رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای پیاده سازی یه سایت با مشابه زرین پال یا نکست پلی چه رونی باید طی کرد . از نظر کد نویسی سوال میکنم اصلا میخوام بدونم چه بخش هایی باید پیاده بشه با چه چیزایی باید درگیر بشم و قرار نیست اصلا وارد این سیستم بشم فقط میخوام پیادش کنم این سیستم رو ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

اسکریپت های آماده هم برای اینکار وجود داره. دو نمونه :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

نحوه کار این اسکریپت ها اینطوریه که شما باید اول برای سایت خودتون از درگاه های پرداخت ملت، سامان یا بانک مورد نظرتون یک درگاه تهیه کنید و درگاه رو به سایتتون متصل کنید. برای اینکار هم سایت باید نماد الکترونیک داشته باشه و چند مرحله قانونی دیگه طی بشه. برای اسکریپت هم باید درگاه پرداخت ایرانی اضافه بشه.

بعد کاربرا با عضویت در سایتتون می تونند درخواست درگاه پرداخت بدن و مثل سایر درگاه های پرداخت واسطه ای ایرانی، از امکانات سایت استفاده کنند.

ولی برای راه اندازی چنین سایتی به هیچ وجه توصیه نمیشه از اسکریپت نال شده استفاده کنید. در غیراینصورت امکان هک و نفوذ به سایتتون هست که علاوه بر امنیت اکانت کاربرا، باعث ضررهای بسیار سنگین به خودتون میشه. بهتره از اول با اسکریپت های اختصاصی با امنیت کاملا کنترل شده شروع کنید.

لینک به دیدگاه

یعنی چی که نمیشه از یه اسکریپت نال استفاده کرد ممکنه بهتر از اسکریپت های موجود نوشته بشه شرایطی داره؟؟ برسی میشه؟ تست میشه ؟ به چه صورتیه؟ گفتم که اصلا فکر راه اندازی این سیستم نیستم فقط چالش های پیاده سازی همچین سیستمی رو میخوام بدونم .

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mehrab96 گفته است :

یعنی چی که نمیشه از یه اسکریپت نال استفاده کرد ممکنه بهتر از اسکریپت های موجود نوشته بشه شرایطی داره؟؟ برسی میشه؟ تست میشه ؟ به چه صورتیه؟ گفتم که اصلا فکر راه اندازی این سیستم نیستم فقط چالش های پیاده سازی همچین سیستمی رو میخوام بدونم .

به عبارتی شما می خواهید الگوریتم نوشتن یک سیستم درگاه واسط رو بدونین.

لینک به دیدگاه

در در 19 آذر 1397 در 10:36، mehrab96 گفته است :

سلام

برای پیاده سازی یه سایت با مشابه زرین پال یا نکست پلی چه رونی باید طی کرد . از نظر کد نویسی سوال میکنم اصلا میخوام بدونم چه بخش هایی باید پیاده بشه با چه چیزایی باید درگیر بشم و قرار نیست اصلا وارد این سیستم بشم فقط میخوام پیادش کنم این سیستم رو ممنون میشم راهنمایی کنید

اگر میخاهید درگاه واسط راه اندازی کنید به من پیام بدین.چون منم قصد چنین کاری رو دارم و دوس دارم شریکی با یکی کار کنم.هزینه های اولیه هم نصف نصف.یک اسکریپ اختصاصی و کاملا ایرانی باید خرید نه از اسکریپ های نال شده استفاده کرد. منتظر پیام شما هستم

لینک به دیدگاه

در در 21 آذر 1397 در 10:11، rocki3oy گفته است :

به عبارتی شما می خواهید الگوریتم نوشتن یک سیستم درگاه واسط رو بدونین.

بله اطلاعاتی در زمینه پیاده سازیش میخوام من لاراول کار میکنم میخوام بدونم روندش چیه باید دنبال چی باشم

لینک به دیدگاه

در در 23 آذر 1397 در 14:48، mohammadshahabi گفته است :

دوستان کسی درگاه پرداخت برای فروش وی پی ان و یا پکیج آموزشی داره بهم معرفی کنه

درود.

دوست عزیز درگاه های پرداخت رسمی (ملت، ملی، پارسیان و ...) و درگاه های واسط (زرین پال، جهان پی و ...) درگاه پرداخت برای سایت های فروش وی پی ان ارائه نمی کنند. بعد از جریان فیلتر شدن اکثر درگاه های پرداخت واسط که به چنین سایت هایی درگاه پرداخت می دادن و کنترل چندانی نمی کردن، سیاست کاریشون رو تغییر دادن و کنترل و نظارت بیشتری انجام میدن.

ولی همچنان یه سری با ترفندهایی درگاه پرداخت برای سایت های فروش وی پی ان دریافت می کنند که به دلیل غیرقانونی بودن و تخلف بودن این کار، از دادن آموزش هم معذوریم.

لینک به دیدگاه

خصوصی نمیشه ارسال کنید چون کالایی که من دارم مدارک برای ثبت در پیپال باینانس و دیگر سیستم ها هست نمیدونم چرا سایتای بزرگ میفروشن نماد هم دارن براشون مشکلی ایجاد نمیکنه ولی برای ما مشکله اگر میشه خصوصی ارسال کنید

لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...
در در 24 آذر 1397 در 21:24، mohammadshahabi گفته است :

خصوصی نمیشه ارسال کنید چون کالایی که من دارم مدارک برای ثبت در پیپال باینانس و دیگر سیستم ها هست نمیدونم چرا سایتای بزرگ میفروشن نماد هم دارن براشون مشکلی ایجاد نمیکنه ولی برای ما مشکله اگر میشه خصوصی ارسال کنید

تلگرام بنده پیام بدین در خدمتم

@nidui

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...