رفتن به مطلب

قالب وردپرس Simplicity

arshia001

پست های پیشنهاد شده

سلام من قالب روی سایت زیر بار گذاری کردم ام شبیه دمو نشد میشه بگید چیکار کنم که شبیه دمو بشه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

هر قالبی ابزارک، تنظیمات اختصاصی و قالب های برگه ی مخصوص خودشو داره که اگه بخواهید مثل دمو بشه یا باید این مواردی که گفتم رو به درستی ایجاد و تنظیم کنید یا اینکه فایل درون ریز قالب که عموما داخل پکیج دانلود شده قالب هست رو از قسمت پیشخوان > درون ریزی ایمپورت کنید.

لینک به دیدگاه

در در 21 دی 1397 در 03:23، Masih گفته است :

درود.

هر قالبی ابزارک، تنظیمات اختصاصی و قالب های برگه ی مخصوص خودشو داره که اگه بخواهید مثل دمو بشه یا باید این مواردی که گفتم رو به درستی ایجاد و تنظیم کنید یا اینکه فایل درون ریز قالب که عموما داخل پکیج دانلود شده قالب هست رو از قسمت پیشخوان > درون ریزی ایمپورت کنید.

اخه درون ریزیش نمیدونم کجایت

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، arshia001 گفته است :

درون ریزی نصب کردم اما ارور Service unavailable  میده لطفا کمک کنیدد

درود مجدد،

سایتتون باز میشه مشکلی نداره. کش مرورگر رو پاک کنید مجددا امتحان کنید.

لینک به دیدگاه

یک سوال من میخوام  با افزونه

Slider Revolution

اسلاید تو صفحه هوم بزارم اسلاید میسازم کد هم دریافت میکنم نمیدونم کد کجا بزارم

لینک به دیدگاه

سلام من میخوام قالب

Simplicity

نصب کنم ه فایلش هم تو بیست اسکریپت هست اما وقتی فایل میفرستم با فایل درون ریزی شبیه دمو نمیشه

برای وردپرس

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، arshia001 گفته است :

یک سوال من میخوام  با افزونه

Slider Revolution

اسلاید تو صفحه هوم بزارم اسلاید میسازم کد هم دریافت میکنم نمیدونم کد کجا بزارم

شورتکدهایی که این افزونه میده رو باید در ادیتور استفاده کنید. یا توسط تابع the_shortcode داخل قالب اجراش کنید.

ولی اگه از صفحه ساز مثل ویژوال کامپوزر استفاده می کنید، می تونید یک بلوک بسازید و شورتکد رو داخلش قرار بدید.

در ۱ ساعت قبل، arshia001 گفته است :

نصب کنم ه فایلش هم تو بیست اسکریپت هست اما وقتی فایل میفرستم با فایل درون ریزی شبیه دمو نمیشه

قبل از اینکه درون ریزی کنید، باید تمامی افزونه های مورد نیاز قالب رو نصب کنید تا زمانی که فایل رو درون ریزی می کنید، تمامی تنظیمات و موارد مربوط به افزونه ها هم تنظیم بشه و سایتتون مثل سایت دمو بشه.

پیشنهاد می کنم با افزونه ی Wordpress Reset سایتتون رو ریست کنید (دیتابیس کاملا خالی میشه و می تونید مجددا همون وردپرس رو از ابتدا نصب کنید)

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

فقط اینبار بعد از نصب مجدد وردپرس، اول تمامی افزونه هایی که قالب موردنیازش هست رو نصب و کاملا فعال کنید. بعد قالب رو نصب و فعال کنید. بعد درون ریزی رو انجام بدید.

اگر اینبار صفحه اول سایتتون مثل دمو نشد، داخل "برگه ها" رو بررسی کنید که برگه ای برای صفحه اصلی ساخته شده؟ اگه ساخته شده بود، به "تنظیمات > خواندن" برید و اون برگه رو بعنوان صفحه خانگی سایتتون انتخاب کنید.

با این روش سایتتون کاملا شبیه به دمو خواهد شد. بعد از درون ریزی کامل هم سعی کنید بخش های مختلف سایت رو چک کنید و یاد بگیرید که چطور المان ها و عناصر رو استفاده کنید، بعد اطلاعات و مطالب دمو رو پاک کنید و خودتون مطالبتون رو قرار بدید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...