رفتن به مطلب

تنظیم مکان تائیدیه کپچا

mohammad06

پست های پیشنهاد شده

سلام

داخل فرم ورود و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. تائیدیه کپچا از صفحه بیرون رفته چطوری مکان کپچا گوگل را داخل فرمz22824_Capture_2018-11-14-05-38-02.png دقیق تنظیم کنم؟

منظورم چه CSS هایی باید ویرایش بشه

(اسکرین شات در حالت موبایل)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

می تونید بطور دلخواه اندازه ی کپچا رو تغییر بدید. فقط باید کلس مربوط به کپچا رو پیدا کنید. که برای اینکار بهتره از طریق مرورگر، کلس رو پیدا کنید و از دستور زیر استفاده کنید :

.rc-anchor {transform: scale(0.79);transform-origin: 0 0;}

خاصیت transform می تونه کل یک عنصر رو در حالت نمایشی کوچک یا بزرگ کنه . در اینجا بهتر از خاصیت width و height عمل می کنه. چون اگه از width استفاده کنیم، دیگر موارد داخلی کپچا هم باید اندازه دهی بشن که کمی زمانبر میشه. 

توی یکی از سایت ها، من کلس کپچا رو گرفتم که rc-anchor زده بود. حالا باز خودتون یه بررسی کنید که چیز دیگه ای نباشه. ولی فکر کنم همین کد CSS که بالا گذاشتم رو استفاده کنید نتیجه بگیرید.

لینک به دیدگاه

در در 23 آبان 1397 در 16:46، Masih گفته است :

درود.

می تونید بطور دلخواه اندازه ی کپچا رو تغییر بدید. فقط باید کلس مربوط به کپچا رو پیدا کنید. که برای اینکار بهتره از طریق مرورگر، کلس رو پیدا کنید و از دستور زیر استفاده کنید :

.rc-anchor {transform: scale(0.79);transform-origin: 0 0;}

خاصیت transform می تونه کل یک عنصر رو در حالت نمایشی کوچک یا بزرگ کنه . در اینجا بهتر از خاصیت width و height عمل می کنه. چون اگه از width استفاده کنیم، دیگر موارد داخلی کپچا هم باید اندازه دهی بشن که کمی زمانبر میشه. 

توی یکی از سایت ها، من کلس کپچا رو گرفتم که rc-anchor زده بود. حالا باز خودتون یه بررسی کنید که چیز دیگه ای نباشه. ولی فکر کنم همین کد CSS که بالا گذاشتم رو استفاده کنید نتیجه بگیرید.

خیلی ممنون از راهنمایی

کد را قراردادم ولی تغییری نکرد

لینک به دیدگاه

درود مجدد.

عرض کردم که باید بر اساس کدنویسی و المان های طراحی سایتتون دستورات استایل رو بنویسید.

شما لینک صفحه ای که این کپچا داخلش هست رو قرار بدید تا کد مناسب رو براتون آماده کنم.

لینک به دیدگاه

در در 25 آبان 1397 در 01:54، Masih گفته است :

درود مجدد.

عرض کردم که باید بر اساس کدنویسی و المان های طراحی سایتتون دستورات استایل رو بنویسید.

شما لینک صفحه ای که این کپچا داخلش هست رو قرار بدید تا کد مناسب رو براتون آماده کنم.

سلام

پیوی شما ارسال شد.

لینک به دیدگاه

درود.

این کد رو در فایل استایل اصلی قالبتون بدید. بعد از قرار دادن هم کش سایت و مرورگر رو پاک کنید. همچنین کش مرورگر داخل موبایل رو هم باید پاک کنید (در صورت لزوم)

@media screen and (max-width: 320px) {
  .g-recaptcha-wrapper {direction: ltr !important;} .g-recaptcha {transform: scale(0.80) !important;transform-origin: 0 0 !important;right: 22px !important;position: relative !important;overflow: hidden;}
}
@media screen and (max-width: 568px) {
  .g-recaptcha-wrapper {direction: ltr !important;} .g-recaptcha {transform: scale(0.80) !important;transform-origin: 0 0 !important;right: 22px !important;position: relative !important;overflow: hidden;}
}

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...