رفتن به مطلب

درخواست نصب و ساخت سرور تراوین

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان اگه کسی اسکریپت رایگان و  قابل نصبی از بازی تراوین نسخه ی  4 به بعد فارسی در اختیارش هشت روی هاست ما نصب کنه و هزینشو بگیره  (( ی توضیحات کوچیکیم در مورد نصبش بهمون بده چون هرچی توی نت سرچ کردیم و سایت ها هیچ فایلی رو نتونستیم نصب کنیم که کار کنه هرچی  اسکریپت دانلود کردیم  صفحه های ورود سفید بودن ))
اگه کسی میتونه    تراوین فارسی4.2 همین سایت یا حتی تراوین 6 رو نصب کنه بهمون هزینشو بگه تا  بهش پیام بدیم  اطلاعات هاست بدیم و هماهنگ کنیم قیمت همین جا بگین ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

نسخه 4.2 :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

>> برای نصب این نسخه باید فایل .htaccess رو پاک کنید، نصب رو انجام بدید. بعد بررسی کنید که اگه این فایل مجددا بطور خودکار ساخته نشد، دوباره آپلودش کنید. نصبش هم تقریبا مثل اسکریپت های عادی هست.

• اسکریپت دارای قابلیت Installer هست. اسکریپت رو آپلود و Extract کنید. بعد در مرورگرتون site.ltd/install رو اجرا کنید و مراحل نصب رو انجام بدید.
  • فایل htaccess هم یادتون نره قبل از نصب حذف کنید و بعد از اتمام نصب مجددا قرارش بدید سر جای خودش در روت اسکریپت!

نسخه 6 تراوین :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 1
لینک به دیدگاه

تراوین اخرین ورژنش 5 هستش 

10 تومن میگریم برا نصبش اگه بخواین سورس هم با خودتون هرچی بخواین نصب میکنم 

واقعا برام نصب این قالب خیلی فانه چون 3 سال فقط سرور میزدم تنهایی بازی میکردم ^_^

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، arashvp گفته است :

تراوین اخرین ورژنش 5 هستش 

10 تومن میگریم برا نصبش اگه بخواین سورس هم با خودتون هرچی بخواین نصب میکنم 

واقعا برام نصب این قالب خیلی فانه چون 3 سال فقط سرور میزدم تنهایی بازی میکردم ^_^

سلام اگه نسخه ی فارسی اپن هرچیزی که نصب بشه و  قسمت بازی کردنش کار کنه داری بگو هماهنگ کنیم اطلاعات بدم نصب کنی هزینشم بدم

لینک به دیدگاه

من نصب میکنم  در پایان نصب هم میگه فایل .htaccess  بصورت خودکار ساخته شد ولی صفحات سفید میان هاست و دامین از جای دیگم گرفتم اونجام این طوری بود

البت هرچی گشتم که قبل از نصب فایل .htaccess  رو پاک کنم پیداش نکردم  مثل این که این فایل مخفی باشه  چون خواستم آپلودش کنم گفت چنین فایلی وجود دارد
یعنی تنظیمات  مخصوصی داره هاست سی پنل برای نمایش فایل .htaccess  ؟؟؟؟ در public_html ؟؟؟
البت وقتی سرچ میکنم .htaccess ده دوازده تا فایل با این نام توی کل  هاست  که فقظ  اسکریپت 4.2 فارسی هست پیدا میشه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، aliazad73 گفته است :

من نصب میکنم  در پایان نصب هم میگه فایل .htaccess  بصورت خودکار ساخته شد ولی صفحات سفید میان هاست و دامین از جای دیگم گرفتم اونجام این طوری بود

البت هرچی گشتم که قبل از نصب فایل .htaccess  رو پاک کنم پیداش نکردم  مثل این که این فایل مخفی باشه  چون خواستم آپلودش کنم گفت چنین فایلی وجود دارد
یعنی تنظیمات  مخصوصی داره هاست سی پنل برای نمایش فایل .htaccess  ؟؟؟؟ در public_html ؟؟؟
البت وقتی سرچ میکنم .htaccess ده دوازده تا فایل با این نام توی کل  هاست  که فقظ  اسکریپت 4.2 فارسی هست پیدا میشه

در فایل منیجر، بالا سمت راست، Setting رو کلیک کنید. گزینه ی Show dot files یا Hidden Files رو تیک بزنید و ذخیره کنید.

فایل htaccess ساخته شده به طور خودکار رو بررسی کنید که محتویاتش با فایلی که در فایل فشرده دانلود شده وجود داره یکسان هست یا خیر.

• Like 1
لینک به دیدگاه

این قسمتم برسی کردم مشکلی نبود
از اول طبق توضیحاتتونم نصب کردم بازم صفحه ها سفید میان
zire48.com
این آدرس سایت اگه خودتون با دریافت هزینه نصب میکنین  که کار کنه و بگین مشکل کجا بود بگین تا اطلاعات بدم و هماهنگ کنیم نصب کنین

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، aliazad73 گفته است :

سلام اگه نسخه ی فارسی اپن هرچیزی که نصب بشه و  قسمت بازی کردنش کار کنه داری بگو هماهنگ کنیم اطلاعات بدم نصب کنی هزینشم بدم

هرچی اوپن تو سطح نت هستش دانلود کردم تو سیستمم دارم:D

لینک به دیدگاه

دوستان کسی نبود  برای کمک هزینشو میدم ها؟؟؟
با کمک

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

تونستیم بازی رو روی هاست نصب  کنیم ولی مشکل اینجاست که قسمت حمله و ماجراجویی بازی کار نمیکنه و خطا میده و حین بازی کردن هم خطاهای زیادی بوجود میاد
اگه کسی بلده با هزینه مشکل مارو جل کنه همین تاپیک هزینه رو اعلام کنه تا هماهنگ کنیم
یا اگه هاست و سرور مخصوصی باید بخریم و کسی آفرشو داره قیمتشو بگه با تضمین کاردادن برای اسکریپت تراوین

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...