رفتن به مطلب

ی سوال در مورد بسته نصبی وردپرس

vahid66

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخام بسته نصبی قالب وردپرس رو نصب کنم اما همش ارور میده و حتی اون گزینه اکسترکت کردن فایل نصبی رو هم انتخاب کردم و فایل رو اکسترکت کردم اما بازم نصب نمیشه (هاستم ضعیفه). الان خودم کل بسته نصبی رو اکسترکت کردم و فایل instaler.php رو حذف کردم و داخل config.php اطلاعات دیتابیس خودم رو وارد کردم ولی بازم ارور میده (عکس پایین) .الان ب غیر از تغییرات داخل  config.php باید جای دیگه ای رو هم ویرایش کنم؟ 

azun_capture.jpg

jrcz_2.jpg

azun_capture.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

اگر نمی تونید بسته نصب آسان رو استفاده کنید، پس بهتره اول به صورت جداگانه، وردپرس خام رو از wordpress.org دانلود کنید، و این وردپرس رو نصب کنید.

در بسته ی نصب آسان، فایل فشرده ای که وجود داره رو در کامپیوتر شخصیتون Extract کنید. در پوشه ی wp-content محتویات دو پوشه ی plugins و themes رو به صورت جداگانه بعد از نصب کامل وردپرس، در فایل منیجر آپلود کنید و از پیشخوان وردپرس فعالشون کنید.

بنده شخصا به هیچ عنوان استفاده از بسته های نصب آسان رو توصیه نمی کنم. در واقع نصب جداگانه ی وردپرس و بعد نصب قالب و افزونه ها با استفاده از بسته نصب آسان تفاوت چندانی نداره اما چون وردپرس ارائه شده در فایل فشرده ی نصب آسان، از منبع اصلی وردپرس دانلود نشده، به هیچ عنوان توصیه نمی کنم. 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...