رفتن به مطلب

خود را از شر تبلیغات اینترنتی خلاص کنیم


پست های پیشنهاد شده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

 

با سلام. باشما هستیم با یک مطلب دیگر. وبگردی به یکی از سرگرمی های روزمره خیلی از ما تبدیل شده اما گاهی اوقات بعضی از سایت ها با افراط در تبلیغات و برای کسب در آمد بیشتر ظاهر بدی به سایت خود داده و با تصاویر متحرک حجم زیادی از ترافیک مارا مصرف کرده و با استفاده زیاد از منابع سیستم در سیستم های ضعیف گاهی دچار کندی نیز می شود که بسیار آزار دهنده است پس بیاییم خود را از شر تبلیغات اینترنتی خلاص کنیم

 

 

معرفی و نصب افزونه:

از آنجایی که بیشتر ما از تعرفه های اینترنتی محدود استفاده می کنیم و میزان مصرف ترافیک برای ما مهم است یکی از مواردی که در باز کردن سایت ها ترافیک زیادی مصرف می کند تبلیغات آن است و دلیل آن هم وجود عکس های متحرک و فلش می باشد پس این خود یکی از عوامل مهم برای حذف این تبلیغات است.

 

یکی دیگر از مشکلاتی که این تبلیغات برای ما ایجاد می کند استفاده زیاد از منابع سیستم می باشد این در سیستم های معمولی مشکلی ایجاد نمی کند ولی در سیستم های ضعیف باعث کندی سیستم شده و علاوه بر آن در زمانی که مصرف انرژی برای ما مهم میشود نیز باعث بالا رفتن مصرف باتری در زمان وبگردی می شود مانند موقع استفاده از لب تاپ یا گوشی و تبلت.

 

حال با افزونه ای که معرفی خواهم کرد می توانید از شر این تبلیغات خلاص شوید.

 

تنها کاری که باید انجام دهید افزونه ای که لینک آن را در زیر قرار داده ام (برای مرورگر کروم) نصب کنید، فقط همین!!!

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

 

!!شما میتوانید با کلیک روی گزینه ای که با عدد ۱ در تصویر پایین نشان داده شده است کار هایی چون غیر فعال کردن افزونه برای یک سایت خواص یا حذف دستی یک تبلیغ شناسایی نشده توسط افزونه را انجام دهید. برای این کار همانطور که گفته شده ابتدا روی گزینه ای که در تصویر زیر با عدد ۱ مشخص شده کلیک کنید.

 

با برداشتن تیکی که با عدد ۲ در تصویر زیر مشخص شده می توانید این افزونه را برای همان سایتی که در حال دیدن آن هستید غیر فعال کنید. و با گذاشتن تیک دوباره فعال خواهد شد.

 

همچنین برای حذف دستی بعضی از قسمت های سایت یا تبلیغی که شناسایی و حذف نشده با کلیک روی گزینه ای که در تصویر با شماره ۳ مشخص شده و سپس کلیک روی تبلیغ مورد نظر آن را به راحتی حذف کنید. این گزینه را بیشتر برای سایت هایی که جزو بازدید های همیشگی تان می باشد استفاده کنید.

 

البته تنظیمات بیشتری هم هست که اگه نیاز داشتید یادگیری آن راحت هست و قصد من فقط معرفی این افزونه و قابلیت های آن بود.

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

:126:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...