رفتن به مطلب

Masih

پست های پیشنهاد شده

سلام   برادر مسیح

من فارسیش رو خریداری کردم با آموزشای همراهش نصبشم کردم   پست می فرسته  زمان بندیش هم درسته   هاستمم نت افراز فرانسه هست و کرون جاب هاشم خوده پشتیبان نت افراز نصب کرد برام رویه دایرکت ادمین   خلاصه ظاهرش خوبه    فقط بخش خودکارش هیچ کاری نمی کنه.

کاربر هدف  و ... همه چیز درسته   ولی نه لایک نه فالو نه آنفالو ... هیچ کار نمی کنه .  بعد چند روز بهش سر میزنم میبینم اکانت نوشته وضعیت فعال و در حال کار ولی  گزارشات و تغییرات و آمار هیچ همه رو صفر    

می دونید مشکلش چی هست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 219
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در در 24 شهریور 1397 در 08:15، Masih گفته است :

پس بهتره از NextPost استفاده کنید

نمی دونم چرا ایزی گرام رو گرفتم.  به شکل و راحت بودن کار کردن باهاش فکر کردم که ایزی گرام رو انتخاب کردم    ولی این مشکله نمی دونم باید چیکار کرد این مورد رو

لینک به دیدگاه

در در 27 شهریور 1397 در 05:33، hani2200 گفته است :

سلام

از دايركت ادمين استفاده ميكنيد يا سي پنل؟

من هم همین مشکل رو دارم  و از  دایرکت ادمین استفاده میکنم    ممنون میشم مراحلش برای دایرکت ادمین رو بگید من هم چک کنم

لینک به دیدگاه

در در 22 دی 1397 در 10:10، mohammad_delta گفته است :

مشکلم حل شد فهمیدم مشکل چی بود درستش کردم(سرور فرانسه بود  پروکسی هارو فکر می کردم خاموش هست).    نسخه 6.5 رو دارم   فرقش با 2 که بیست اسکریپت گذاشته چی هست؟  فهمیدم اسمشون از نسخه 2 عوض شده ولی قابلیت هاش رو نفهمیدم فرقش چی هست.     نسخه 6.5 هست تماما فارسی و لایسنس نداره         اگر کسی خواست sabzkarmahdi070@gmail.com ایمیل بده   پول نمی خوام    فقط اگه اسکریپت فارسی یا افزونه پولی فارسی وردپرس داشتید بگین معاوضه کنیم   ممنون 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من یک سایت با ربات استک پست درست کردم که بخاطر مشکلاتی و مشغله ای که برام پیش اومده میخوام واگذارش کنم ، مشخصات و قیمت اصلیش بشرح زیر هست :

- دو دامنه ir , com به  ارزش واقعی 170000 تومان

- لایسنس استک پست خریداری شده از سایت مستر گروپ بهمراه تمام ماژول های اصلی استک پست که در عکس زیر قیمت واقعی و ماژول هایی که نصب هست رو میتونید ببینید بهمراه آپدیت بروز و بینهایت از طرف استک پست (تمام لایسنس هاش رو براتون میفرستم و فقط قابل استفاده روی همین دامین هست) به ارزش واقعی 701000 تومان

(قابل توجه اینکه نکست پست با تمام ماژول هاش رو خودم بصورت اختصاصی فارسی سازی و بومی کردم و داخل پک هست یه آپدیت بشه قابل استفاده اس )

aaaaaaa.jpg

- سرور مجازی لینوکس خارج NVMe سه ماهه به ارزش 525000 تومان اعتبار تا هفتم برج 7 اعتبار داره

- سایت آماده اس فقط یسری ریزه کاری و قیمت گذاری و ... داره که زمان زیادی نمیبره 

- سایت اصلی وردپرس هست و دو زیر دامنه ربات داره ، روت اصلی سایت ورد پرس هست و چند تا پست هم داخلش  گذاشتم

جمعا 1395000 میشه که من فقط 750000 تومان گذاشتمش که تقریبا نصف هزینه ای هست که کردم و میشه گفت شما فقط دارین پول لایسنس رو میدین هزینه زمانی که گذاشتم و دردسر هاشو دامنه و سرور و . . . هیچی ...

اگر هم کسی هست که علاقه و تونایی مدیریت داشته باشه و بتونه کارهاش  رو انجام بده (برنامه نویسی لازم ، مدیریت سایت و ...) حاضرم باهاش شریک بشم امکانات از من کار از اون ایده های خوبی هم برای جذب مخاطب دارم اما زمانم محدوده نمیتونم ثابت روی کار متمرکز باشم.

سوالی بود در خدمتم ، یا علی

لینک به دیدگاه

در در 16 مرداد 1398 در 20:02، mahdisabz گفته است :

سلام   برادر مسیح

من فارسیش رو خریداری کردم با آموزشای همراهش نصبشم کردم   پست می فرسته  زمان بندیش هم درسته   هاستمم نت افراز فرانسه هست و کرون جاب هاشم خوده پشتیبان نت افراز نصب کرد برام رویه دایرکت ادمین   خلاصه ظاهرش خوبه    فقط بخش خودکارش هیچ کاری نمی کنه.

کاربر هدف  و ... همه چیز درسته   ولی نه لایک نه فالو نه آنفالو ... هیچ کار نمی کنه .  بعد چند روز بهش سر میزنم میبینم اکانت نوشته وضعیت فعال و در حال کار ولی  گزارشات و تغییرات و آمار هیچ همه رو صفر    

می دونید مشکلش چی هست؟

درود.

کار نکردن و انجام ندادن فعالیت اسکریپت بیشتر برمیگرده به کران جاب ها. اول مطمئن بشید از آخرین نسخه ی Stackposts استفاده می کنید بعد باید بررسی کنید که آیا کران جاب هایی که تنظیم شده به خوبی کار می کنه یا نه. توصیه من استفاده از هاست با سی پنل هست.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان ،

stackposts رو نصب کردم  ولی  وقتی میخوام اکانت ادد کنم ارور میده و میگه there was a problem with your request به نظرتون مشکلش چیه ؟؟!

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، mazihowk گفته است :

با سلام خدمت دوستان ،

stackposts رو نصب کردم  ولی  وقتی میخوام اکانت ادد کنم ارور میده و میگه there was a problem with your request به نظرتون مشکلش چیه ؟؟!

آی پی هاست شما در اینستاگرام مسدود هست ، به خاطر همین این اخطار رو مشاهده میکنید. برای حل مشکل نیاز به پروکسی دارید.

در 6 ساعت قبل، four گفته است :

سلام دوستان کسی آموزش فارسی این افزونه رو داره .ممنون میشم برام بفرستید

برای مشاهده داکیومنت و آموزش های این اسکریپت به لینک زیر بروید :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

سلام من این اسکریپت نصب کردم رو هاست فقط صفحه اول میاد صفحه ورود و ثبت نام ارور 404 میده . لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mhmmd گفته است :

سلام من این اسکریپت نصب کردم رو هاست فقط صفحه اول میاد صفحه ورود و ثبت نام ارور 404 میده . لطفا راهنمایی کنید

درود

مشکل شما فایل .htaccess هست

این فایل رو در اسکریپت دانلود شده هم میتونید پیدا کنید. محتویات دوتا رو بررسی کنید و اگه فایل htaccess موجود در هاستتون خالی بود، محتویاتش رو از فایل موجود در اسکریپت دانلود شده بگیرید

لینک به دیدگاه

سلام ب همگی خسته نباشید علی الخصوص آقا مسیح گل و همیشه در صحنه :)))

آقااااااااا

اون nextpost خدا بیامرز یه مدت خیلی خوب بود ولی الان دیگه بیخیالش شدم اومدم سراغ این stackpost ؛ ماژول لایک و کامنت و دایرکت و این داستاناش حذف شده ؟؟؟؟؟ 

الان من یه اسکریپت لازم دارم برای جایگزین nextpost ولی چیزی پیدا نمیکنم ! کسی پیشنهادی چیزی داره ؟ یه اسکریپت که لایک کامنت آنفالو دایرکت و این چیز میزارو داشته باشه سراغ ندارید ؟؟؟ یا به همین stackpost نمیشه یه جوری اضافه کرد ؟ نسخه 4.7 ک روی همین سایت هست دانلود کردم و روی سرور نصبه ... 

لینک به دیدگاه

توی ماژول های همین اسکریپت داشتم میگشتم ، یه چیزی پیدا کردم تحت عنوان VTGram ؛ لینکشو پایین میزارم ؛ طبق چیزی ک همون وبسایت نوشته ظاهرا یه اسکریپت مستقل حساب میشه و ماژولی نیست که روی استک پست سوار شه ؛ توی سایت اصلیش تا نسخه 5.6 داره ولی توی سایت های ایرانی برای دانلود فک میکنم نهایتا تا ورژن 1.2 رو پیدا کردم ...

دمتون گرم خلاصه یه اسکریپت جایگزین نکست پست که کار بکنه و پیر نشیم پای مشکلاتش بهمون معرفی کنید ممنون

لینک به دیدگاه

آقا من طبق آموزش رفتم جلو همه چیز هم اوکی هست

ولی نمیدونم چرا دامین رو میزنم ارور بانک میگیره

An Error Was Encountered

The Encrypt library requires the Mcrypt extensi

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، irmacfa گفته است :

An Error Was Encountered

فکر نمیکنم مربوط به دیتابیس باشه ، یه extension تحت عنوان Mcrypt باید روی سرورتون فعال شه ؛ تا جایی ک من میدونم اینه حالا باز بقیه دوستان هم "اگر جواب بدن" شاید به نتیجه بهتری برسید .. ب من که کسی جوابی نداد :// امیدوارم شما مشکلتون حل شه 

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال برای استفاده از این برنامه باید حتما اینستاگراممون روی حالت Public  باشه

لینک به دیدگاه

سلام خستع نباشید من هر پیجی رو تست میکنم این ارور رو میده پروکسی هم میزنم میگه دی اکتیو فلان بمان چیکار کنم لطفا کمک کنید 

این ارور برای اضافه کردن حساب کار بری برای هر اکانتم میده 

Sorry, there was a problem with your request.

لینک به دیدگاه

در در 1 شهریور 1398 در 14:18، irmacfa گفته است :

An Error Was Encountered

سلام ، از طریق لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. امتحان کنید و آموزش نصب رو مشاهده کنید و مورد نیاز های سرورتون رو ببینید. شاید بتونید مشکل فعلیتون رو برطرف کنید.

در در 4 شهریور 1398 در 10:18، irmacfa گفته است :

دوستان یه سوال برای استفاده از این برنامه باید حتما اینستاگراممون روی حالت Public  باشه

سلام ، نه عزیز نیاز به پیج پابلیک نیست و پیج های خصوصی هم میتونند به استکپست متصل شوند . زیرا API غیر رسمی مانند یک برنامه اندرویدی عمل میکند و شما میتوانید به عنوان مثال از ماژول چت و .. استفاده کنید..

در 3 ساعت قبل، amiiir_rnj گفته است :

سلام خستع نباشید من هر پیجی رو تست میکنم این ارور رو میده پروکسی هم میزنم میگه دی اکتیو فلان بمان چیکار کنم لطفا کمک کنید 

این ارور برای اضافه کردن حساب کار بری برای هر اکانتم میده 

Sorry, there was a problem with your request.

سلام ، اول مطمئن هستید که پروکسیتون فعال است و در نهایت از آخرین نسخه رسمی استکپست که 6.0 است استفاده میکنید؟

اگر اینطور است ، به شما هم پیشنهاد میکنم یکبار بخش داکیومنت های استکپست رو مشاهده کنید ، شاید تونستید مشکلتون رو پیدا و برطرف کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه دوستان

من اسکریپت رو نصب کردم و همه کارا رو کردم

چطوری اکانت اضاف کنم ؟

وقتی میزنم کلا همونجا ثابت میمونه

لطفا در مورد پروکسی هم توضیح بدین

لینک به دیدگاه

دوستان جریان این قسمت چیه با وجود وارد کرد اطلاعات درست

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، irmacfa گفته است :

دوستان جریان این قسمت چیه با وجود وارد کرد اطلاعات درست

متاسفانه نسخه شما قدیمی است.

این مشکل در نسخه 4.8 به بعد استکپست برطرف شده است.

لینک به دیدگاه

در در 6 شهریور 1398 در 19:14، atlasm گفته است :

با سلام خدمت همه دوستان

من اسکریپت رو نصب کردم و همه کارا رو کردم

چطوری اکانت اضاف کنم ؟

وقتی میزنم کلا همونجا ثابت میمونه

لطفا در مورد پروکسی هم توضیح بدین

نیست کسی مرا یاری کند ؟

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ZomatIran گفته است :

متاسفانه نسخه شما قدیمی است.

این مشکل در نسخه 4.8 به بعد استکپست برطرف شده است.

من نسخه خود سایت 20 اسکریپ رو دانلود کردم فکر کنم 2 بود

الان اگه این نسخه جدید رو نصب کنم همینطوری بریزم روی فایل های قبلی اعمال میشود یا باید از اول اقدام به نصب و اتصال بانک کنم ؟

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، atlasm گفته است :

نیست کسی مرا یاری کند ؟

سلام دوست عزیز ،

احتمالا شما هم از نسخه قدیمی استفاده میکنید یا به پروکسی دسترسی ندارید. برای خرید پروکسی هم میتونید از همون پشتیبان استکپست که در بالا قرار دادم تهیه کنید.

در ۱ ساعت قبل، irmacfa گفته است :

من نسخه خود سایت 20 اسکریپ رو دانلود کردم فکر کنم 2 بود

الان اگه این نسخه جدید رو نصب کنم همینطوری بریزم روی فایل های قبلی اعمال میشود یا باید از اول اقدام به نصب و اتصال بانک کنم ؟

خوب پس باید حتما نسخه جدید رو نصب کنید و یکبار باید مجدد کامل حذف و نصب شود ، چون تغییرات زیادی رو نسبت به نسخه های قبل کرده است.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ZomatIran گفته است :

سلام دوست عزیز ،

احتمالا شما هم از نسخه قدیمی استفاده میکنید یا به پروکسی دسترسی ندارید. برای خرید پروکسی هم میتونید از همون پشتیبان استکپست که در بالا قرار دادم تهیه کنید.

من اخرین نسخه رو دانلود و نصب کردم.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...