رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

مشکل تداخل پیدا کرده -پیشخوان روی هر بخش که موس رو نگه میدارم زیرمجموعه هاش رو نشون نمیده و توی صفحه پرداخت هم وقتی روی استان یا شهر کلیک میکنید چیزی رو نشون نمیده .
قالب رو به آخرین نسخه آپدیت کردم .وردپرس و ووکامرس رو آپدیت کردم .افزونه ها رو غیرفعال کردم اما بازم حل نشد . نکته ای که هست اینه که فقط توی مرورگر گوگل کروم این مشکل وجود داره و توی فایرفاکس همهچی مرتبه .
لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

مشکل می تونه به دو دلیل اتفاق بیفته :

1. وجود تداخل بین افزونه ها ، یا یک افزونه با قالب. این تداخل هم صرفا از طریق جاوا اسکریپت بکارگرفته شده در افزونه یا قالب هست و زمانی که دو کد جاوا اسکریپت در فایل جاوای افزونه یا قالب استفاده شده باشه که از لحاظ کارایی روی هم تأثیر بگذارند، باعث از کار افتادن هر دو تابع میشه.
  2. یا مشکل از مرورگرتون هست. بعضی از فایل های جاوا اسکریپت توسط افزونه های ADblock ممکنه مسدود بشن. یا اینکه داخل تنظیمات مرورگر، اجرای فایل های JS غیرفعال شده باشه. یا حتی در برخی مواقع مشکل از کش و کوکی مرورگر هم می تونه باشه.

بنابراین اگه با غیرفعال کردن افزونه ها همچنان فهرست ها باز نشدند، یکبار قالبتون رو به یک قالب پیش فرض (مثلا دوهزار و هفده) تغییر بدید و پیشخوان رو بررسی کنید. اگر با تغییر قالب، همچنان مشکل باقی بود، پس باید راه حل رو از سمت مرورگرتون پیگیری کنید. اگر با تغییر قالب، مشکل حل شد، قطعا بخاطر فایل های جاوا اسکریپتی هست که قالب در پیشخوان اجرا میکنه. این فایل ها هم بخاطر وجود پنل تنظیمات قالب داخل پیشخوان اجرا میشن و ممکنه این فایل ها با جاوا اسکریپت خوده وردپرس تداخل داشته باشند.

• Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...