رفتن به مطلب

ارسال ایمیل بعد از پرداخت چگونه است ؟

پست های پیشنهاد شده

دوستان من یه سایت دارم که موسسه خیریه هست.

افرادی که میان داخش مبلغی پرداخت کننند همه فرم رو پر میکنند و میرسد این تصویر زیر

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

چطوری میشه کاری کرد که این قسمت زرین پال نیاد ؟ مستقیم همون بره داخل درگاه بانک !

================

و سوال دوم اینک چطوری میشه کاری کرد که کاربر فرم رو پر کرد و سپس پرداخت کرد تاییده ایمیلش بیاد

الان طرف پرداخت نکنه مستقیم کل اطلاعاتش برای من میاد بدون ایکه پرداختی کرده باشه و من میخوام این نیاد زمانی بیاد که پرداخت کامل شد

ویرایش شده توسط irmacfa
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

امکان درگاه پرداخت مستقیم رو می تونید از خود زرین پال درخواست کنید براتون فعال کنند. یک تیکت بزنید و ازشون درخواست کنید. در واقع این امکانی هست که مستقیما به خود زرین پال مربوط هست. با اینحال، یک آموزش در سایت زرین پال هست برای انتقال مستقیم به درگاه پرداخت که لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. می تونید به این آموزش دسترسی داشته باشید.

برای سوال دوم، اگه صرفا یک فرم برای پرداخت نیاز دارید که می تونید از افزونه های حمایت مالی استفاده کنید. یک نمونه این افزونه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. قابل دانلود هست و آموزشش هم در همون لینک موجود هست.

اگه حتما باید فرم تماس باشه ، می تونید افزونه های فرم تماس مختلف رو آزمایش کنید. این مورد بستگی به افزونه پرداخت زرین پال برای اون فرم تماس داره. افزونه پرداخت باید تعیین کنه که اگه پرداخت انجام نشد، اطلاعات تکمیل شده در فرم تماس ارسال نشه. توی لینک افزونه های وردپرسی زرین پال، برای دو فرم تماس افزونه پرداخت ارائه شده که می تونید تست کنید و هرگونه پشتیبانی رو هم از خودشون دریافت کنید.

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...