رفتن به مطلب

پلاگینن پرداخت دلخواه

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من درگاه منبا ندارم برای بانک صادرات

پلاگینی هست بشه هم خودم لینک پرداخت بسازم(با مبلغ درخواستی خودم) دقیق همون مبلغ پرداخت بشه

و یکی هم کاربر خودش مبلغ دلخواه پرداخت کنه

فاکتور درست کنم یعنی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

اول از همه باید بگم که درگاه پرداخت بانک صادرات رو برای افزونه های EDD و ووکامرس بطور درگاه پرداخت افزونه می تونید استفاده کنید که صرفا از این درگاه برای پرداخت و خرید محصولات سایت استفاده میشه.

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

امکان لینک پرداخت و وارد کردن مبلغ دلخواه توسط کاربر سایت رو نمی تونید با این افزونه بطور مستقل پیاده کنید. ولی می تونید با ترفندهایی مثل نصب اسکریپت Freer یا افزونه فرم تماس (مثل گراویتی فرم) به همراه افزونه مکمل درگاه پرداخت برای اون افزونه تماس و موارد دیگه چنین مواردی رو شبیه سازی کنید.

ولی درکل چیزی که مد نظر دارید ، زرین پال داخل سایت خودش به صورت رایگان بهتون میده که توصیه می کنم از اون استفاده کنید یا اگر قصد استفاده از زرین پال یا درگاه های واسط رو ندارید و همچنین تمایل به روش هایی مثل نصب اسکریپت دیگه و افزونه فرم تماس رو ندارید، باید بدید براتون افزونه اختصاصی با قابلیت های مورد نظرتون براتون کدنویسی کنند.

لینک به دیدگاه

ممنون اره ووکامرس هست اما بعضی ها تلفنی خرید میکنند برای اونا هم میخوام لینک پرداخت درست کنم

پس افزونه ای نیست؟

تنها راهش اینکه دستی اکانت درست کنم براشون و فاکتتور بزنم

لینک به دیدگاه

اینکه بتونید یک لینک بسازید که کاربر بتونه پرداخت کنه بیشتر توی درگاه های واسط مثل زرین پال هست. زرین پال یک افزونه برای وردپرس هم داره که کاربر توی یک فرم می تونه خودش قیمت تعیین کنه و بعد اون مبلغ رو پرداخت کنه.

یا از درگاه پرداخت واسط استفاده کنید یا از اسکریپت های درگاه پرداخت مثلا :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...