام بدید. کد زیر رو داخل فایل functions.php قالبتون قرار بدید و برای نمونه یکی از پست های قدیمی تر رو یک آپدیت بکنید. نیازی هم نیست همه چیزش عوض بشه! یک تغییر کوچک هم کافیه تا تاریخ رو به تاریخ همون لحظه آپدیت کنه.

البته از لحاظ تئوری کد رو اینطور نوشتم و باید کار کنه ولی تست نکردم. پس لطفا محبت کنید تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید تا اگر کار نکرد، بتونم راه دیگه ای براتون پیدا کنم.

return $data;
}

ممنون .. راهی دارید که بشه کد فانکشن رو جوری زد که نیاز نباشه در موقع آپدیت قالب دوباره کد رو بدیم ؟ مثل افزونه insert header and footer

لینک به دیدگاه

بعد اینکه این کارو کردن باعث نمیشه که نمره منفی بگیریم از گوگل ؟ ایندکس مشکل پیدا نمیکنه ؟ من اطلاعاتی پیدا نکردم !

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، le__o گفته است :

ممنون .. راهی دارید که بشه کد فانکشن رو جوری زد که نیاز نباشه در موقع آپدیت قالب دوباره کد رو بدیم ؟ مثل افزونه insert header and footer

اگه نگران از دست رفتن کدهای functions.php هستید، می تونید اون مواردی که خودتون می خواهید به سایت اضافه کنید رو به صورت یک افزونه تبدیل کنید و اونو روی سایت نصب و فعال کنید. شما داخل پوشه ی wp-content/plugins یک فایل به نام دلخواه مثلا masih-date.php ایجاد کنید و کدهای زیر رو داخلش قرار بدید:

<?php
/*
 * Plugin Name: Update Post Date
 * Version: 1.0
 * Description: Update Post Date
 * Author: Masih Dindar
 * Author URI: http://20script.ir
*/

return $data;
}

نیازی به ایجاد پوشه نیست. فقط یک فایل در کنار فایل index.php که داخل پوشه ی plugins هست ایجاد کنید و این کد رو داخلش قرار بدید. بعد از پیشخوان > افزونه ها فعالش کنید. کدهای دیگرتون رو هم می تونید به این صورت داخل سایت قرار بدید تا با آپدیت قالب از بین نره.

در 17 دقیقه قبل، le__o گفته است :

بعد اینکه این کارو کردن باعث نمیشه که نمره منفی بگیریم از گوگل ؟ ایندکس مشکل پیدا نمیکنه ؟ من اطلاعاتی پیدا نکردم !

خیر از نظر سئو مشکل منفی نداره. آپدیت کردن مطالب کاریه که توسط خیلی از سایت ها انجام میشه. خود گوگل هم قبلا توی یک خبری در بخش وبمسترها (چند سال پیش بود منبعش رو یادم نمیاد چی بود که لینک بدم خودتون بخونید) به همین مورد اشاره کرد و گفته بود مشکلی نداره.

فقط تنها نکته ی مهم این آپدیت کردن اینه که لینک صفحه به هیچ وجه نباید تغییر کنه. دقیقا همون آدرس صفحه رو حفظ کنید و محتویات و سایر اطلاعات (حتی عنوان صفحه) رو بروزرسانی کنید، هیچ مشکلی نداره و گوگل مجددا در هنگام Crawl اطلاعات جدید رو از مطلب آپدیت شده دریافت می کنه.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...