رفتن به مطلب

اسکریپت app market

پست های پیشنهاد شده

درود.

این اسکریپت بدون دیتابیس و بدون نیاز به نصب و کار خاص قابل استفاده هست. برنامه ها و بازی ها و آپدیت هاشون رو بطور خودکار از Google Play دریافت می کنه و تمامی فایل ها رو هم از گوگل پلی دریافت می کنه و نمایش میده. 

اسکریپت رو در سابدامین یا هرجای دیگه ای که مدنظر دارید آپلود کنید و ازش استفاده کنید.

لینک اسکریپت :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 9 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

این اسکریپت بدون دیتابیس و بدون نیاز به نصب و کار خاص قابل استفاده هست. برنامه ها و بازی ها و آپدیت هاشون رو بطور خودکار از Google Play دریافت می کنه و تمامی فایل ها رو هم از گوگل پلی دریافت می کنه و نمایش میده. 

اسکریپت رو در سابدامین یا هرجای دیگه ای که مدنظر دارید آپلود کنید و ازش استفاده کنید.

لینک اسکریپت :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

سایت من :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

هستش اما من این اسکریپت رو آپلود کردم و وقتی روی یک اپ میزنم صفحه 404 میاد .

همچنین من از اسکریپت app store هم استفاده میکنم که همین مشکل رو دارم ؟؟؟

آدرس اپ استور :

لطفا اگه میشه یک نگاه بندازید و مشکلش رو بهم بگین ممنون میشم .

لینک به دیدگاه

درود مجدد.

لطفا اسکریپت ها رو در "ساب دامین" آپلود و راه اندازی کنید. و حتما از وجود و کامل بودن دستورات داخل فایل .htaccess هم مطمئن بشید. در غیر اینصورت لینک ها کار نخواهند کرد.

روی ساب دایرکتوری در صورتی که مشکلی داشته باشه، سایت اصلیتون باز میشه که زیاد جلوه ی خوبی نداره.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در در 10 آبان 1397 در 17:53، Masih گفته است :

درود مجدد.

لطفا اسکریپت ها رو در "ساب دامین" آپلود و راه اندازی کنید. و حتما از وجود و کامل بودن دستورات داخل فایل .htaccess هم مطمئن بشید. در غیر اینصورت لینک ها کار نخواهند کرد.

روی ساب دایرکتوری در صورتی که مشکلی داشته باشه، سایت اصلیتون باز میشه که زیاد جلوه ی خوبی نداره.

با سلام مجدد من ساب دامین رو ساختم و کارای لازم رو هم انجام دادم . اما بازم یک ارور جدید میده لطفا یک چک بکنید .

آدرس سایت :

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...