رفتن به مطلب

فایل های آفیس را آنلاین ویرایش کنی

پست های پیشنهاد شده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

امروز با یک وبسایت شما را آشنا میکنم که شبیه ساز محیط آفیس در مرورگر بصورت آنلاین است.

سلام.همینطور که در مقدمه گفتم قرار هست یک وبسایت معرفی کنم که برای خودِ مایکروسافت هست.این وبسایت یک شبیه ساز محیط آفیس هست.برنامه هایی از قبیل WORD ، Exel ، Powe point و One Note که مهمترین برنامه های آفیس هست.

این وبسایت دقیقا محیط برنامه آفیس رو برای شما شبیه سازی میکنه و میتونید فایل هاتون را از سیستم به اونجا انتقال بدید یا یک فایل جدید بسازید و در سیستم یا ابر مایکروسافت ذخیره کنید.

زیاد طول نمیدم توضیح رو.

برای این کار وارد این نشانی شوید:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

وقتی وارد این سایت میشید،اگر وارد اکانت خود در مایکروسافت نشده باشی باید ثبت نام کنید !!!!

خب حالا خرجش یه ایمیله.اگه دارید که هیچ.اگه ندارید باید یه اکانت توی مایکروسافت بسازید.حالا فرقی نمیکنه چه Live،Out look،skydrive و…. داشته باشید.ولی باید داشته باشید.ثبت نامش راحته.

وقتی اکانت رو ساختید وارد اکانت تون بشید.

وقتی وارد اکات شدید باز هم به احتمال زیاد تصویر زیر رو میبینید.البته به جز عکسای خودم منظورمه(D:).شاید زبان شما انگلسی باشه.زیاد مشکلی نیست.من خودم رفتم فارسیش کردم.شما هم میتونید.

حالا کافیه روی دکمه ی بالا ی صفحه که نوشته “ایجاد” کلیک کنید.

وقتی کلیک میکنید لیستی برای شما باز میشه که اسم برنامه های آفیس به عنوان یک گزینه نشان داده میشود و شما میتوانید اون رو انتخاب کنید.مثلا من روی WORD کلیک میکنم ببینم چی میشه؟از من یه اسم به عنوان نام اون سند میخواد.

حالا شما میتونید بدون داشتن برنامه آفیس و فقط با داشتن اینترنت و اکانت مایکروسافت به ویرایش فایل ها و یا ایجاد یک فایل جدید در آفیس بپردازید.

برای ذخیره فایل کافیه مثل WORD2013 روی گزینه پرونده که آبی رنگ هست کلیک کنید و ذخیره را انتخاب کنید.

امیدوارم از این مطلب خوشتون اومده باشه.

دیگه تمومه زندگی یعنی اینترنت اینترنت یعنی پر سرعت پرسرعت یعنی اینترنت مخابرات استان تهران :D

:126:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...