رفتن به مطلب

ظاهر به گرویتی فرم

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

ساخت فرم شیشه ای با gravty form

دوستان قالب :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ببینید ،فرمش با contact7 form هست الان میخوام با gravty form  فرم سایتو بسازم اما چه طوری به این شکل کنم؟

** قسمت بالای فوتر - فرم تماس باما که به صورت شیشه ای هست با بکگراند عکس

** به همین یه دونه فرم میخوام این افکت را بدم...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

کلس های مربوط به فیلد متنی و Textarea افزونه گراویتی فرم رو پیدا کنید و از این دستورات استایل استفاده کنید. یکی برای حاشیه و یکی پس زمینه و یکی هم رنگ متن داخل فیلدها :

background-color: rgba(255, 255, 255, 0.1);
border-color: rgba(255, 255, 255, 0.2);
color: #fff;

و برای پس زمینه هم که می تونید از خاصیت background-image استایل استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

در در 5 آبان 1397 در 02:00، Masih گفته است :

درود.

کلس های مربوط به فیلد متنی و Textarea افزونه گراویتی فرم رو پیدا کنید و از این دستورات استایل استفاده کنید. یکی برای حاشیه و یکی پس زمینه و یکی هم رنگ متن داخل فیلدها :

background-color: rgba(255, 255, 255, 0.1);
border-color: rgba(255, 255, 255, 0.2);

و برای پس زمینه هم که می تونید از خاصیت background-image استایل استفاده کنید.

ممنون کجا وارد کنم اینارو؟

لینک به دیدگاه

این کد رو در یکی از فایل های CSS قالبتون یا بخش "CSS های سفارشی" قرار بدید :

.gform_body input, .gform_body textarea {background-color: rgba(255, 255, 255, 0.1) !important;border-color: rgba(255, 255, 255, 0.2) !important;color: #fff !important;}

لینک به دیدگاه

در در 6 آبان 1397 در 16:00، Masih گفته است :

این کد رو در یکی از فایل های CSS قالبتون یا بخش "CSS های سفارشی" قرار بدید :

.gform_body input, .gform_body textarea {background-color: rgba(255, 255, 255, 0.1) !important;border-color: rgba(255, 255, 255, 0.2) !important;color: #fff !important;}

ممنون ازلطفت

اما من فقط برای یک قسمت میخوام این طوری بشه باقی قسمت ها میخوام حالت عادی باشن یا یه شکل دیگه

میشه؟

چون بقیه بکگراند و.. ندارند فقط این یک دونه فرم این طوریه

لینک به دیدگاه

درود مجدد.

خب شما لینک برگه ای که این فرم که قراره شیشه ای باشه رو بدید تا کلس های مربوط به همون صفحه رو داخل کد بالا قرار بدم.

یا خودتون انجام بدید. از اون برگه ای که فرم تماس مورد نظر داخلش هست یک سورس بگیرید، در تگ body کلس اختصاصی اون برگه رو پیدا کنید. اگه قالب استاندارد باشه، در سورس اون برگه و در بخش کلس های تگ BODY باید یک کلس مثل page-id-201 داشته باشید.

از همین کلس می تونید برای اجرای اون دستور CSS در همین برگه استفاده کنید. به این صورت :

.page-id-201 .gform_body input, .page-id-201 .gform_body textarea 
{background-color: rgba(255, 255, 255, 0.1) !important;border-color: rgba(255, 255, 255, 0.2) !important;color: #fff !important;}

حالا شما اون کلس یونیک و اختصاصی رو پیدا کنید و داخل کد بالا جایگزین کلس مثال من کنید تا مشکلتون حل بشه.

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود مجدد.

خب شما لینک برگه ای که این فرم که قراره شیشه ای باشه رو بدید تا کلس های مربوط به همون صفحه رو داخل کد بالا قرار بدم.

یا خودتون انجام بدید. از اون برگه ای که فرم تماس مورد نظر داخلش هست یک سورس بگیرید، در تگ body کلس اختصاصی اون برگه رو پیدا کنید. اگه قالب استاندارد باشه، در سورس اون برگه و در بخش کلس های تگ BODY باید یک کلس مثل page-id-201 داشته باشید.

از همین کلس می تونید برای اجرای اون دستور CSS در همین برگه استفاده کنید. به این صورت :

{background-color: rgba(255, 255, 255, 0.1) !important;border-color: rgba(255, 255, 255, 0.2) !important;color: #fff !important;}

حالا شما اون کلس یونیک و اختصاصی رو پیدا کنید و داخل کد بالا جایگزین کلس مثال من کنید تا مشکلتون حل بشه.

درود و ممنون از لطفت

بسیار عالی حل شد♥

لینک به دیدگاه

در در 12 آبان 1397 در 16:01، Masih گفته است :

درود مجدد.

درود مجدد،مسیح جان اگر بخوام به دکمه این فرم یک استایل بخصوص و به فرم های دیگه یک استایل دیگه بدم باید مجدد همین کارو کنم؟

ای دی این فرمو بزنم یا ای دی پیچو؟توی سی اس اس قالبم وارد کنم

لینک به دیدگاه

درود مجدد خدمت شما عزیز.

بله، بهتره توسط کلس آی دی پیج استایل ها رو جدا کنید.

اگر دکمه مورد نظر از نوع input هست، می تونید به این صورت استایل دهی کنید :

.page-id-201 .gform_body input[type="submit"]
{ .......... }

بجای نقطه ها همون دستورات استایل رو باید وارد کنید.

اگر هم از نوع Button باشه که به این صورت :

.page-id-201 .gform_body button
{ .......... }

برای هر صفحه که فرم تماس داخلش دارید می تونید بجای عدد 201، آی دی اون برگه رو قرار بدید تا استایل فقط در اون برگه و روی کلید موجود در اون برگه اعمال بشه.

لینک به دیدگاه

در در 20 آبان 1397 در 01:27، Masih گفته است :

درود مجدد خدمت شما عزیز.

بله، بهتره توسط کلس آی دی پیج استایل ها رو جدا کنید.

اگر دکمه مورد نظر از نوع input هست، می تونید به این صورت استایل دهی کنید :

.page-id-201 .gform_body input[type="submit"]
{ .......... }

بجای نقطه ها همون دستورات استایل رو باید وارد کنید.

اگر هم از نوع Button باشه که به این صورت :

.page-id-201 .gform_body button
{ .......... }

برای هر صفحه که فرم تماس داخلش دارید می تونید بجای عدد 201، آی دی اون برگه رو قرار بدید تا استایل فقط در اون برگه و روی کلید موجود در اون برگه اعمال بشه.

ممنون

زدم به این صورت(هر2ناشو) اما نشد

.page-id-5011 .gform_body input[type="submit"]
{background:#1b1b1b;color:#fff;display:inline-block;font-size:11px;margin:10px 0 0;padding:3px 5px 4px;}
.page-id-5011 .gform_body button
{background:#1b1b1b;color:#fff;display:inline-block;font-size:11px;margin:10px 0 0;padding:3px 5px 4px;}

لینک به دیدگاه

درود مجدد.

کدی که من دادم یک مثال بود. شما باید اول ببینید که کلس مربوط به اون برگه که فرم داخلش هست چیه. بعد باید چک کنید که کلس های مربوط به فرم یا کلید چی هست تا بتونید دستورات رو درست بنویسید.

لینک صفحه مربوطه که فرم داخلش هست و قراره استایل روی کلیدش اعمال بشه رو بفرستید تا دستورات صحیح رو بهتون بدم.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود مجدد.

کدی که من دادم یک مثال بود. شما باید اول ببینید که کلس مربوط به اون برگه که فرم داخلش هست چیه. بعد باید چک کنید که کلس های مربوط به فرم یا کلید چی هست تا بتونید دستورات رو درست بنویسید.

لینک صفحه مربوطه که فرم داخلش هست و قراره استایل روی کلیدش اعمال بشه رو بفرستید تا دستورات صحیح رو بهتون بدم.

ممنون از لطفت

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

فقط باز کردید سایتو میگید بهم اسلایدرش با منو فیت شده یا خیر و اینکه فونت ایران سنس یا نه؟

چون توی سیستم های من در حالت مهمان که میرم نه فونت لود میشه اسلایدر هم پایینتر از منو هست توی تاپیک دیگه گذاشته بودم

لینک به دیدگاه

آی دی برگه رو اشتباه وارد کردید داخل کد CSS به همین دلیل تغییرات اعمال نشده. بعلاوه کمی هم تغییرات دادم روی کلید براتون که زیباتر بشه.

این کد رو استفاده کنید در یکی از فایل های CSS و کش مرورگر و سایت رو پاک کنید و Ctrl + F5 بزنید تا نتیجه رو مشاهده کنید.

.page-id-5037 .gform_body input[type="submit"]
{	background: rgba(27, 27, 27, 0.59);
    display: inline-block;
    margin: 10px 0 0;
    border: 0px;
    padding: 8px 31px;
    border-radius: 3px;
}

اگه کد قبلی کار نکرد، این رو استفاده کنید :

#gform_submit_button_8
}

در ضمن فونت و اسلایدر هم مشکلی نداشت.

لینک به دیدگاه

در در 23 آبان 1397 در 16:37، Masih گفته است :

آی دی برگه رو اشتباه وارد کردید داخل کد CSS به همین دلیل تغییرات اعمال نشده. بعلاوه کمی هم تغییرات دادم روی کلید براتون که زیباتر بشه.

این کد رو استفاده کنید در یکی از فایل های CSS و کش مرورگر و سایت رو پاک کنید و Ctrl + F5 بزنید تا نتیجه رو مشاهده کنید.

.page-id-5037 .gform_body input[type="submit"]
}

اگه کد قبلی کار نکرد، این رو استفاده کنید :

#gform_submit_button_8
}

در ضمن فونت و اسلایدر هم مشکلی نداشت.

متاسفانه هیچکدام کار نکرد

لینک به دیدگاه

در در 27 آبان 1397 در 05:09، Masih گفته است :

احتمالا مشکل کش مرورگر بوده. الان تست کردم درست بود و کد اعمال شده :

a595-Screenshot-1.png

بله درست شد مرسی فقط ای دی پیچ از کجا پیدا کردید؟

چون من زدم همان 5011 زده بود

لینک به دیدگاه

در در 28 آبان 1397 در 16:35، AmiRoo گفته است :

بله درست شد مرسی فقط ای دی پیچ از کجا پیدا کردید؟

چون من زدم همان 5011 زده بود

آی دی رو از کلس اختصاصی اون پیج در سورس برگه در تگ BODY پیدا کردم. کلس های اختصاصی هر برگه معمولا در همین تگ فراخوانی میشه تا امکان استایل دهی اختصاصی فراهم بشه. حالا اینکه چرا تفاوت داره دقیقا مشخص نیست.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...
در در 30 آبان 1397 در 02:07، Masih گفته است :

آی دی رو از کلس اختصاصی اون پیج در سورس برگه در تگ BODY پیدا کردم. کلس های اختصاصی هر برگه معمولا در همین تگ فراخوانی میشه تا امکان استایل دهی اختصاصی فراهم بشه. حالا اینکه چرا تفاوت داره دقیقا مشخص نیست.

دمت گرم خیلی از این استفاده کردم

فقط یه سوال داخل حالت رسپانسیو (موبایل) اجرا نمیشه حالت قدیمیشو میاره چه کار کنم اونجا هم بیاره؟

قسمت خاصی داره میشه اصلا

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

دمت گرم خیلی از این استفاده کردم

فقط یه سوال داخل حالت رسپانسیو (موبایل) اجرا نمیشه حالت قدیمیشو میاره چه کار کنم اونجا هم بیاره؟

قسمت خاصی داره میشه اصلا

درود

احتمالا استایل های موبایل داخل دستور media screen قرار دارند که در موبایل یک استایل متفاوت اجرا میشه

دستورات استایل فرم رو important کنید احتمالا مشکل حل میشه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...