رفتن به مطلب

فروش انجمن

پست های پیشنهاد شده

سلام - اگر دوست داری وبمستر و ادمین یک فضای یونیک و بکر بشی که تو کل اینترنت فارسی رودست نداره یعنی اصلا رقیب نداره . فقط کافیه سرچ کنی تو گوگل انجمن طراحی و نقاشی اولین انجمن انجمن ما هست . کمتر از یه ساله شروع کردیم - و اصلا روزانه روش کار نکردم که اگر میکردم الان رتبش زیر 10 هزار وب فارسی بود با این حال در حدود این مدت الان وضعیت اینه :

222.jpg

سرعت لود انجمن بسیار بالاست طبق عکس -

نکته مهم اینه که انجمن خیلی خیلی پیش گوگل محبوبه - میتونم بگم بی اندازه محبوبه ! رتبه فارسیمون 5 - شش روز پیش حدود 30 یا 25 بود ولی با 1 هفته آپدیت مداوم اومدیم 18

و اگر هر روز آپ کنم یه ماه دیگه زیر 10 هستم که خیلی هم فاصله ندارم و چون یونیک هستیم و بی رقیب خیلی زود به رتبه تک رقمی هم میرسیم.

---------

نکته بعدی تا الان کوچکترین اروری برای انجمن در گوگل وبمستر ثبت نشده که به ما نشان خیلی خوب داده بودند چند وقت پیش تو پروفایل (به صورت تیک سبز و تعریف و تمجید که میگن خیلی خوب بدون ارور برای فلان روز)  و تا به الان هم هیچ اروری نداریم و همین هم محبوبیتمون رو بیشتر کرده پیش گوگل

3333.jpg

و در مورد نمایش در موبایل :

4444.jpg

تست سرعت انجمن :

sss.jpg

اطلاعت دیگه 100 گیگ هاست دانلود داره  که حدود 71.07 GB آموزش طراحی و نقاشی روش آپلود شده . که ماهانه تمدید میکنم خودم میتونید سالانه هم تمدید کنید  

3 گیگ هم هاست اصلی سایت که سالانه تمدید میشه

سیستم انجمن رو زنفروو هست مثل خیلی از انجمن های معروف پرشین تولز و...

هاست هم رو بهترین هاستی هست خودم همیشه پروژه هام رو روش انجام میدم به دلیل اعتبار بالاش - آبتین وب هاست

انجمن دارای پروتکل ssl ویا همون https هست .

فقط انجمن یه مدیر فعال میخواد با اپدیت روزانه  و اگر یه تیم نویسنده و مترجم مقالات تخصصی هم جمع کنید و گروهی ادامه بدید تا 2 الی 3 ماه دیگه فقط در مورد طراحی و نقاشی انجمن شماست که بازدید کننده داره چون یونیک هستیم - تخصصی کار کردیم  و میکنیم و انجمن نزدیم با هزار تا تالار غیر مرتبط ! -  و مهمتر از همه پیش گوگل محبوبیم.

کافیه تو گوگل سرچ کنید پنسل سوسایتی  و یا انجمن طراحی و نقاشی  واز انجمن بازدید کنید .

دلیل فروش :نیاز مالی - عدم داشتن وقت کافی

قیمت پیشنهادی رو پیام کنید در صورت تمایل به خرید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته پیش...

82 گیگ آموزش آپلود شده

هاست دانلود 100 گیگی 

هاست سایت 3 گیگی

تغییر اختصاصی پوسته انجمن به ظاهر سایت

رتبه فعلی 15 هزار ایران

قیمت 5 میلیون

ظرفیت افزودن و بررسی موضوعاتی نظیر انیمیشن 2 بعدی و سه بعدی و گرافیک رایانه ای

ویرایش شده توسط mo-hammad
لینک به دیدگاه

رتبه 12 هزار ایران شد و به هفته نکشید رشد رتبه ایران ولی قیمتو همون 3 تومن میزارم و تغییر نمیدم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته پیش...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...