رفتن به مطلب

درگاه ها واسط چطور به کاربران درگاه اختصاصی با نام فعالیت کاربر میدن؟

rocki3oy

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام.

دوستان عزیز درگاه های واسط چطور به کاربران درگاه های واسط با لوگو و نام کاربر ایجاد می کنند؟

تشکر.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این کار یه قرارداد همکاری بین درگاه و بانک مورد نظر هست که بانک یک اجازه نامه مبنی بر ایجاد درگاه های متعدد با نام های مختلف ولی با دامین خود درگاه واسط میده

به این صورت یک توکن مخصوص با درگاه اختصاصی با نام شما توی سیستم ثبت میشه که تراکنش های شما روی اون توکن انجام میشه

بدون اون تعهد همکاری درگاه  واسط و بانک همچین چیزی مقدور نیست

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، sun.night902 گفته است :

سلام

این کار یه قرارداد همکاری بین درگاه و بانک مورد نظر هست که بانک یک اجازه نامه مبنی بر ایجاد درگاه های متعدد با نام های مختلف ولی با دامین خود درگاه واسط میده

به این صورت یک توکن مخصوص با درگاه اختصاصی با نام شما توی سیستم ثبت میشه که تراکنش های شما روی اون توکن انجام میشه

بدون اون تعهد همکاری درگاه  واسط و بانک همچین چیزی مقدور نیست

برای این قرارداد باید از کجا شروع کنم؟

من از به پرداخت درگاه ملت دارم.باید از به پرداخت اقدام کنم یا به بانک مراجعه کنم؟

لینک به دیدگاه

درگاه های بانک ملت کامل زیر نظر بهپرداخت هستند و هر درخواستی دارید باید با به پرداخت در میون بزارید و امکانات رو کامل به پرداخت در اختیارتون قرار میده

برای این قرارداد داخل تایم اداری بهتره باهاشون تماس بگیرید و درخواست ارائه درگاه با اسم های متفاوت روی خدمات درحال دریافت داشته باشید

اگر متوجه امر نبودن بهشون کامل توضیح بدید

لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...

سلام.

دو مدل درگاه پرداخت اینترنتی داریم، یکی مستقیم و دیگری پرداخت واسط هستش، درگاه های مستقیم توسط شرکت های PSP ارائه میشن، که مثل همونی که گفتید به پرداخت ملت، سامان و 10 تا شرکت دیگه .. و همین شرکت ها فقط با بانک مرکزی قرار دارند. بخاطر محدودیت و خدمات ناکافی این شرکت ها بطور مثال گزارشات مالی، درگاه های واسط ایجاد شدند تا خدمات بیشتری به فروشگاه ها و کسب و کارهای اینترنتی ارائه بدن... که شرکت های مثل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ، زرین پال و ... که خیلی زیاد هستند.

در هر صورت این شرکت های پرداخت یاری یا واسط از شرکت های PSP  خدمات میگیرن ولی چون محدودیت های کمتری دارند میتونن درگاه های شخصی سازی شده و اختصاصی به شما ارائه بدن و در بک اند، کارهای فنی با شرکت های PSP رو مدیریت کنند.

برای دریافت درگاه واسط نیاز به جواز و نماد الکترونیک هم نیستش.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...