رفتن به مطلب

Masih

پست های پیشنهاد شده

در 3 ساعت قبل، MohammadAlian گفته است :

سلام همه چی درست ست شده اما فعالیت خودکار کار نمیکنه!!

پی وی فرستادم اطلاعات رو

درود،

خیلی ها امتحان کردن اسکریپت رو کار نکرده. میگن نسخه ی 3 این اسکریپت کار میکنه ولی متاسفانه هنوز وقت نکردم امتحان کنم.

پیشنهاد می کنم از اسکریپت NextPost استفاده کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 219
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در 1 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود،

خیلی ها امتحان کردن اسکریپت رو کار نکرده. میگن نسخه ی 3 این اسکریپت کار میکنه ولی متاسفانه هنوز وقت نکردم امتحان کنم.

پیشنهاد می کنم از اسکریپت NextPost استفاده کنید.

ممنون

نسخه 3 رو دارید شما؟؟

نکست پست این امکان رو نداره زیر پست های فالوورهای یوزری ک وارد میکنم کامنت میزاره و فقط زیر پست خود یوزر ها کامنت میزاره

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...
در 18 ساعت قبل، pixel2007 گفته است :

چرا نسخه ۳ رو نمیزارید

هنوز تست نشده. از لحاظ امنیت هم بررسی نشده.

بخواهید میتونید با مسولیت خودتون نصب و استفاده کنید

لینک به دیدگاه

سلام داداش من اسکریپت و راهندازی کردم اخرین نسخشو

ولی ارور پیدا نشدن فایل لاگین و ثبت نام رو میده .

sy1y_sketch.png

طبق آموزشی هم که دادی پیش رفتیم بنظرت مشکل چیه ؟

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، farhadbastami گفته است :

ارور پیدا نشدن فایل لاگین و ثبت نام رو میده

درود،

فایل htaccess رو بررسی کنید که حذف نشده باشه و یا خالی نباشه. فایل موجود در پکیج دانلود شده رو جایگزین کنید مشکل حل میشه.

لینک به دیدگاه

سلام اسکریپت رو به خوبی نصب کردیم ولی قسمت اضافه کردن اکانت نمایش داده نمیشه !!

gcj_capture.png

مشکل میتونه چی باشه هیچ فایلیم حذف نشده و همه فایل ها موجوده .

لینک به دیدگاه

سلام من این رو کامل نصب کردم 

پست میتونم میزنم ولی ربات برام لایک و فالو کامنت نمیزاره

استارت کردم تگ و لوکشین دادم همه چی درسته ولی ربات فعال نمیشه

قبلا ورژن های که پولی هستن یه مدتی استفاده کردم اشنایی دارم

نکس پست استفاده کردم اوکی بودم خاستم اینم تست کنم که ربات فعال نشد

لینک به دیدگاه

در در 28 شهریور 1397 در 10:58، hani2200 گفته است :

اول يك حساب اضافه كنيد و لايك اتوماتيك رو استارت كنيد در اخر  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. /cron جاي damin دامنه خودتون رو وارد كنيد و در نوار مرورگر وارد كرده و اينتر رو بزنيد حالا به قسمت گزارش فعاليت لايك برويد ببينيد فعاليت انجام شده يا با ارور انجام شده.

از پشتيباني سرور بخواهيد Exif php رو فعال كنه

منم همین مشکل رو دارم که همه چیز ست شده اما هیچ فعالیتی به جز پست انجام نمیده  وقتی هم به آرسی که گفتید میرم فقط کرون جاب پست نمایش داده میشه و هیج عمل دیگه ای انجام نمیشه

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، mamad255 گفته است :

منم همین مشکل رو دارم که همه چیز ست شده اما هیچ فعالیتی به جز پست انجام نمیده  وقتی هم به آرسی که گفتید میرم فقط کرون جاب پست نمایش داده میشه و هیج عمل دیگه ای انجام نمیشه

سلام

از نسخه ٢٠ اسكريپت استفاده كردين؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

اینو نصب کردم اصلا کار نمیکرد

بعد از یه سایت خارجی ورژن 3 رو دانلود کردم و نصب کردم قشنگ کار میکنه

لینک به دیدگاه

خوبی  این اینکه فیس بوک و... هم داره

اما نکس پست نه البته من روی یه سایت ایرانی دیده بودم توسعه داده
اگر همه بچه ها موافق هستند مسیح جان زحمت توسعه بکشه هزینه هم گروهی پرداخت کنیم

@Masih

امنیت فقط خیلی مهمه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

خوبی  این اینکه فیس بوک و... هم داره

اما نکس پست نه البته من روی یه سایت ایرانی دیده بودم توسعه داده
اگر همه بچه ها موافق هستند مسیح جان زحمت توسعه بکشه هزینه هم گروهی پرداخت کنیم

@Masih

امنیت فقط خیلی مهمه

درود.

توییتر و فیسبوک و مابقی موارد این اسکریپت نال نشده. بصورت ماژول جداگانه برای هرکدوم باید خریداری بشه و روی اسکریپت Stackposts نصب بشه که درحال حاضر توی نسخه های نال شده فقط ماژول اینستاگرام وجود داره. اگه به بخش ماژول اسکریپت توی داشبورد مدیریت برید هم متوجه میشید.

متاسفانه درگیر نرم افزارنویسی و سئو هستم و وقتی برای توسعه نسخه 3 رو ندارم. شخصا از NextPost استفاده می کنم و فکر کنم تمامی نیازهای شما رو داشته باشه و نیاز به اسکریپت جدید نباشه. اما به هر حال هر کس در انتخاب و استفاده از اسکریپت آزاد هست.

اسکریپت Next:Post از نظر امنیت بررسی شده و مشکلی نداره. نسخه های نال شده 2 و 3 Stackposts رو اطلاعی ندارم و در اینباره تضمینی نمیدم.

شاید بعدا وقت کنم روی این اسکریپت هم کار کنم ولی قول صد در صدی نمیدم

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

توییتر و فیسبوک و مابقی موارد این اسکریپت نال نشده. بصورت ماژول جداگانه برای هرکدوم باید خریداری بشه و روی اسکریپت Stackposts نصب بشه که درحال حاضر توی نسخه های نال شده فقط ماژول اینستاگرام وجود داره. اگه به بخش ماژول اسکریپت توی داشبورد مدیریت برید هم متوجه میشید.

متاسفانه درگیر نرم افزارنویسی و سئو هستم و وقتی برای توسعه نسخه 3 رو ندارم. شخصا از NextPost استفاده می کنم و فکر کنم تمامی نیازهای شما رو داشته باشه و نیاز به اسکریپت جدید نباشه. اما به هر حال هر کس در انتخاب و استفاده از اسکریپت آزاد هست.

اسکریپت Next:Post از نظر امنیت بررسی شده و مشکلی نداره. نسخه های نال شده 2 و 3 Stackposts رو اطلاعی ندارم و در اینباره تضمینی نمیدم.

ممنون از روی همون nextpost گفتم توسعه بدید که فیس بوک و.. هم اضافه بشه و صرفا برای اینستاگرام نباشه

انشالله وقت کنید به شدت منتظر هستیم

لینک به دیدگاه

من نصب کردم ولی صفحه سفید میاره و وقتی error_log نگا کردن این پیغام داده

[02-Jan-2019 06:56:29 UTC] PHP Fatal error:  Call to a member function row() on boolean in /home/-------/public_html/insta/app/core/MY_Model.php on line 61

لینک به دیدگاه

در در 10 دی 1397 در 17:04، Masih گفته است :

درود.

میگم مسیح جان اگر نسخه 3 نال شدعه  استک پست رو داری میشه بزاری ما هم با مسئولیت خودمون استفاده کنیم؟؟؟

خیلی خیلی ممنون میشممممم 😍👌

لینک به دیدگاه

یه اکانت کامل کار میکنه 

3تا اکانت هی ارور میده (ورود مجدد)

لاگین میکنم چند دقیقه بعد دوباره میاد بیرون لاگین میخواد

مشکل از چیه؟

لینک به دیدگاه

در در 10 آبان 1397 در 18:31، hani2200 گفته است :

دوستان اين نسخه مشكل داره همكار من نسخه سالم با ترجمه كامل و درگاه زرين پال ميفروشه ٦٠ تومان اگه خواستيد بگيد من معرفي كنم ٢٥ تومان تخفيف ميده.اينم عكس تست

e5345_31BA3D57-D32E-4302-8C07-20107E1DCC

سلام میتونید من رو به دوستتون معرفی کنید؟

لینک به دیدگاه

در در 15 آبان 1397 در 01:13، AmirK2 گفته است :

سلام دوستان

به نظر من اسکریپت Grameasy ار همون نسخه 1.9 که باهاش کار میکردم بسیار راضی کننده و خوب بوده و مشکلی تا الان باهاش نداشتم، چه از نظر لاگین کردن با اکانت اینستا چه از نظر افزودن پروکسی و... همه چی خوب بوده

الان هم که به نسخه 3 بروزرسانی شده و امکاناتی از قبیل ریپست اتوماتیک، ویرایش عکس، واترمارک کردن خودکار تصاویر و... بهش اضافه شده که خیلی راضی کننده هست.

من با NextPost کار نکردم و نمیتونم نظری در موردش بدم ولی از Grameasy بسیار راضی هستم و اکثرا دوستانی که با این اسکریپت مشکل دارن بخاطر هاستی که استفاده میکنن هست، چون این مورد را روی هاستینگ های مختلف تست کردم تا به نتیجه رسیدم، در کل دوستان اگر میخوان بهتر و بدون مشکل از Grameasy نتیجه بگیرن پیشنهاد میکنم سرور مجازی تهیه کنن که همه چی دست خودشون باشه

سلام چطور نسخه 1.9 رو به نسخه 3 به روز رسانی کردید؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hossseein گفته است :

سلام چطور نسخه 1.9 رو به نسخه 3 به روز رسانی کردید؟

درود.

از نسخه 1.9 به 3.0 قابل بروز رسانی نیست. باید نسخه 3.0 رو بصورت مجزا نصب کنید. هسته و کدنویسی و دیتابیس اسکریپت ها کاملا باهم تفاوت داره و نمیشه بروزرسانی کرد.

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی ،

با اجازه مسیج عزیز ،‌اگر نیاز به اسکریپت کامل Stackpost داشتید.(‌همراه با ماژول فیس بوک ،‌توییتر ، لینکدین و پین ترست)

و .... میتونم بهتون معرفی کنم که ایران از کجا خریداری کنید که از لحاظ قیمت و کارکرد خیالتون راحت باشه! پیام خصوصی ارسال کنید. ♥

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

از نسخه 1.9 به 3.0 قابل بروز رسانی نیست. باید نسخه 3.0 رو بصورت مجزا نصب کنید. هسته و کدنویسی و دیتابیس اسکریپت ها کاملا باهم تفاوت داره و نمیشه بروزرسانی کرد.

الان نسخه ای که بدون مشکل کار کنه رو سراغ دارید؟ من نسخه 2 رو امتحان کردم فعالیت خوکارش کار نمیکنه کران جاب ها رو هم طبق اموزش تنظیم کردم و نسخه 1.9 هم تست کردم نمیشه پیج رو بهش اضافه کرد و همش ارورchalenge requared رو میده

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، hossseein گفته است :

الان نسخه ای که بدون مشکل کار کنه رو سراغ دارید؟ من نسخه 2 رو امتحان کردم فعالیت خوکارش کار نمیکنه کران جاب ها رو هم طبق اموزش تنظیم کردم و نسخه 1.9 هم تست کردم نمیشه پیج رو بهش اضافه کرد و همش ارورchalenge requared رو میده

این نسخه 3 رو تست کن

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

واسه من که کامل کار میکرد

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...

سلام

کسی میدونه فایلی که توش باید تنظیمات مربوط به درگاه را قرارداد و یا ادیت کرد در کدام مسیر قرار داره؟

ممنون میشم اطلاع بدین

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان تو sidebar اين دوتا از يه جا ديگه فراخواني شده هرچي گشتم پيدا نكردم ميتونيد راهنمايي كنيد فايلش رو ميخوام اديت كنم

8C26826C_E740_47A7_98BA_BE1300063CA8.jpe

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...