رفتن به مطلب

Masih

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 219
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در 8 ساعت قبل، ameen23 گفته است :

سلام

اسکریپت nextpost بهتره یا grameasy ؟ از لحاظ امکانات و قدرت ؟

ممنون

درود.

از نظر تست هایی که شخصا انجام دادم، NextPost بهتر جواب داده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

کرون جابزها رو وارد کردم و اسکریپت هم نصب شده ولی فقط میتونم پست بزارم و هیچ فعالیتی انجام نمیشه

در ارور ها هم هیچ اروری نیس 

در واقع هیچ عملی انجام نمیشه

نمیدونم allow_url_fopen رو از کجا باید فعال کنم ؟ ممکنه مشکل از این باشه؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، morteza.saatchi@gmail.com گفته است :

سلام

کرون جابزها رو وارد کردم و اسکریپت هم نصب شده ولی فقط میتونم پست بزارم و هیچ فعالیتی انجام نمیشه

در ارور ها هم هیچ اروری نیس 

در واقع هیچ عملی انجام نمیشه

نمیدونم allow_url_fopen رو از کجا باید فعال کنم ؟ ممکنه مشکل از این باشه؟

سلام

از دايركت ادمين استفاده ميكنيد يا سي پنل؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hani2200 گفته است :

سلام

از دايركت ادمين استفاده ميكنيد يا سي پنل؟

سی پنل

لینک به دیدگاه

1. ابتدا وارد پنل خود شوید.

2.  سپس از جعبه ابزار Software بخش Select PHP Version را برگزینید.

3. حال در این قسمت گزینه Switch to PHP Options را انتخاب کنید.

4.  در این مرحله می توانید گزینه Allow_Url_Fopen را به وضعیت Onتغییر وضعیت دهید و برای ثبت تغییر آن دکمه Apply را حتما کلیک کنید تا برای شما فعال شود.

5.در مرحله اخر save كنيد.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، hani2200 گفته است :

1. ابتدا وارد پنل خود شوید.

2.  سپس از جعبه ابزار Software بخش Select PHP Version را برگزینید.

3. حال در این قسمت گزینه Switch to PHP Options را انتخاب کنید.

4.  در این مرحله می توانید گزینه Allow_Url_Fopen را به وضعیت Onتغییر وضعیت دهید و برای ثبت تغییر آن دکمه Apply را حتما کلیک کنید تا برای شما فعال شود.

5.در مرحله اخر save كنيد.

ممنونم از راهنماییتون 

ولی گویا مشکل از اینجا نبود چون به صورت پیش فرض آن بود

واقعا نمیدونم چرا کار نمیکنه

کلافه شدم 😖

لینک به دیدگاه

اول يك حساب اضافه كنيد و لايك اتوماتيك رو استارت كنيد در اخر  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. /cron جاي damin دامنه خودتون رو وارد كنيد و در نوار مرورگر وارد كرده و اينتر رو بزنيد حالا به قسمت گزارش فعاليت لايك برويد ببينيد فعاليت انجام شده يا با ارور انجام شده.

از پشتيباني سرور بخواهيد Exif php رو فعال كنه

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب بنده grameasy ورژن 2 نصب کردم همه چی طبق همین آموزش تنظیم کردم کار نمیکنه در error_log واسم این پیغام چندین بار ثبت شده مشکل از کجاست؟  

PHP Fatal error:  Call to a member function row() on boolean in /home/oginstai/public_html/panel/app/core/MY_Model.php on line 61

گویا در خط 61 در my_model یه اشکالی وجود داره نمیدونم چطور درستش کنم اگر میتونید راهنمایی کنید لطفا

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hamedan گفته است :

سلام و عرض ادب بنده grameasy ورژن 2 نصب کردم همه چی طبق همین آموزش تنظیم کردم کار نمیکنه در error_log واسم این پیغام چندین بار ثبت شده مشکل از کجاست؟  

PHP Fatal error:  Call to a member function row() on boolean in /home/oginstai/public_html/panel/app/core/MY_Model.php on line 61

گویا در خط 61 در my_model یه اشکالی وجود داره نمیدونم چطور درستش کنم اگر میتونید راهنمایی کنید لطفا

درود.

در خط 61 فایل معرفی شده در خطا، یک دستور شرطی برای کوئری هست که از دیتابیس اطلاعات رو میخونه. خط 61 در کد زیر هست :

$result = $query->row();

چیز خاصی هم نیست که بخواد ارور بده. اما در همین فایل هم از کد بالا استفاده شده هم از این کد:

$result = $query->result();

که تعریف این دو در کنار هم تقریبا کار رو برای خوندن اطلاعات از دیتابیس سخت میکنه . البته هنوز نتونستم Controller این دو رو پیدا کنم که ببینم به چه صورت نوشته شده اما ظاهرا خیلی از دوستان با این نسخه از GramEasy مشکل دارند. 

از نسخه ی 1.9 هم می تونید استفاده کنید که هنوز هم کار میکنه.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...
در در 23 شهریور 1397 در 03:00، hamed_nami گفته است :
در در 21 شهریور 1397 در 15:11، Masih گفته است :
  •  
  • allow_url_fopen
  • PHP cURL
  • PHP OpenSSL
  • PHP PDO
  • GD
  • PHP EXIF
  • PHP mbstring
  • FFMPEG (اگر بخواهید قابلیت ارسال ویدیو هم در این اسکریپت فعال شود، حتما باید این نرم افزار روی سرورتان نصب باشد.)
  • Zip

بسیاری از این موارد رو تو هاست خودم پیدا نمیکنم همه این موارد باید در بخش Select PHP Version فعال باشد اگر باید فعال باشد ای موارد درش نیست چیکار کنم.

و اینکه من همه کران جاب هارو ست کردم

نه فالور میکنه

نه لایک

نه کامنت

نه دایرکت

هیچی

لینک به دیدگاه

@farhadbastami

درود،

بعضی از پیش نیازهایی که معرفی کردم از طریق فایل php.ini باید مدیریت بشن. نرم افزار FFMPEG هم که فقط مدیریت سرور می تونه نصب کنه روی هاست.

ولی درکل خیلی از دوستان امتحان کردن و کار نداده. بهترین چیزی که الان هست همون اسکریپت NextPost هست. مابقی کار نمی کنن دیگه. وقتتون رو صرف این اسکریپت نکنید. هرچند بعضی ها هنوز روی نسخه ی 1.9 گرام ایزی کار می کنند . می تونید اون نسخه رو تست کنید :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
لینک به دیدگاه

سلام

براي فراموشي رمز ايميل رو فعال كردم اما ايميلي كه ارسال ميشه همش علامت سوال هست ممنون ميشم راهنمايي كنيد

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

سلام منم این مشکل و دارم نصب کردم همه چی اوکیه ولی کار نمیکنه

ولی nextpost و نصب کردم اوکی بود کار میکرد مشکل از اسکریپت نیست؟

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، amirab248 گفته است :

سلام منم این مشکل و دارم نصب کردم همه چی اوکیه ولی کار نمیکنه

ولی nextpost و نصب کردم اوکی بود کار میکرد مشکل از اسکریپت نیست؟

درود.

احتمالا مشکل از اسکریپت هست. از همون NextPost استفاده کنید. کاراییشون فرقی نداره باهم.

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، hani2200 گفته است :

سلام

امكانش هست زبان دوم رو از طريق فايل ترجمه اضافه كرد؟دستي خيلي زمان ميبره

درود.

خیر متاسفانه. اگر فایل ترجمه PO و MO باشند ، کدنویسی هسته اسکریپت هم باید مناسب با اون تغییر کرده باشه . زمانی هم که با PHP باشه، برای فراخوانی و جایگزینی ترجمه ها در کدها از توابع متفاوتی استفاده می کنند و کدنویسی خاص خودش رو داره که برای ترجمه کردن باید به همون صورتی که هست ترجمه کنید.

لینک به دیدگاه

دوستان اين نسخه مشكل داره همكار من نسخه سالم با ترجمه كامل و درگاه زرين پال ميفروشه ٦٠ تومان اگه خواستيد بگيد من معرفي كنم ٢٥ تومان تخفيف ميده.اينم عكس تست

e5345_31BA3D57-D32E-4302-8C07-20107E1DCC

لینک به دیدگاه

در در 10 آبان 1397 در 18:31، hani2200 گفته است :

دوستان اين نسخه مشكل داره همكار من نسخه سالم با ترجمه كامل و درگاه زرين پال ميفروشه ٦٠ تومان اگه خواستيد بگيد من معرفي كنم ٢٥ تومان تخفيف ميده.اينم عكس تست

e5345_31BA3D57-D32E-4302-8C07-20107E1DCC

سلام میشه لطف کنید هماهنگ کنید
من داخل سایتشون شماره ای ندیدم ازشون
آی دی تلگرام من peymansadough لطفا اگه امکانش هست اونجا به من پیام بدید

لینک به دیدگاه

سلام از کجا مطمئن باشم سازنده یا ارائه دهنده این اسکریپت کدی برای کپی کردن یوزرنیم و پسورد اکانت ها اضافه نکرده اند؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mostafaHD گفته است :

سلام از کجا مطمئن باشم سازنده یا ارائه دهنده این اسکریپت کدی برای کپی کردن یوزرنیم و پسورد اکانت ها اضافه نکرده اند؟

درود.

اسکریپت گرام ایزی و Stackposts رو بررسی نکردم ولی نسخه ی 4.2 اسکریپت NextPost که داخل سایت بیست اسکریپت هست رو قبلا برای یکی از دوستان آنالیز کردم، مشکل امنیتی از بابت لو رفتن اطلاعات اکانت اینستاگرام نداشت.

اسکریپت گرام ایزی رو هیچ نسخه ایش رو تست نکردم و نمیتونم دربارش نظر بدم اما NextPost از این نظر ایمن هست.

لینک به دیدگاه

من ۴ تا حسابها کانکت میشم بعد از ۲۴ ساعت یا کمتر بعضی مواقع برخی از حسابها درخواست relogin میکنه راه حلی هست؟؟؟

در جایی میخوندم مدیر قسمتی از اینستاگرام عوض شده و خیلی سخت گیر شدن و حسابهایی که ربات بهش وصله رو مسدود میکنن

این صحت داره؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، vahyar گفته است :

من ۴ تا حسابها کانکت میشم بعد از ۲۴ ساعت یا کمتر بعضی مواقع برخی از حسابها درخواست relogin میکنه راه حلی هست؟؟؟

در جایی میخوندم مدیر قسمتی از اینستاگرام عوض شده و خیلی سخت گیر شدن و حسابهایی که ربات بهش وصله رو مسدود میکنن

این صحت داره؟

درود.

می تونه مشکل از اسکریپت و سرورتون باشه. خوده اینستاگرام چنین کاری رو انجام نمیده. البته من با اسکریپت NextPost چنین مشکلی ندیدم که کاربر رو بطور خودکار LogOut کنه.

مگر اینکه از طریق اپلیکیشن اینستا ، دستگاه های فعال رو غیرفعال کنید که در اینصورت تمامی لاگین های انجام شده از بین خواهند رفت.

لینک به دیدگاه

سلام

من با موفقیت نصب کردم ولی مشکل اینجاست که نه لاگین میشه کرد نه ثبت نام

وقتی روی هرکدوم میزنم میره تو صفحه 404

مشکل کجاست ؟

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...