رفتن به مطلب

طراحی html از کدپن

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من میخواستم یه سایت تب و جدول درست کنم ولی نشد انگار سی اس اس نمیخواند دلیلیش چیه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

اگر منظورتون ادغام کردن دو کدی هست که دادید، به این دلیل کدهای CSS این دو قابل ادغام نیست چون که پردازشگر استایل تب ها Stylus هست و پردازشگر استایل مربوط به جدول، از نوع معمولی CSS

قسمت CSS دو کد رو نگاه کنید متوجه میشید که نوع دستورات CSS باهم متفاوت هست و نمی تونید دو نوع متفاوت CSS رو در کنارهم اجرا کنید. باید استایل اول رو از Stylus به استاندارد CSS تبدیل کنید تا بتونید در استایل رو ادغام کنید.

لینک به دیدگاه

در در 3 آذر 1397 در 16:09، Masih گفته است :

درود.

اگر منظورتون ادغام کردن دو کدی هست که دادید، به این دلیل کدهای CSS این دو قابل ادغام نیست چون که پردازشگر استایل تب ها Stylus هست و پردازشگر استایل مربوط به جدول، از نوع معمولی CSS

قسمت CSS دو کد رو نگاه کنید متوجه میشید که نوع دستورات CSS باهم متفاوت هست و نمی تونید دو نوع متفاوت CSS رو در کنارهم اجرا کنید. باید استایل اول رو از Stylus به استاندارد CSS تبدیل کنید تا بتونید در استایل رو ادغام کنید.

ممنون

نه اول اونی که تب داشت گذاشتم دیدم اجرا نشد

پس دنبال یه تب دیگه بگردم مشابه این مرسی ♥

مورد مشابه ای نیست؟ اسمی خاصی نداره این طرح(تب) اون یکی که ظاهرا قابل اجرا هست

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

مورد مشابه ای نیست؟ اسمی خاصی نداره این طرح(تب) اون یکی که ظاهرا قابل اجرا هست

اسم خاصی که نداره ولی معمولا بهش میگن Flat Tab یا Responsive Tab که یه نمونش این لینک زیر هست :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
لینک به دیدگاه

در در 5 آذر 1397 در 14:42، Masih گفته است :

اسم خاصی که نداره ولی معمولا بهش میگن Flat Tab یا Responsive Tab که یه نمونش این لینک زیر هست :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ممنون انجام شد ♥

دارم تمرین می کنم اما الان این کد پیدا کردم باز نمیشه توضیحاتش کلیک میکنم هیچی نمیشه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، AmiRoo گفته است :

دارم تمرین می کنم اما الان این کد پیدا کردم باز نمیشه توضیحاتش کلیک میکنم هیچی نمیشه

درود.

به این دلیل که داخل سورس که اجرا می کنید، کتابخانه جاوا اسکریپت رو فراخوان نکردید. در Codepan بصورت ابزار این کتابخانه لود میشه و به همین دلیل طراحان، این کتابخانه رو در کدهاشون مجددا استفاده نمی کنند ولی برای استفاده از کدها، خارج از کدپن، باید حتما کتابخانه رو داخل کدها قرار بدید.

کد زیر رو زیر کد مربوط به استایل در سورس فایلتون قرار بدید مشکلتون حل میشه :

<script src="https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/jquery/2.1.3/jquery.min.js"></script>

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...