رفتن به مطلب

عدم ورود به وردپرس

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان میخوام لاگین کنم اما وردپرس پیغام خطا میده

-

خطا: کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند. برای راهنمایی، لطفاً لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را ببینید یا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را امتحان کنید.

از phpmyadmin رمز عوض کردم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

1. ابتدا کش مرورگر رو کاملا پک کنید
  2. در فایل منیجر فایل wp-config.php رو باز کنید و بررسی کنید اگر فاصله ی اضافه در خط اول و قبل از شروع کلمات وجود داشت حذفش کنید
  3. همین کار رو برای فایل functions.php قالب هم انجام بدید. بررسی کنید قبل از <?php فاصله وجود نداشته باشه ( بعضی از هاست ها بنا بر کانفیگ نامناسب، به فاصله ی ابتدای محتویات این دو فایل حساس هستند)
  4. اگر با سه روش بالا مشکل حل نشد، دیباگ رو از فایل wp-config.php فعال کنید و ببینید آیا در صفحه ی ورود به پیشخوان خطایی نوشته میشه یا خیر.
  5. البته با یک مرورگر دیگه هم سعی کنید وارد بشید . گاهی اوقات مشکل از مرورگر هم می تونه باشه.

در ضمن بهتره بجای تغییر رمز از طریق phpmyadmin ، ایمیل اکانت مدیریت رو تغییر بدید و از قسمت "فراموشی رمزعبور" یک رمزعبور جدید برای اکانت تعیین کنید. چون رمزعبور در phpmyadmin باید md5 باشه بعضا ممکنه کد رو اشتباه وارد کنید.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، AmiRoo گفته است :

سلام دوستان میخوام لاگین کنم اما وردپرس پیغام خطا میده

-

خطا: کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند. برای راهنمایی، لطفاً لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را ببینید یا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را امتحان کنید.

از phpmyadmin رمز عوض کردم

من قبلا بعد نصب افزونه امنیتی وردپرس ی همچین مشکلی برام پیش اومد از طریق cpanel وردپرس رو آپدیت کردم حل شد .البته فایل htaccess  رو هم مجبور شدم ویرایش کنم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...