رفتن به مطلب

درخواست grameasy نسخه 3

ho3einjoon

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان..
کسی نسخه 3 گرام ایزی رو نال شدش رو پیدا نکرده هنوز؟؟؟؟؟
نسخه 2 داره اذیت میکنه همش...باگ زیاد داره...
ممنون پیشاپیش:x

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 6 آذر 1397 در 12:48، ho3einjoon گفته است :

سلام دوستان..
کسی نسخه 3 گرام ایزی رو نال شدش رو پیدا نکرده هنوز؟؟؟؟؟
نسخه 2 داره اذیت میکنه همش...باگ زیاد داره...
ممنون پیشاپیش:x

سلام

من نسخه ٣ كه دارايي ترجمه و درگاه ايراني هست براي مسيج جان فرستادم هر موقع وقت كنن لايسنس رو حذف ميكنم براي دوستان قرار ميده.

نسخه ٢ مشكلي نداره كجاش باگ داره؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hani2200 گفته است :

سلام

من نسخه ٣ كه دارايي ترجمه و درگاه ايراني هست براي مسيج جان فرستادم هر موقع وقت كنن لايسنس رو حذف ميكنم براي دوستان قرار ميده.

مممنونممممممممممممم از لطف و محبتت..خیلی هم عالیه...

نسخه دو چندتا مشکل داره..یکی که از همه مهمتره ساعات فعال بودنشه یا همون فعالیت خودکار..بااینکه مثلا میگم از 12 شب تا 8 صبح کاری نکنه اما بازم انجام میده و ربات خاموش نمیشه..مشکل بعدی اینه که با اینکه تیک گزینه برای یه کاربر کامنت تکراری نذار اما بازم اینکاررو میکنه

مشکل بعدی آنفالو کردنه ....قبل از یک روز انفالو میکنه  و بااینکه گفتم فالورای خودمو انفالو نکن بازم انفالو میکنه..

مشکل بیشتر از حد لایک کردن و فالوو کردن هم داره..با ااینککه براش مشخص شده اما گاهی بیشتر و خیلی پشت سر هم فالو میکنه... مشکل پراکسی هم داره...دوبار پراکسی سالم و تازه رو روش گذاشتم کل فعالیتاش مختل شد و  همه تنظیمات به حالت اولش برگشت...و همینطور تو قسمت آمار کل امار از 0 شروع شد..کلا فقط باگه یکم هم اسکریپت داخلش گذاشتن :D    

راسی چرا صفحه پرداخت هم نداره اصلا؟؟؟ :D
این مشکلات رو داره.... تو سایت خودشون هم نگاه کردم دیدم  خیلی ها با مشکل من بودن .. سازنده هم گفته نسخه 3 همه این عیب ها برطرف میشه...برای همین دنبال این نسخه 3 هستم :) 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، hani2200 گفته است :

سلام

سلام

من هم میتونم نال کنم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ho3einjoon گفته است :

مممنونممممممممممممم از لطف و محبتت..خیلی هم عالیه...

نسخه دو چندتا مشکل داره..یکی که از همه مهمتره ساعات فعال بودنشه یا همون فعالیت خودکار..بااینکه مثلا میگم از 12 شب تا 8 صبح کاری نکنه اما بازم انجام میده و ربات خاموش نمیشه..مشکل بعدی اینه که با اینکه تیک گزینه برای یه کاربر کامنت تکراری نذار اما بازم اینکاررو میکنه

مشکل بعدی آنفالو کردنه ....قبل از یک روز انفالو میکنه  و بااینکه گفتم فالورای خودمو انفالو نکن بازم انفالو میکنه..

مشکل بیشتر از حد لایک کردن و فالوو کردن هم داره..با ااینککه براش مشخص شده اما گاهی بیشتر و خیلی پشت سر هم فالو میکنه... مشکل پراکسی هم داره...دوبار پراکسی سالم و تازه رو روش گذاشتم کل فعالیتاش مختل شد و  همه تنظیمات به حالت اولش برگشت...و همینطور تو قسمت آمار کل امار از 0 شروع شد..کلا فقط باگه یکم هم اسکریپت داخلش گذاشتن :D    

راسی چرا صفحه پرداخت هم نداره اصلا؟؟؟ :D
این مشکلات رو داره.... تو سایت خودشون هم نگاه کردم دیدم  خیلی ها با مشکل من بودن .. سازنده هم گفته نسخه 3 همه این عیب ها برطرف میشه...برای همین دنبال این نسخه 3 هستم :) 

نسخه بيست اسكريپت رو استفاده ميكنيد؟من تاحالا چنين مشكلاتي رو نداشتم

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، hani2200 گفته است :

نسخه بيست اسكريپت رو استفاده ميكنيد؟من تاحالا چنين مشكلاتي رو نداشتم

نسخه سایت مشکل داشت کامل..اصلا پوشه اکتیویتی یا اینستاگرام رو نداشت.....بخاطر همین بود که هیچکی نمیتونست جواب بگیره و هیچی انجام نمیداد....شما شانست گرفته وگرنه خیلی ها این مشکلات رو داشتن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ho3einjoon گفته است :

نسخه سایت مشکل داشت کامل..اصلا پوشه اکتیویتی یا اینستاگرام رو نداشت.....بخاطر همین بود که هیچکی نمیتونست جواب بگیره و هیچی انجام نمیداد....شما شانست گرفته وگرنه خیلی ها این مشکلات رو داشتن

منم از اين نسخه استفاده نكردم نسخه سالمش رو تهيه كردم

لینک به دیدگاه

در در 8 آذر 1397 در 16:45، hani2200 گفته است :

منم از اين نسخه استفاده نكردم نسخه سالمش رو تهيه كردم

تو یکی از همین تاپیک ها من نسخه سالمش رو که پیدا کرده بودم رو گذاشتم....اما خو از وقتی نسخه 3 اومده این مشکلات داخلش ب وجود اومد. بازمم مممنون میشم زودتر 3 هم نال بشه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ho3einjoon گفته است :

تو یکی از همین تاپیک ها من نسخه سالمش رو که پیدا کرده بودم رو گذاشتم....اما خو از وقتی نسخه 3 اومده این مشکلات داخلش ب وجود اومد. بازمم مممنون میشم زودتر 3 هم نال بشه 

نسخه سه نال شده رو فرستادم فقط لايسنس داره كه بايد اونم مسيح جان هر موقع وقت كردن انجام بدن

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، hani2200 گفته است :

نسخه سه نال شده رو فرستادم فقط لايسنس داره كه بايد اونم مسيح جان هر موقع وقت كردن انجام بدن

:x9_9

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...